Сб, 28 ноября 2020, 10:17
просмотров: 2156 коментариев: 23 

Ігор Йовічевіч: Командна загальна відповідальність – це наш шлях

Ігор Йовічевіч: Командна загальна відповідальність – це наш шлях

Головний тренер Дніпра-1 Ігор Йовічевіч поділився власним баченням того, як команда має подолати складний період.

 

— Матч с Минаєм був першим у вашій кар’єрі, за яким спостерігали навіть не з трибуни, а по телевізору?
— Так, це дійсно трапилося зі мною вперше. Коли працював у Карпатах через дискваліфікацію декілька матчів дивився з трибуни або VIP-ложі. Але тоді я не міг перебувати лише на лавці, а зайти до роздягальні та поспілкуватися з командою нагода була. Тут же були зовсім інші відчуття, тим більше, що трансляція йде з певним запізненням від реального часу, і на хвилину-півтори запізнюєшся з реакцією на ключові події. Під час матчу дуже нервував, переживав. Це була важлива гра, і, звичайно, хотілося бути разом з командою.

 

— Який головний урок має винести команда з поразки в Ужгороді?
— Лише ім’ям та номінальною якістю нікого не обіграти. Але про це варто казати не лише стосовно окремого матчу. Якість футболістів втілюється на полі у результат, лише коли твої бійцівські якості та характер не є меншими, ніж у суперника. Прийшовши сюди, ми одразу намагалися змінити атмосферу, вселити команді віру у себе та наш шлях. Командна загальна відповідальність – це наш шлях. І у кожній своїй дії, у кожному єдиноборстві футболіст має пам’ятати про відповідальність перед командою. Немає я, є ми! Можна програти у будь-якому матчі, але не можна втрачати обличчя та стиль. Інакше у випадку поразки в тебе не залишається нічого. Відповідальність, тактична грамотність та дисципліна – ось за рахунок чого треба йти до мети, незважаючи на будь-які обставини: силу суперника, вітер або сніг. Це був дуже великий урок для нас. І якщо це мало статися, нехай станеться вже зараз – поразка від команди, яка тільки вийшла до Прем’єр-ліги, показала, що одним талантом перемогу не здобудеш. Треба ще й важко працювати.

 

— Перед такими матчами, як найближчий проти Шахтаря, не треба казати багато. Але можна бути впевненим, що, незважаючи на багато труднощів, на Дніпро-Арені відбудеться бій?
— Безперечно. Кожен матч для нас, як фінал. До 12 грудня залишилося 4 матчі – це 4 фінали. При цьому не треба зазирати наперед, ми живемо сьогоденням. В одному матчі все можливо. Це довів той же Шахтар у зустрічі з Реалом. У нас не буде 9-ти футболістів: дискваліфіковані Назаренко та Хобленко, травмовані або лише відновилися після хвороби Дуглас, Батагов, Вакулко, Адамюк, Кравченко, не гратимуть орендовані у Шахтаря Ігнатенко та Піхальонок, які стали дуже важливими для нашої структури. Але всі здорові віддадуть всі сили. М’яч круглий, і ніколи не знаєш, що може трапитися. Поки м’яч котиться, шанс є у будь-якому матчі. І я вірю в нашу команду!

 

 

23 комментария
  • dneprovskiy
    Сб, 28 ноября 2020, 10:21
    Кроты этих бездарей об газон…
    рейтинг: -15
  • Матвеус
    Сб, 28 ноября 2020, 11:21
    И что это было?)
    рейтинг: +3
  • Mario
    Сб, 28 ноября 2020, 11:27
    Что?
    рейтинг: -6
  • Матвеус
    Сб, 28 ноября 2020, 12:16
    А ничего. Команда и так находится в пике, так вместо того, чтобы хоть как-то поддержать перед игрой с кротами, вы такими комментами ещё больше убиваете её командный дух, которого и так нету.
    рейтинг: +5
  • Mario
    Сб, 28 ноября 2020, 13:19
    Так это чтобы подзадорить игроков
    рейтинг: -5
  • GiV
    Сб, 28 ноября 2020, 13:17
    Я понял, что кротов о газон!
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Сб, 28 ноября 2020, 13:55
    Если бы после слова «кроты» стоял восклицательный знак или, на худой конец точка или запятая, тогда да, это выглядело бы так, согласен)
    рейтинг: +1
  • UTOPIE
    Сб, 28 ноября 2020, 10:24
    Игор правильно мыслит и говорит, но к сожалению… Здесь не тот подбор людей, которые мы могли поверить, впитать и проникнуться подобной философией…

    … жду перемен… во всевозможных проявлениях…
    рейтинг: +2
  • 83DNЕРR88
    Сб, 28 ноября 2020, 11:14
    Неужели только отсутствие на лавке Йовичевича превратило команду в полное дерьмо?! Не верю.
    рейтинг: +5
  • Матвеус
    Сб, 28 ноября 2020, 11:20
    Ничего удивительного. Он не настолько долго у нас, чтобы не имея возможности даже вовремя позвонить по телефону, как-то повлиять на ход матча, а наши привыкли из под палки играть, им нужна постоянная «злая собака» у бровки с булавой в руке, по другому они не могут.
    рейтинг: +3
  • Mario
    Сб, 28 ноября 2020, 11:29
    Михайленко был злой собакой???

    «наши привыкли из под палки играть»
    это когда такое было???
    рейтинг: -4
  • Матвеус
    Сб, 28 ноября 2020, 12:10
    А что, при Михайленко мы играли? лол))) Вот это «логика» у тебя)
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Сб, 28 ноября 2020, 12:13
    Я имею ввиду, что когда Йовичевич был у бровки, не было таких провалов у нас, как с Минаем, за исключением несчастного случая с курицей
    рейтинг: +1
  • Mario
    Сб, 28 ноября 2020, 13:20
    Ну ясно
    рейтинг: -2
  • AnderUman
    Сб, 28 ноября 2020, 13:32
    Ага, с Михайленко играли.Играли, конечно, во второй и первой лигах.Зато в УПЛ с такой«игрой»вписали себя в историю на годы вперед.

    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Сб, 28 ноября 2020, 11:16
    Нужно срочно избавляться от аморфных и безинициативных пешеходов, и напитать команду молодыми, умелыми и активными игроками, типа Дубинчака, вот наш путь. Объяснять условному Сватку, как защищаться, и ровнять ноги Цурикову уже поздно, имхо
    рейтинг: +4
  • UTOPIE
    Сб, 28 ноября 2020, 11:31
    +
    рейтинг: +2
  • Shell
    Сб, 28 ноября 2020, 12:03
    Не дерьмо, а растерянность. Все только начинается. Это в кино — пришел тренер и стали чемпионами.
    Дед в Дынамо от бровки не отходит, орет постоянно с подсказками.Наверно и нашим это надо
    рейтинг: +4
  • Матвеус
    Сб, 28 ноября 2020, 12:19
    Именно так. Мы не в сказке «золушка» находимся, и тыква не станет каретой, а останется тыквой в нашем случае. Нужно время и «железная» рука для нашего сонного царства.
    рейтинг: +1
  • Shell
    Сб, 28 ноября 2020, 12:10
    Зачем ныть перед игрой? Играем с Шахтой.Жду достойную игру, даже если проиграем.
    Удачи нашим ребятам!!! В добрый путь!
    рейтинг: +4
  • Fanat FCDD&CK-1
    Сб, 28 ноября 2020, 13:26
    Можна програти у будь-якому матчі, але не можна втрачати обличчя та стиль. Інакше у випадку поразки в тебе не залишається нічого.
    Поддерживаю каждое слово, нельзя скатываться к дворовому футболу, как бы трудно не было. На это мы и профессиональный клуб и работаем на будущее имя и перспективу. Выходите и рыгайте на поле, тогда даже при проигрыше вас никто не будет закидывать камнями!..
    рейтинг: +3
  • Leoniddnipro
    Сб, 28 ноября 2020, 14:06
    Який нахрен бiй??? Кроти розчавлять цих балерин так, як це з ними зробили нiмцi!
    рейтинг: -3
  • Shell
    Сб, 28 ноября 2020, 16:22
    Всraться, закопаться и не жить?
    рейтинг: +1