Вс, 3 октября 2021, 13:00
просмотров: 3033 коментариев: 30 

Ігор Йовічевіч: Коли не йде гра, вмикаєш серце

Ігор Йовічевіч: Коли не йде гра, вмикаєш серце

— Здається, у цьому чемпіонаті легких перемог ще не було…

 

— Особливо на виїзді! Поки це перевірка нашого характеру — зробити легшим матч не виїзді. Вдома були матчі дуже й дуже непогані, з контролем м’яча. Можливо, це непомітно, але сьогодні поле дуже заважало демонструвати хороший футбол. Піхальонок, Джурасек та інші приймали б кращі рішення, обробляли б м’яч краще. Гра була дуже важкою. Добре, що відкрили матч фантастичним голом Довбика, і це надало нам впевненість і спокій. Львова у ході матчу змінив структуру, і це ускладнило нам задачу. Ми теж перебудуватися. У другому таймі такі компоненти, як перший та другий м’ячі , дозволили Львову мати свої моменти. Мушу наголосити, що вони були дуже близькими до голу. Ми терпіли, як собаки, через характер. Моменти мали і вони, і ми — особливо шкода, що на останній секунді Русин, перегравши воротаря, не забив. У нас були моменти, аби закрити матч, поки гра не ускладнилася. Ми терпіли до кінця, змінили схему, додали Нельсона, щоб в нас було три на два після довгих передач, підняли у просторі латералей. Витримали, і я маю привітати команду за настрій, характер, боротьбу. Коли не виходить гра, вмикаєш серце. Це фактор, який разом з розумом дає фундамент для успіху. Навіть коли втомлений, не відчуваєш, що летить час. Просто б’єшся за кожний м’яч. Ми це сьогодні робили, і нам пощастило витримати рахунок та здобути дуже важливі три очки.

 

— Чи не шкодуєте, що не робили раніше зміни, спрямовані на підвищення активності, аби закрити матч?

 

— У першому таймі були ситуації, які могли завершити краще завдяки імпровізації. Імпровізація самого футболіста має дуже велику роль. Вийти з-під пресингу, розвернути гру, шукати дірки… В останній третині футболіст має приймати сам рішення: або через взаємодію, або через дриблінг, або удар. Я даю свободу їм самим приймати рішення. Інколи вдається, інколи ні, але насправді і Львів додав у другому таймі. Ми через заміни також освіжили команду. Мусимо бути задоволеними трьома очками, тому що не сходимо зі шляху до наших цілей. Завжди є перепони та поразки. Зокрема, програш Зорі має багато чого навчити. І сьогодні ми вийшли на матч, розуміючи, що нас очікує. Так і вийшло. Дуже важкий матч на нейтральному полі. Було б краще зіграти на Арені-Львів, де на гібридному газоні кращий контроль м’яча, і краще можеш зіграти першим дотиком. Тут неможливо грати першим дотиком, а в два-три це вже сповільнена гра, і команді, що захищається, набагато легше.

 

— Як будете заповнювати паузу в чемпіонаті?

 

— Зараз маємо відпочити, бо це був один цикл з матчів Кубка, проти Вереса, Зорі та Львова. Будемо робити аналіз, що вдавалося, а що ні. Заслужено Піхальонок та Довбик отримали виклик до збірної. Це велика честь для клубу, що два футболісти презентують його у національній збірній. Також це стосується і Батагова, і Назаренка, і Ярмолюка. Це теперішнє і майбутнє клубу. Мене тішить, що ми витискаємо максимум з таких матчів, як сьогодні. Це мотивує, і я хотів би подарувати три очки нашим вболівальникам.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

30 комментариев
  • Анатолий Викторович
    Вс, 3 октября 2021, 13:26
    А так же печень, почки и прочий ливер)))
    рейтинг: +8
  • Alter Vlad-1
    Вс, 3 октября 2021, 14:34
    Разве что так, потому что совсем не шла комбинационная игра — каждый сам за себя. Может поэтому некому было пробить по воротам — опять возили мяч вокруг штрафной.
    рейтинг: -2
  • Жоня
    Вс, 3 октября 2021, 14:30
    Много слов и никакой конкретики. «Завжди є перепони та поразки». Но не сплошняком же такую игру показывать, Игорь! Короче, номально у него все.
    рейтинг: +5
  • SEMart
    Вс, 3 октября 2021, 14:40
    Сначала просто не хотелось читать очередной пафосный спич, но затем победил интерес узнать об «успехах партии на полях страны». Тут многим не нравятся длинные комменты, но это ж в каждой мысли — параллельная вселенная.

    сьогодні поле дуже заважало
    Львов у ході матчу змінив структуру, і це ускладнило нам задачу
    — Для тренера команды с 3-4 по силе составом против предпоследней команды лиги — достойно!

    Добре, що відкрили матч фантастичним голом Довбика, і це надало нам впевненість і спокій
    — *опу тренера он в который раз прикрыл. Уверенность и спокойствие — это когда закрыли бы Львов в режиме кротов. У СК не было контроля над игрой.

    Ми терпіли, як собаки, через характер
    Ми терпіли до кінця,
    Просто б’єшся за кожний м’яч
    — Сначала хотелось написать что-то грубо, но потом — только: Гладиаторы, блин)) На матч с Колосом оденьте кольчуги и римские шлемы, чтобы сразу быть в образе. А в футбол когда команда будет играть? Может, Йови нужно стать тренером по регби или боевым искусствам?

    Коли не виходить гра, вмикаєш серце. Це фактор, який разом з розумом дає фундамент для успіху
    — Команде прививается психология аутсайдеров. И именно тем же человеком, который год делал энергетические круги и говорил про яйца. Фундамент лузеров закладывается.

    особливо шкода, що на останній секунді Русин, перегравши воротаря, не забив
    — И хорошо, что не забил. Меньше пафоса по итогу

    Тут неможливо грати першим дотиком, а в два-три це вже сповільнена гра, і команді, що захищається, набагато легше.
    — Так защищался-то в основном СК. Львову поле не мешало весь второй тайм накатывать атаки.

    і Ярмолюка. Це теперішнє і майбутнє клубу
    — Какое это будущее, если человек явно перерос дубль и просто сидит на лавке в основе в период, когда нужно набираться опыта и прогрессировать?

    Мене тішить, що ми витискаємо максимум з таких матчів
    — Прямой текст, что это потолок команды с этим тренерским штабом.

    хотів би подарувати три очки нашим вболівальникам
    — Для большинства болельщиков подарком было бы несколько иное
    рейтинг: +23
  • =pilgrimage=
    Вс, 3 октября 2021, 18:17
    Ярмолюк ещё кое-как иногда выходит и показывает какой-то уровень, а вот о том же Батагове, которому ещё пару лет назад пророчили светлое будущее, видимо, можно просто забыть. Классная работа с молодёжью, ничего не скажешь.
    рейтинг: +7
  • AnderUman
    Вс, 3 октября 2021, 21:53
    Отлично проанализировали!
    рейтинг: +4
  • Grod 1980
    Вс, 3 октября 2021, 21:54
    — У першому таймі були ситуації, які могли завершити краще завдяки імпровізації. Імпровізація самого футболіста має дуже велику роль. Вийти з-під пресингу, розвернути гру, шукати дірки… В останній третині футболіст має приймати сам рішення: або через взаємодію, або через дриблінг, або удар. Я даю свободу їм самим приймати рішення. — Вот и весь ответ на наши с вами мытарства. В последней трети, делайте что хотите. С одной стороны это даже можно понять. Но с нашей ситуацией игроки не знают что там делать, а значит им нужно показывать. А что делает ТШ?????
    рейтинг: +3
  • Nicholas_1918
    Вс, 3 октября 2021, 14:48
    у нас сердце не вымыкаеться))
    рейтинг: +10
  • Antony Black
    Вс, 3 октября 2021, 15:27
    Ага только нервная система в негативном ключе)
    рейтинг: +6
  • фермер
    Вс, 3 октября 2021, 15:35
    Вон сейчас еще один такой тупой матч идет.Бей-беги.Верес-Александрия.Плохому танцору… поле мешает.
    рейтинг: 0
  • КардиналXVI
    Вс, 3 октября 2021, 15:51
    Цитата:
    «У першому таймі були ситуації, які могли завершити краще завдяки імпровізації. Імпровізація самого футболіста має дуже велику роль. Вийти з-під пресингу, розвернути гру, шукати дірки… В останній третині футболіст має приймати сам рішення: або через взаємодію, або через дриблінг, або удар.»
    Внимание! Вопрос! Какого хрена Билл тогда лавку полировал???? Ведь это единственный игрок в команде, обладающий дриблингом????
    И еще вопрос который задавал и Алексу. Мы хоть один гол с игры забили после дебильных навесов в штрафную???? на кого вешаем??? А главное на хрена?????
    рейтинг: +4
  • КардиналXVI
    Вс, 3 октября 2021, 15:55
    И еще вопрос тренерскому штабу. Вы что на тренировках отрабатываете??? Ни один игрок не открывается в свободную зону, между двух игроков. Все как бы прячутся в линию за игроком соперника. Это каким тактиком гребанным нужно быть, чтобы этого не видеть???? Обвести один в один кроме Билла и Довбика никто не может, через пас в свободную зону никто сыграть не может? Вы как голы планируете забивать??? И показательно интервью Довбика. Понимал, что в штрафной никого не было. А если бы и был бы какой-то калич, то все равно не забил бы. Назаренко, Русин, Когут и Йови — на хрен из команды зимой!
    рейтинг: +3
  • Jules
    Вс, 3 октября 2021, 16:18
    «Ми терпіли до кінця» — эта фраза лучше всего характеризует то, что было на поле.

    Игор, не мучай команду.
    рейтинг: +7
  • 83DNЕРR88
    Вс, 3 октября 2021, 18:15
    После такой позорной «игры», когда аутсайдер на две головы ниже нас по всем параметрам, переигрывает нас по всем элементам футбола, кому-то ещё не ясно, что Йовичевич, Сваток, Адамюк, Русин, Когут больше не должны даже случайно оказаться на територии клуба и базы?!
    рейтинг: -1
  • eyswin12
    Вс, 3 октября 2021, 18:23
    Ну его можно понять. Он же не может сказать мол хорошо играли. Приходится говорить про: поля, гладиаторов, стисненые зубы, характер))
    Довбику конечно спасибо за этот гол, но лучше б не забил и ск проиграл) Может тогда б этого дрессировщика бийцюганов скорей уволили)
    рейтинг: -10
  • Анатолий Викторович
    Вс, 3 октября 2021, 19:32
    Ну это вообще писец.Шутки шутками но желать поражения команде что бы уволили ГТ это полный маразм.
    рейтинг: +3
  • eyswin12
    Вс, 3 октября 2021, 21:54
    ДА. Если б это условное поражение повлияло на отставку, то я бы был ему рад. Это отбилось бы в будущем, а так будущего с этим ГТ лично я не вижу.
    Если вы видите — то я завидую вашему оптимизму)
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Вс, 3 октября 2021, 22:26
    Я вижу что команда с каждым трансферным окном пополняется более качественными футболистами и эти футболисты выходят на поле и стараются добиться положительного результата.У вас есть претензии по отдаче хоть к одному игроку? Кто то филонит, убирает ноги или играет в пол ноги? Тогда почему вы желаете парням поражения? Потому что вам не нравится ГТ, ну так это нормально.Мне тоже не нравится его методы работы но к команде вопросов нет, все стараются.Поэтому желать им поражения ну как то подло что ли.Это если болеть за команду.А если гдорить то вопоосов нет.
    рейтинг: +6
  • Аяяй
    Вс, 3 октября 2021, 18:51
    Когда игра не идет надо мозги включать. Терпила.
    рейтинг: +7
  • Alter Vlad-1
    Вс, 3 октября 2021, 19:55
    Он как птица-говорун: говорит все слова из анатомии — и про яйца, и сердце, и мозги… Вот только куда должны ноги бежать и как им научиться глазами видеть ПАРТНЁРА в выгодной ситуации — вот этого ничего не говорит.
    А ведь это и есть ТАКТИКА ИГРЫ: кто с кем и как должен взаимодействовать и при атаке, и при защите.
    рейтинг: 0
  • Grod 1980
    Вс, 3 октября 2021, 21:56
    МЫ ТЕРПИЛЫ. Да это нам действительно подходит
    рейтинг: 0
  • Grod 1980
    Вс, 3 октября 2021, 21:56
    Стандартные положения уже просто забыли как таковые. Нам они ненужны
    рейтинг: +2
  • Grod 1980
    Вс, 3 октября 2021, 22:00
    И ещё эта херь, что лезет с тремя ЦЗ, нет нет, убирать такого тренера. Что за вирус у тренеров играть в это не пойми что. Наглядный пример когда при 3 ЦЗ нам просто бьют по воротам выигрывал сячь, просто играем по сути без игрока
    рейтинг: +2
  • Oldfanat
    Вс, 3 октября 2021, 22:31
    Первые пять матчей — 10 очков и 5-е место.
    Вторые пять матчей — 9 очков и 5-е место.
    Третьи пять матчей — вряд ли мы наберем больше 7 очков
    и удержим 5-е место.
    рейтинг: -2
  • Alter Vlad-1
    Пн, 4 октября 2021, 00:10
    Впереди на своём поле принимаем Колос, Минай и АЛЕКС (в гостях Динамо и Ингулец), так что можно взять 9-10 очков. Но это меня, например, не греет — кроме очков мне нужна пусть и не очень «красивая», но продуманная АТАКУЮЩАЯ игра, а не катание и растерянность от незнания кому дать пас на рывок в атаке. А думать о Еврокубках при такой игре — это мазохизм, ибо понятно какая «радость» нас там ждёт.
    рейтинг: -2
  • cors
    Вс, 3 октября 2021, 22:45
    Вот если Йови сам говорит такие слова«В останній третині футболіст має приймати сам рішення: або через взаємодію, або через дриблінг, або удар», это значит перешёл середину поля, добежал примерно до штрафной, и принимай решение что делать с мячом, а так как Тёма говорит, пацаны давайте мне, и легче всего делать навес, вот это всё гавно мы будем видеть из матча в матч, пока не придёт новый тренер и не разложит всё по полочкам.Это не тренер и не тактик, и даже не Остап Бендер, потому что тот был великий комбинатор.
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Вт, 5 октября 2021, 08:23
    Не розумію Йовічевича. У другому таймі, коли львів'яни доклали максимум зусиль щоб відігратися треба було не переходити на гру у 3 ц.з., а випускати на поле Білла, який у розрідженому просторі почувається як риба у воді і який навіть самотужки спроможний збільшити рахунок чи віддати гольву… Матч у Харкові це яскраво довів, коли Білл блискуче вийшов на заміну. Але шансу Біллу Йовічевич не надав… Надобережна і бездарна гра від оборони у Тернополі дивом врятувала дніпрян від втрати очок…
    рейтинг: +1
  • Leoniddnipro
    Вт, 5 октября 2021, 10:11
    А програш шахті нічому не навчив?!
    рейтинг: 0
  • GiV
    Вт, 5 октября 2021, 10:34
    На лицо, явная, личная неприязнь ГТ к Биллу!
    рейтинг: 0
  • cors
    Вт, 5 октября 2021, 22:32
    Точно, ми терпiли як собаки, но Билла i Ярмолюка не випустили.
    рейтинг: 0