Сб, 29 февраля 2020, 11:33
просмотров: 2868 коментариев: 10 

Береза: Подивіться на табло

Береза: Подивіться на табло

— Юрій Миколайович, після такої гри голос ще залишився?

 

— Ні, вже нема (посміхається). Хоча тільки зараз ще зараз покричали у роздягальні. Сьогодні, у першу чергу, я хочу привітати усіх тих вболівальників, які нас підтримали на трибунах. Незважаючи на не досить переконливий перший тайм, друга половина гри усе показала. Ми ще раз побачили, що у футбол грають не 45 хвилин, а усі 90, а з VAR так навіть і 95, і всі 100 хвилин. Дуже приємна ця перемога і тому, що виграли як раз у рівних складах. Ніхто не може сказати, що ми виграли у більшості. Так, спочатку VAR зіграв на нашу користь, але «Динамо» на нас тисло авторитетом, ми більше грали біля власних воріт, але, як казали футбольні класики: «Подивиться на табло!».

 

— Як вам VAR?

 

— Це як раз той елемент світового футболу, який зніме питання суддівства. Це те, що допоможе прибрати з футболу корупцію серед арбітрів. Я не хочу, щоб мої слова кваліфікували на адресу всього суддівського корпусу, але є декілька поганців, які цим балуються. VAR робить усе, щоб суддівство було неупередженим, і саме ця система покаже нам професійність самого арбітра, тому що тут нікого не обдуриш, тут усе видно. Все, крапка, закінчується пора інсинуацій! І я вважаю, що якби не VAR, то динамівський авторитет на арбітрів сьогодні тиснув би значно сильніше. Тому я вітаю нас з цією новою системою. І мені дуже хочеться, щоб на усіх матчах, коли грає «Дніпро-1», працював VAR.

 

10 комментариев
  • Дрон
    Сб, 29 февраля 2020, 11:39
    Мне тоже VAR очень понравилась. Все решения по делу и справедливо. Без этого снова был бы великий срач о судействе.
    рейтинг: +6
  • Spirt
    Сб, 29 февраля 2020, 12:11
    Нам, как вечно страдающим, ВАР сейчас на руку — факт. А если абстрагироваться — я против.
    рейтинг: -4
  • Spirt
    Сб, 29 февраля 2020, 12:07
    Писал когда-то, что первые отобранные очки у «грандов» будут ооочень вкусными. Касательно ВАРа — имхо, фол Буяльского не тянул на прямую красную. Но, арбитр действовала последовательно, и за схожий фол убрала игрока СК, + пенальти — вопросов к арбитражу быть не должно. Хотя, считаю, что пенальти сомнительный — в АПЛ бы точно не поставили. Но, наконец-то есть результат. Что теперь скажут «реалисты»? )))
    рейтинг: 0
  • Twisted
    Сб, 29 февраля 2020, 12:36
    Як на мене, то якраз фол Буяльського був жорсткішим і небезпечнішим за Польового. Там розгон, динаміка, жорсткий стрибок, а у Польового менш небезпечний, практично з місця.
    рейтинг: +6
  • Днепр
    Сб, 29 февраля 2020, 12:49
    Чтоо? надо чтоб получилось как, например, с Эдуардо, чтоб красную карточку за фол Буяльскому дали???

    Много лет назад за такие фолы не давали еще КК, но все меняется.
    Обе КК даны согласно действующим рекомендациям ФИФА. И пеналь четко по правилам. В АПЛ могут и не ставить такие, но там другая аудитория и чемпионат.
    рейтинг: +5
  • GAZGOLDER
    Сб, 29 февраля 2020, 12:32
    А им той бабе, все равно не то.
    рейтинг: -2
  • 83DNЕРR88
    Сб, 29 февраля 2020, 15:26
    Исторический матч! В равных составах Днепр был сильнее гранда и забил три трудовых мяча! При честном судействе Днепр будет в обозримом будущем в Лиге Чемпионов
    рейтинг: +4
  • фермер
    Сб, 29 февраля 2020, 16:56
    Только бы не перешла болезнь от того Днепра.У Шахтера выигрывать, а Закарпатью лететь.
    рейтинг: +2
  • Лукьян
    Вс, 1 марта 2020, 08:11
    Посмотрел. Табло хорошее наел!
    рейтинг: +2
  • fandnepr12
    Вс, 1 марта 2020, 10:50
    Это точно. Лучше б команду от беспредельщиков судей защищал
    рейтинг: +2