Вт, 22 сентября 2020, 21:17
просмотров: 4228 коментариев: 15 

Береза: Здається, ми вгадали

Береза: Здається, ми вгадали

— Зміна тренера — завжди стрес для команди. Як і з чим з цієї ситуації вийшов «Дніпро-1»?

 

— Насправді цей стрес почався з Ковалівки, ви прекрасно це знаєте. Я дуже поважаю Дмитра Станіславовича Михайленка. Він зробив величезний внесок у створення клубу, поставив гру команді. Все буде оцінюватися в історичному контексті. Але настав момент, коли ми не могли дати результат. На жаль, Дмитро Станіславович прийняв рішення про відставку, і нам, відповідно, довелося вживати дій. Потрібна була людина, яка відповідає філософії, тому, що будувалося три роки, що відбувається на стадіоні. Здається, ми вгадали. Подивимося. Лише гра визначає успішність чи неуспішність тренера. А з Дмитром Станіславовичем не хотілося б прощатися назавжди. Все можливо, у нас все попереду, адже ми – досить молодий клуб.

 

— Представляючи команді тренера, ви повторили завдання на сезон. Мета залишається незмінною?

 

— Для мене найбільшим шоком було те, що ми не потрапили до єврокубків. Гадаю, були б там не найгіршими. Тому завдання потрапити до єврокубків – це мета №1. Все інше будемо дивитися протягом сезону. Ми ще маємо пережити світові виклики у вигляді ковіду. Мені б хотілося, щоб вболівальники скоріше повернулися на трибуни. Але повернулися туди, де на футбольному полі домінуватиме «Дніпро-1».

 

— Судячи з вашого спілкування з Йовічевичем, ви швидко знайшли спільну мову…

 

— Справа в тому, що з моменту початку перемовин ми перебували на відеозв’язку, багато спілкувалися. Його дух та філософія відповідає нашим. Подивимося, все покаже час, газон і м’яч. Якщо буде результат – все буде прекрасно.

 

scdnipro1.com.ua

 

15 комментариев
  • Alter Vlad-1
    Вт, 22 сентября 2020, 21:30
    Слов и лозунгов можно наговорить три короба! А был ли разговор предметный — из-за чего были поражения, провалы в игре, то-есть обсудили в чём, в ком слабые места в команде? Конечно, это не выносится на публику, но, вероятно, были конкретные обсуждения слабых и сильных сторон в каждой линии? Вот эта конкретность важна.
    рейтинг: +2
  • UTOPIE
    Вт, 22 сентября 2020, 22:40
    Это всё ещё предстоит. Игор только с дороги…
    Думаю он и сам уже многое видел и имеет первоначальное впечатление
    рейтинг: +1
  • AlexDeadLine
    Вт, 22 сентября 2020, 21:34
    Головне- відношення до своєї ролі в провалі команди.
    Міха своє заробив, але і на поле не хлопчаки виходили.
    рейтинг: +7
  • DEN-Dnepr83
    Вт, 22 сентября 2020, 21:37
    Говорящая голова получила свое мнение от хозяина и вылезла в эфир.
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Вт, 22 сентября 2020, 22:28
    Угадали ли будет видно по играм, а не сладких словах! Какая-то наивность — ещё не было игры, а уже «угадали»!!!
    рейтинг: +3
  • Dimetrio
    Ср, 23 сентября 2020, 06:52
    Вы только посмотрите кто нарисовался…
    рейтинг: +1
  • Жоня
    Ср, 23 сентября 2020, 08:10
    «Для мене найбільшим шоком було те, що ми не потрапили до єврокубків. Гадаю, були б там не найгіршими»))
    рейтинг: +4
  • paul_braitner
    Ср, 23 сентября 2020, 21:52
    Да если б попали, то курили бы там бамбук, Колос вон очки Украине приносит, а мы-вряд ли с такой игрой чего-то бы добились… Оно и для имиджа лучше, что позор был на внутренней арене…
    рейтинг: +2
  • Анатолий Викторович
    Ср, 23 сентября 2020, 10:45
    Ну как Барса и МС Йови никогда не играл.В первую очередь надежная защита.
    рейтинг: +1
  • Shell
    Ср, 23 сентября 2020, 10:53
    Обнадеживает, что он знает УПЛ изнутри, это важно.
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Ср, 23 сентября 2020, 11:02
    Ох, вже ця пiдковерна метушня… Вiн так говорить, начебто Михайленко неочiкувано для всiх прийняв piшення йти у вiдставку.I нового тренера у пожежному порядку пiдписали.I про
    єврокубки не звиздiв би…
    рейтинг: +3
  • AnderUman
    Ср, 23 сентября 2020, 11:39
    100%, пана Березу уже давно слушать, как минимум, смешно.В этот раз, действительно, улыбнуло«ДСМ сам принял решение».Удивительно, что он не словом не обмолвился про эпопею со Скрипой.
    рейтинг: +4
  • AlexDeadLine
    Ср, 23 сентября 2020, 18:49
    "… Але навіть не це найстрашніше в цій ситуації. Справа в тому, що «Дніпро-1» навіть після відставки Михайленка продовжує залишатися «командою Русола». Незмінний спортивний директор клубу і вірний «Санчо Панса» самі знаєте кого в якості менеджера проявив себе аж ніяк не з найкращого боку. Щоб відшукати з «нафталіну» Папу Гуйє чи Дугласа багато розуму не потрібно. Як і орендувати у «Динамо» Булецу чи Супрягу. А в іншому чим запам'ятався дніпровський спортдир? Та нічим, на жаль. «Дніпро-1» зараз — сира і шорстка команда з точки зору кадрового потенціалу. І без посилення, причому продуманого і розважливого, затягнути колектив в єврокубки, як було велено «зверху», навряд чи вдасться."
    (Спорт.юа)
    рейтинг: -1
  • Alter Vlad-1
    Ср, 23 сентября 2020, 19:10
    Абсолютно точно сказано и о угрюмом Русоле с его убогими взглядами и его смешных трансферах, и о пёстрой команде, где вопросов -горы! И этот эмоциональный «очень опытный» тренер сразу всё сгладит, научит атаковать, защищаться без дрожи… Через год «Бавария» с «ПСЖ» не будут знать как-бы не проиграть «Дн-1»!?? И многие из наших «знатоков» в своих восторгах даже не понимают несуразность ситуации.
    рейтинг: +1
  • alex_dniepr
    Ср, 23 сентября 2020, 19:00
    «Спеценко»-2))
    рейтинг: +1