Пт, 30 октября 2020, 14:54
просмотров: 2641 коментариев: 21 

Йовічевич: Мусимо у деяких моментах перевищити свій максимум

Йовічевич: Мусимо у деяких моментах перевищити свій максимум

— Після двох перемог до гри з «Динамо», напевно, команда підходить з натхненням?

 

— Саме так. Дві перемоги та загалом перебіг подій у цих матчах дали привід вважати, що ми рухаємось у вірному напрямку. Команда тримає тонус концентрації та загального командного духу. Хочемо бути конкурентноздатними у кожному матчі. У суботу граємо проти лідера чемпіонату, і розуміємо, що буде важкий матч. Мусимо показати свій максимум, а в деяких моментах навіть перевищити його, щоб досягти позитивного результату.

 

— Перед такими матчами завжди говорять, що головним буде бажання та самовіддача. Але ж не лише за рахунок цього можна досягати результатів. Суто футбольні якості також будуть потрібні у грі…

 

— Цілком згоден. Хоча самовіддача є №1, але на дуже високому рівні має бути тактична грамотність команди у ситуаціях, коли володіємо м’ячем і коли не маємо його. Плюс треба зберігати концентрацію. Зроблений аналіз дозволяє мати повну інформацію, що являє собою суперник, але футбол є непередбачуваною грою. Вона ламається у певних моментах, і саме тоді ми маємо бути максимально сконцентрованими.

 

— «Динамо» зараз перебуває у жорсткому графіку. Це можна вважати перевагою нашої команди, або, навпаки, краще перебувати у такому ігровому тонусі?

 

— Вони у тонусі та мають на лавці запасних рівноцінний склад, який може вийти на поле. І тренер Луческу може вільно використовувати ротацію. Вони звикли для такого графіку, що не є великою проблемою. Ми це відчули на тижні, коли грали кубковий матч. Після 120 хвилин проти «Гірника-Спорт» через декілька днів грали з «Ворсклою», де віддали всі сили в інтенсивному матчі. Вони професіонали. Між матчами є пара днів для тренувань, коли можеш освіжити команду і підготувати гравців, щоб вони зіграли на максимумі.

 

— Ви не можете розраховувати у матчі з «Динамо» на Дубінчака з Булецею. Наскільки це є великою втратою, і чи вже знаєте, ким їх замінити?

 

— Звичайно, в нас є певна глибина складу, і є футболісти, які зможуть їх замінити. Такими є умови угоди між клубами, і ми маємо виходити з наявної ситуації. Моя думка була завжди, а не лише зараз, такою: навіщо віддаєш, якщо боїшся своїх гравців, і як можеш перевірити їхні здібності, якщо не побачиш їхній максимум на цьому рівні? Знаю, що Супряга зробив хет-трик у схожій ситуації. Але, можливо, якби він тоді не забив, сьогодні не був би гравцем «Динамо» і не виступав би у Лізі чемпіонів. Утім, це лише моя особиста думка.

 

— Чи немає втрат, окрім орендованих гравців, і у якому стані перебуває Хобленко?

 

— Він нормально проводить останні тренування. Звичайно, що йому не вистачає ігрового ритму, адже він достатньо пропустив. Будемо обережні з ним, аби він повністю відновився – це є найважливішим.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»

 

21 комментарий
  • Tрьохногий
    Пт, 30 октября 2020, 14:55
    Можно уже менять шапку сайта и ставить это фото.

    Очень атмосферное :)
    рейтинг: +5
  • hello my is nikita
    Пт, 30 октября 2020, 20:32
    Не надо ничего менять, все уже привыкли к этому дизайну.
    рейтинг: -8
  • MR.BRO
    Пт, 30 октября 2020, 23:05
    Дизайн тут як при 2000-х роках.
    рейтинг: +2
  • Днепр
    Пт, 30 октября 2020, 21:29
    разве что после ребрендинга
    рейтинг: +1
  • cors
    Пт, 30 октября 2020, 15:26
    Если обыграют Динамо, можно поставить это фото, как фото переломного момента и символ нового будущего Днепра, зачем ставить фото старых футболистов, которые к этому Днепру не имеют ни какого отношения, лучше ставьте фото героя каждого матча, это будет стимул для футболистов, быть лучшим в матче.
    рейтинг: +13
  • Shurik-48
    Пт, 30 октября 2020, 17:21
    Не забывайте, что это неофициальный сайт ФК Днепр, а не СК Днепр-1 и нормально, что в заставке звёзды этой команды.
    Не слишком ли рано вы меняете «идолов».
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пт, 30 октября 2020, 18:04
    Идолы в головах и сердцах. А это обычные люди, как и мы с Вами.
    рейтинг: +5
  • Shurik-48
    Пт, 30 октября 2020, 18:45
    Мои идолы в кавычках.
    рейтинг: 0
  • DD83
    Пт, 30 октября 2020, 23:50
    если не официальный сайт тогда к чему эти слова ваши?? нет уже ФК забыли.
    рейтинг: +2
  • Alexx1960
    Пт, 30 октября 2020, 17:08
    СМИ: Денис Бойко сдал положительный тест на COVID-19
    рейтинг: 0
  • Mamai
    Пт, 30 октября 2020, 18:05
    Без прошлого нет будущего. При малейшем кипише менять флаги и портреты это не по днепровским традициям господа.
    рейтинг: -2
  • stam
    Пт, 30 октября 2020, 18:18
    Петровского с ильичом сковырнули, тем не менее…
    рейтинг: +3
  • UTOPIE
    Пт, 30 октября 2020, 19:13
    Моя думка була завжди, а не лише зараз, такою: навіщо віддаєш, якщо боїшся своїх гравців, і як можеш перевірити їхні здібності, якщо не побачиш їхній максимум на цьому рівні? Знаю, що Супряга зробив хет-трик у схожій ситуації. Але, можливо, якби він тоді не забив, сьогодні не був би гравцем «Динамо» і не виступав би у Лізі чемпіонів. Утім, це лише моя особиста думка.

    Это УКРАИНА, Йови!!!
    Это не Европа, где у клубов совершенно другой подход в таких вопросах. Во всём цивилизованном мире, в том числе Хорватии, клубы отдают игроков в аренду чтобы у последних была практика и рос уровень их мастерства, и никто там не боится, что игрок может и будет играть против команды с которой у игрока есть действующий контракт! У нас совсем другое дело, да, чтобы дать практику и т.п., но чтобы не дай бог не сыграл против базового клуба, не забил и тем самым не лишил очков в борьбе за бабло… то бишь Лигу Чемпионов… Здесь совсем другие соревнования — идёт состязание кошельков олигархата… Спортивные принципы здесь лишь для галочки… Вы думаете Сурку нужна растущая карьера Супряги и он персонально беспокоится об этом??? Да срать он хотел на такие вещи… Тут главное за «20 миллионов» втюхать суметь… А нет, так и сгниёт в дыре…

    Это ж б… ть совсем другой футбол, Йови...))
    рейтинг: +8
  • Shell
    Пт, 30 октября 2020, 23:04
    Никому не дали ничего приличного, ни Днепру, ни Заре. Почему? Боятся.Ребят жалко — сидят на банке. И кто же Суркису даст потом 20 млн за Супрягу?
    рейтинг: +2
  • UTOPIE
    Пт, 30 октября 2020, 19:15
    Кстати, фото называется: «ЯЙЦЯ»....))
    рейтинг: +2
  • eyswin12
    Пт, 30 октября 2020, 23:43
    Что-то ссыкотно за завтрашний матч)) Как бы не перегорели еще до свистка…
    И в случае поражения может мораль просесть.
    рейтинг: -5
  • Матвеус
    Сб, 31 октября 2020, 00:39
    Ничего таки не просядет, все прекрасно понимают, с кем мы завтра играем, плюс у нас есть вменяемый тренер, который сможет сказать игрокам правильные слова
    рейтинг: +3
  • Матвеус
    Сб, 31 октября 2020, 00:39
    таки = там
    рейтинг: 0
  • MR.BRO
    Сб, 31 октября 2020, 00:54
    Головне щоб колінка не затряслись ще до матчу і правильну тактику обрати (пресинг по всьому полю, не давати вільно дихати і багато часу на роздуми ДК) а так, можна з цим ДК грати, що доведено Ференцварошем. Головне не зариватись у штрафній а грати у свою гру.
    рейтинг: +3
  • Georgxiii
    Сб, 31 октября 2020, 09:11
    рейтинг: 0
  • Georgxiii
    Сб, 31 октября 2020, 09:19
    Не так страшен черт, как его малюют. С такой динамой можно смело играть и обыгрывать.Главное иметь голову на плечах и 100-ную самоотдачу. Только Днепр и только победа, верим в команду, и в пацанов с ТШ!!!
    рейтинг: +6