Вт, 13 июня 2023, 21:30
просмотров: 5514 коментариев: 16 

Алексей Гуцуляк может покинуть Днепр-1

Алексей Гуцуляк может покинуть Днепр-1

Как сообщил Игорь Цыганык, имеется интерес к Алексею Гуцуляку со стороны зарубежного клуба.

 

Пока никакой конкретики.

 

Кроме этого в Днепр-1 скорее всего перейдет голкипер Роман Мысак, который, вероятно, будет дублером нового "первого номера" (ищут иностранца).

 

 

youtu.be

 

 

16 комментариев
  • champion8388
    Вт, 13 июня 2023, 21:49
    хоть какие-то деньги мы за него получим или уйдет бесплатно?
    рейтинг: 0
  • Shurik-48
    Вт, 13 июня 2023, 23:13
    Вы так точно за него ни чего не получите.
    рейтинг: +2
  • champion8388
    Чт, 15 июня 2023, 13:25
    так получить должен клуб. неужели у вас ума понять это не хватило? очень печально за вас.
    рейтинг: -4
  • Shurik-48
    Чт, 15 июня 2023, 15:40
    Надеюсь, что мне моего умишка хватает, чтоб всё правильно понимать, а вот за излишек ума у вас стоит побеспокоиться. Що занадто, то не здраво.
    рейтинг: +2
  • Antony Black
    Ср, 14 июня 2023, 07:59
    А с чего бы ему уходить бесплатно? У Гуцуляка еще минимум 2 контракта
    рейтинг: +2
  • Fanatuk
    Ср, 14 июня 2023, 13:44
    З нашим ебанутим ГІ не факт, що отримані кошти підуть на користь клубу. Он ми в ЛК в минулому сезоні заробили грошенят (я не знаю скільки, може більш компетентні люди підкажуть). Ї куди вони поділись, ми когось на них купили взимку — НІ. Набрали бомжів харківських та пляжників безкоштовно.
    рейтинг: 0
  • Александр
    Ср, 14 июня 2023, 19:44
    У тех пляжников ЗП была не маленькая
    рейтинг: +1
  • DD83
    Чт, 15 июня 2023, 02:42
    ТАК ЗП заплатили)))
    рейтинг: 0
  • Fanatuk
    Ср, 14 июня 2023, 14:48
    Що на воротника шукають іноземця це недобре, бо якщо це робе Крас, то де гарантія, що не припре нам ще одного Вафела. Шкода, що Кожокару з ОНL ми вже не повернемо
    рейтинг: +3
  • Viktor
    Ср, 14 июня 2023, 19:31
    По кіперам дуже сподобався в цьому році Кліщук — значно виріс. Писали ж, що ставка буде на українців. З приводу Гуцуляка, то його не складно замінити. Дуже слабкий сезон видав Олексій.
    А взагалі після всіх трансферів Краснікова дуже мало оптимізму.
    рейтинг: +2
  • Fanatuk
    Чт, 15 июня 2023, 08:51
    Стосовно Кліщука, то це +/- той же Рибак, тому немає ніякого сенсу, тим більше що відпустили його безкоштовно, а зараз брати за гроші.
    Що стосується Гуцула, то дійсно виглядав слабенько у другому колі, але кто у нас є краще на його позиції, тим більше після можливого відходу Луча та Назара?
    рейтинг: +2
  • Alter Vlad-1
    Чт, 15 июня 2023, 20:13
    «Viktor», а может разгадка этого вывода- "… дуже мало оптимізму": сколько ему выделили денег на трансферы — такие кадры и пришли!
    Неужели не понятно: за 3 копейки — только людей с пляжей Бразилии.
    рейтинг: 0
  • fanatik
    Ср, 14 июня 2023, 20:35
    Видели как Ингулец сегодня во Львове со сломанной коробкой передач на автобусе ехал?
    рейтинг: +2
  • Чечель
    Ср, 14 июня 2023, 22:26
    В первую лигу ехали?
    рейтинг: +8
  • Fanatuk
    Чт, 15 июня 2023, 08:44
    Туда їм хворим і дорога, нехай тепер в першій лізі кабан Поворознюк відпрацьовує шлюхтарський магарич. А от не ліг би під даунецьких, то можливо і залишився б у вишці. Вже другого уїба… а (після Йові)наздогнала карма. Може співпадо, а може дійсно БОГ дивиться зараз на Україну…
    рейтинг: +4
  • Dnepr ser
    Чт, 15 июня 2023, 14:24
    Хорошая новость. Может тогда у Назаренко или Лучкевича появится шанс стать основным средствам.
    рейтинг: +1