Пт, 31 октября 2014, 13:10
просмотров: 4028 коментариев: 11 

Дніпро виступає за перенесення матчів Кубку України на весну

Дніпро виступає за перенесення матчів Кубку України на весну

Як повідомив представник Динамо (Київ) Сергій Мохник в ефірі телеканалу «Футбол», клуби, які виступають в єврокубках, мають намір звернутися в УПЛ, щоб перенести перші матчі чвертьфіналу Кубка України на весну.

 

Якщо ця пропозиція буде прийнята, то дати проведення трьох з чотирьох матчів Чвертьфіналу Кубка України повинні бути змінені.

 

Нагадаємо, базова дата проведення перших матчів ¼ фіналу Кубка України — 6 грудня, поєдинки у відповідь мають відбутися 8 квітня.

 

 

dniprolive.dp.ua

 

 

11 комментариев
  • SPEED
    Пт, 31 октября 2014, 13:50
    Вот так ЧМО и согласится, они только на наши матчи ЛЕ и расчитывабт, что бы в кубке «пролезть», как можно дальше )))
    рейтинг: +5
  • Justas
    Сб, 1 ноября 2014, 02:22
    А кто их спрашивать будет?
    рейтинг: +2
  • UTOPIE
    Пт, 31 октября 2014, 14:12
    согласятся… они щас слабы… к весне усилятся
    рейтинг: 0
  • funkje
    Пт, 31 октября 2014, 14:36
    Они каждое трансферное окно только ослабляются, там все совсем не радужно с финансами.
    рейтинг: 0
  • FrameNo1
    Пт, 31 октября 2014, 14:38
    в условной Англии команды играют почти весь год по 2 матча в неделю, а тут не могут. я бы понял УПЛ, если они откажут
    рейтинг: +3
  • funkje
    Пт, 31 октября 2014, 15:18
    Тем более весна у нас обещает быть без Стринича и Конопы.
    рейтинг: +3
  • SL
    Пт, 31 октября 2014, 15:40
    Типа на евровесну мы уже не рассчитываем?
    рейтинг: 0
  • Vojnik
    Пт, 31 октября 2014, 16:02
    На 6 декабря и так перенесоли уже 10й тур.
    Два матча в неделю в октябре и лва матча в неделю в декабре с нашим климатом — это же совсем разные вещи.
    Плюс приятнее катнуть выезд в Одессу весной.
    рейтинг: 0
  • G
    Пт, 31 октября 2014, 18:52
    Что-то заголовок и текст статьи далеки друг от друга как декабристы от народа
    рейтинг: 0
  • !!DM DNO!!
    Сб, 1 ноября 2014, 09:26
    Включіть логіку ;-) Мохник повідомив, що клуби які аиступають в ЛЄ будуть просити ФФУ про перенесення матчів КУ на всену! Дніпро виступає в ЛЄ? Так. Значить, Дніпро, Динамо, та Шахтар будуть просити про перенесення матчів! Так як у нас сайт присвячений Дніпру, то саме таку тему статті ми й обрали :)
    рейтинг: 0
  • Евген78
    Сб, 1 ноября 2014, 18:30
    Делайте ставки господа, доедает ли Днепр в Одессу?
    рейтинг: 0