Ср, 27 апреля 2022, 10:49
просмотров: 8197 коментариев: 13 

Дніпро-1 на 3-му місці за підсумками чемпіонату 2021\2022

Дніпро-1 на 3-му місці за підсумками чемпіонату 2021\2022

СК «Дніпро-1» остаточно залишається на третьому місці в УПЛ. Таке стало відомо після Загальних зборів учасників УПЛ, що відбулися сьогодні у форматі відеоконференції.

 

Клуби Української Прем’єр-Ліги підтримали пропозицію завершити VBET Лігу сезону 2021/22 років, оскільки Чемпіонат не може бути дограний. Турнірна таблиця VBET Ліги сезону 2021/22 років зафіксована станом на 24 лютого 2022 року. Нагородження призерів проводитися не буде. Відповідне рішення буде передано на затвердження Виконавчим комітетом Української асоціації футболу.

 

Рішення про Чемпіонат юнацьких команд УПЛ сезону 2021/22 років буде ухвалено пізніше.

 

Також під час Загальних зборів учасників УПЛ створено робочу групу, яка опрацьовуватиме питання про поточну діяльність Української Прем’єр-Ліги та старт наступного сезону. Клуби УПЛ підтримали ініціативу президента УАФ Андрія Павелка провести очну зустріч, на якій розглянути питання, що їх опрацює робоча група.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

13 комментариев
  • vic - tor
    Ср, 27 апреля 2022, 11:01
    Всё-таки есть первый трофей!!! Поздравляю всех болельщиков.
    рейтинг: +11
  • 88
    Ср, 27 апреля 2022, 16:18
    Трофей — это выигранный турнир (чемпионат, кубок страны, кубок лиги, Еврокубок). По кубковым меркам мы даже в финал не вышли, а лишь полуфиналисты) О каком трофее может идти речь?!..)) Успех? Да! Но никак не трофей.
    рейтинг: +3
  • Shurik-48
    Чт, 28 апреля 2022, 17:08
    Википедия-«Спортивный трофей-это спортивный приз и, или награда». Медаль — это награда, а значи трофей. То, что в нашем случае медаль получилась вертуальная-то це таке. До конца чемпионата оставлось 12 туров и ещё не известно, чем бы он закончися.На такой дистанции 7 очков от первого места не критично, а Днепр-1 был на ходу… Скептиков прошу сильно не налетать. А почему бы и не пофантазировать?
    рейтинг: +8
  • Kensington Chap
    Чт, 5 май 2022, 11:46
    Це дійсно трофей! Це дійсно радість — така рідка й цінна під час війни! ВІТАЮ, ДНІПРО!
    рейтинг: +2
  • io
    Ср, 27 апреля 2022, 11:07
    Хотелось бы закончить сезон на 3 месте при других раскладах. Но тем не менее всех поздравляю, теперь интересно будет посмотреть на наш клуб в ЛЕ
    рейтинг: +17
  • Vovan
    Ср, 27 апреля 2022, 11:29
    Заслужено на третьому місці!
    рейтинг: +16
  • Antony Black
    Чт, 28 апреля 2022, 12:23
    Жаль конечно, что таким образом. Должны были выигрывать бронзовые по спортивному принципу
    рейтинг: +10
  • уанф
    Вс, 1 май 2022, 21:10
    Футбол… здається, що це було в якомусь іншому житті…
    рейтинг: +7
  • фермер
    Вт, 3 май 2022, 10:31
    Все справедливо.На момент перерви у чемпіонаті Дніпро виглядав здатним навіть на більше.Так що бронза наша.
    рейтинг: +7
  • severgas
    Пт, 6 май 2022, 16:18
    Все буде добре (sve će biti u redu)
    рейтинг: 0
  • Dni88prO
    Пн, 9 май 2022, 09:00
    Кстати наши ребята хоть и дублеры, но в финалах ЛЧ, ЛК ( Лунин, Кожукару)
    рейтинг: -1
  • фермер
    Ср, 11 май 2022, 23:42
    Вітаємо Піхальонка з дебютним голом за збірну України!!!
    рейтинг: +4
  • Матвеус
    Вс, 15 май 2022, 12:09
    За Пиху очень приятно, хочется, чтобы наш Днепр как можно скорее нас начал вновь радовать классным футболом и результатами. Україна переможе!
    рейтинг: 0