Чт, 17 февраля 2022, 17:13
просмотров: 5189 коментариев: 47 

Юрій Береза: Ми спокійно готуємося до чемпіонату

Юрій Береза: Ми спокійно готуємося до чемпіонату

− Легіонери «Дніпра-1» будуть боротися за перше-друге місце, а вторгнення Росії в Україну почалося у 2014 році. Чому ми повинні якось реагувати на маячню, яка несеться з телевізора? Ми спокійно готуємося до чемпіонату. У них же почесний президент – командир батальйону «Дніпро-1», чого їм переживати? Ви ж знаєте, звідки пішла назва «Дніпро-1», ми бздунів в команду не беремо. Не беремо в «Дніпро-1» тих, у кого відсутні чоловічі яйця. Всі наші іноземці як грають за «Дніпро-1», так і встануть за Україну, якщо буде потрібно.

 

– Ді Франко сказав, що клуб не дозволяє йому давати коментарі стосовно можливого вторгнення. Тільки йому не дозволяєте чи всім гравцям?

 

– А що буде вам коментувати Франсіско Ді Франко, який займається футболом? Він в курсі наших внутрішньополітичних проблем? Ні. Він є гравцем, виконує контракт. І буде грати скільки треба, скільки передбачено контрактом. Кожен повинен коментувати те, в чому він розуміється. Запитайте в українських футболістів, як вони до цього ставляться. Їм можна коментувати. «Дніпро-1» розпочне грати в футбол згідно з розкладом і графіком чемпіонату. Крапка.

 

Війна у нас розпочалася у 2014 році. Не вчора, не 19 січня, не 16 лютого, не 22-го. Вона розпочалася ще у 2014 році, після того, як батальйонні тактичні групи російської педерації, цих пе######ів, перетнули наш, український кордон і почали вбивати українців. Це було в серпні 2014 року. До цього росіяни стріляли з артилерії зі своєї території, вбивали українців. Тоді й розпочалася повномасштабна війна – 24 серпня 2014 року. Не придумуйте.

 

А оцей масовий психоз пов’язаний з різними речами. Я, наприклад, це пов’язую з їб######тю (божевіллям – прим.) президента РФ. У 2014 році, коли у нас було всього 4 500 озброєних людей, вони не змогли нічого зробити. Що вони там захопили, що вони там відкусили? Змогли в лютому відкусити Крим, коли Україна була розорганізована.

 

А сьогодні у нас в Збройних силах України 250 000 осіб. Плюс 100 000 в різних військових формуваннях. Крім того, 400 000 тих, які пройшли війну. А найголовніше – у нас по 4 «Джавеліна» (переносний протитанковий ракетний комплекс FGM-148 Javelin – прим.) на кожен російський і білоруський танк. Про яку ви, б###ь, війну в мене питаєте? У нас сьогодні 500 кілометрів фронту, він не змінився. Де українська армія відступила? Хоч на крок?

 

Ви живете штампами, що вам пропонує російська педерація, зборище пе######ів. Для чого ви ведетеся на це? В Маріуполі є футбол? Є. Ізраїль вже 50 років у війні. Поки ми будемо вестися на закиди російської педерації, поки в нас є такий східний сусід, який називає себе чи то РРФСР, чи то Радянський Союз, ми можемо очікувати провокації кожен день.

 

Але війна йде з 2014 року, вона не припинялася. Вона йде по телевізору, вона йде в окопі, вона йде скрізь. Наскільки ми готові до неї? Я вам надам статистику. Росіяни розраховували, що після цього вкиду на Сході зникнуть туалетний папір, гречка, цукор, сіль. А знаєте що зникло на Сході і по всій лінії зіткнення? Патрони і дешева зброя в мисливських крамницях. Патронів зараз не купиш.

 

Кого ми боїмося? Нехай лізуть, ми будемо ними земельку нашу удобрювати. Це дуже корисно, урожаї будуть гарні. Ми чекаємо москалів, нехай йдуть. Ми не браття.

 

Ще п’ятий президент, Петро Олексійович, перекрутив і придумав, що у нас немає війни. Але у нас війна, ми просто забалакали її. У нас 500 км фронту, його ніхто не скасовував. Там гинуть українські хлопці й дівчата. Куди ми дінемося? Ну почнуть вони, і що? Дамо так, що зупинимося в Москві. Нехай полізуть. Вони хочуть загострення? Ми готові.

 

У 2014 році батальйон «Дніпро-1» з автоматами пішов на російські танки. У 2022 році футбольний клуб «Дніпро-1» буде грати в футбол, а батальйон «Дніпро-1» піде пекти російських солдатів в танках. Тільки вже не з автоматами, а з «Джавелінами». Готуємо флешмоб: за російський танк, за металолом – у два рази більше, чим ціна. Уявіть собі, що буде, коли оголосимо про це. Наш народ почне з території Росії притягувати танки. Разом з мокшами. Ви ж знаєте, ми такі.

 

 

tribuna.com

 

 

47 комментариев
  • Alexx1960
    Чт, 17 февраля 2022, 17:31
    МОЛОДЕЦ
    рейтинг: +18
  • Просто 90
    Чт, 17 февраля 2022, 17:47
    ЗНаем как Юра Бежал с Иловайска)))))Вояка))))
    рейтинг: -22
  • Матвеус
    Чт, 17 февраля 2022, 17:58
    Ты рядом с ним лично бежал? Грамотей…
    рейтинг: +17
  • Crauzer
    Чт, 17 февраля 2022, 19:49
    https://www.youtube.com/watch?v=_YxTqC1-RYo
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Пт, 18 февраля 2022, 03:25
    Ну и? Фильм посмотрел от начала и до конца. Фильм просто огонь, без разговоров. С вещдоками и реальными военными из рашки, кадры уникальные, без разговоров. Ну, и Берёзу там видел прорывающегося с остальными в машине. Дальше что? Может, я чего-то не понимаю, или не заметил? Проясните пожалуйста. Заранее благодарю.
    рейтинг: 0
  • Crauzer
    Пт, 18 февраля 2022, 11:32
    https://www.youtube.com/watch?v=FIAEKnFRHQM
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Чт, 17 февраля 2022, 18:04
    Юра как минимум собрал свои яйца в кучу и поехал ТУДА, в пекло, защищать свою страну, а Вы кто такой, что позволяет себе такие комментарии? Бежал? Я бы на Вас посмотрел под шквалом пуль и снарядов в окружении! Страшно даже представить, что случилось впоследствии с теми, кто пережил этот кошмар:(
    рейтинг: +16
  • Просто 90
    Чт, 17 февраля 2022, 22:25
    Что случилось?? назвали 200, хотя был живой, ногу по частям собирали, дальше смысла говорить нет
    рейтинг: -5
  • Панча
    Чт, 17 февраля 2022, 18:08
    а ты остался? до сих пор на передовой? или с дивана вещаешь?
    рейтинг: +9
  • Палич
    Чт, 17 февраля 2022, 19:00
    Ну да, пиз… ти не мішки таскати, був там під Іловайском? Чи, як всі, диван, сємкі та клава??
    рейтинг: +2
  • AlexDeadLine
    Сб, 19 февраля 2022, 00:54
    Та не всі ж відважні герої як ти!
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Чт, 17 февраля 2022, 17:57
    Эмоциональненько, однако…
    рейтинг: +4
  • Соверен
    Чт, 17 февраля 2022, 17:59
    Тащить с пидораши танки прямо с москалями-это прикольно!
    Это правильно, это очень правильно!
    Только вот некоторые пока только гусей тащат)))
    рейтинг: -4
  • Dniproman
    Чт, 17 февраля 2022, 18:07
    Согласен во всем, кроме высказывания о пятом президенте. Притянуто за уши. Это в манямирке любителей шария, диордицы и прочего рузьгемирского говна, нет войны.
    рейтинг: -5
  • Arty90
    Чт, 17 февраля 2022, 18:45
    Ну я думаю, что Берёза лучше помнит риторику пятого в 2014-м, чем много кто из нас.
    А она было, мягко выражаясь, достаточно нейтральной и практически без «русофобии». Особенно до того, как надо было подписывать Минск и Минск-2. Тогда по его словам, у нас была АТО, которая в компетенции СБУ-Грицая. Он даже слово «террористы» не решался назвать.
    Это за пару лет до выборов он начал говорить о войне, оккупации, вторжении, упоминать Путина и т.д
    рейтинг: +7
  • Dniproman
    Чт, 17 февраля 2022, 19:54
    У Березы память лучше что-ли? Или вам по каналу Г+Г такое рассказали? Тогда не спорю, риторика зебилов и критическое мышление — несовместимая вещь.
    рейтинг: -5
  • DNIPRОстиль1
    Чт, 17 февраля 2022, 20:35
    Идейный порохобот?)))
    рейтинг: +4
  • RomanDneprUk
    Чт, 17 февраля 2022, 23:20
    Тупой 73% ЗЕбот.?))) Привет.
    рейтинг: -3
  • alex_dniepr
    Пт, 18 февраля 2022, 18:07
    рейтинг: 0
  • Alexx1960
    Чт, 17 февраля 2022, 21:43
    Набор слов…
    рейтинг: +7
  • Dryna
    Чт, 17 февраля 2022, 19:32
    Уважаю!
    рейтинг: 0
  • RomanDneprUk
    Чт, 17 февраля 2022, 23:22
    Пісець…… ну і ЗЕлені ж тут пасеться….((
    рейтинг: -4
  • We want DD
    Чт, 17 февраля 2022, 23:28
    Береза прав в том, что нельзя допустить паники: нужно быть собранными и едиными — действительно нацией, а не перепуганной.

    Но он не понимает (или делает вид), что никакой «контактной» войны не будет: с нами ведут гибридную.
    И сейчас русские начали повышать ставки в ней: нагнетают температуру, чтобы наш котел взорвался.
    Мы вынуждены держать армию на на границах и увеличивать расходы на военные нужды, терять товарооборот и производство, получили инфляцию и девальвацию гривны. И это при том, что они еще поставляют нам ядерное и дизельное топливо, газ и электроэнергию. Не ввели морскую и транспортную блокады. Сколько наша экономики сможет продержаться — хз…

    По сути, русские сейчас применяют к нам ту же тактику, что США к СССР в 80-е, когда запустили гонку вооружений: заставляют надорваться…
    рейтинг: +1
  • Метеор71
    Пт, 18 февраля 2022, 08:51
    Тому Береза й закликає- не треба паніки.Зараз не 2014 р., економіка більше зав'язана на інші країни світу ніж на Росію.Девальвація гривні під контролем, а не як в 14 з 8 до(40-19) з шаленим відтоком капіталу, зараз того немає.Теж сама стосується і енергетики-вперше запущені всі 15 енергоблоки АЕС на яких 70% це американське ядерне паливо і в найближчі два роки ним повністю замінять російське.І саме головне Україні вдалося здійснити прорив на міжнародному рівні- навіть держави прихильники Росії надають фінансову допомогу, а інші і військову.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Пт, 18 февраля 2022, 00:49
    Странновато все как то.Чубятся на сайте сторонники Порошенка и Зеленского.А где же Януковцы? Ведь общеизвестно какие области выбрали в свое время Янека.Или уже переобулись?
    рейтинг: 0
  • FriendlyFire
    Пт, 18 февраля 2022, 10:45
    А вы соскучились по ним?))
    рейтинг: 0
  • Просто 90
    Пт, 18 февраля 2022, 00:56
    Мне лично нравится что делает Зеля, как минимум я это вижу, в таком количестве дороги что бы строились я не видел за все 30 лет своей жизни, Зеля далеко не лох, просто у нас люди стадо баранов, думают что в призедентах должен быть какой-то сидящий мешок типо Пороха, за Юлю ещё голосуйте, лично я бы проголосовал за Ющенко, он тогда хорошо общался по поводу НАТО, но овощи кричали нет и выбрали Витю2
    рейтинг: -1
  • фермер
    Пт, 18 февраля 2022, 01:39
    Тогда был единственный выбор.Лично я считаю, что против Юли Майдан бы не вышел и такой херни как сейчас бы не было.
    рейтинг: +3
  • Bacьka
    Пт, 18 февраля 2022, 07:49
    а что ты еще за свои 30 лет не видел?
    рейтинг: -2
  • фермер
    Пт, 18 февраля 2022, 08:02
    Спасибо Васька на добром слове.Сократил мне возраст ровно вдвое.Твои бы слова да Богу в уши.Скажу по секрету, много чего видел и Афган в том числе.Война это страшновато.Поверь.
    рейтинг: +2
  • фермер
    Пт, 18 февраля 2022, 08:05
    Извини.Написал, а потом понял, что не мне ты писал.Еще раз, извини.
    рейтинг: 0
  • Bacьka
    Пт, 18 февраля 2022, 10:19
    та ради Бога
    рейтинг: +1
  • Метеор71
    Пт, 18 февраля 2022, 09:04
    Сама велика помилка Зеленського, це те що він не звільнив Авакова.Той назбирав за цей час компромату на його депутатів і тепер підливає масло в вогнеще в необхідний
    момент.
    рейтинг: -3
  • RomanDneprUk
    Пт, 18 февраля 2022, 12:49
    Да бля….дороги сейчас важнее армии.?! Ты хоть когда это писал думал вообще.??? Нам веками жить с этим дебильным кацапским стадом и пока наша армия не будет достойной и сильной…… веками кацапы будут нас терроризировать!
    Вывод: дороги важней.? Я подскажу: они нах…й сейчас не нужны! Не первоочерёдная задача! Дороги бля……(((( Слов нет…
    рейтинг: -1
  • alex_dniepr
    Пт, 18 февраля 2022, 15:02
    Так дороги ж шоб их танки до нас доехали без проблем)Поцриот ЗЕ об этом беспокоится))Да уж, почитал политические «размышления» и понял: «мудрый нарид» ещё долго будет ходить по граблям ((((Ниху@ его не учит!
    рейтинг: +1
  • RomanDneprUk
    Пт, 18 февраля 2022, 16:08
    К сожалению нет на данной ветке мудрого народа…((( Сплошные ЗЕ балбесы….
    рейтинг: 0
  • Метеор71
    Пт, 18 февраля 2022, 16:42
    Один дуже великий «патріот», попідписував мінські угоди, при цьому здав ДАП і Дебальцево, а винуватий Зеленський.На додачу він розісрався з Швецією після чого та дозволила будівництво північного потоку2.
    рейтинг: -1
  • RomanDneprUk
    Пт, 18 февраля 2022, 16:58
    Стаж наркомании какой у тебя.? В голову уже колишь.?)))
    рейтинг: 0
  • Метеор71
    Пт, 18 февраля 2022, 17:36
    По суті як завжди сказать не має чого, одне хамство, мабуть якась хвороба…
    рейтинг: 0
  • RomanDneprUk
    Пт, 18 февраля 2022, 18:38
    По суті, я тобі скажу: Твій чудотворець ЗЕ…припинив війну за пару днів.?) Твій ЗЕ…… покращів життя.? Твій ЗЕ……привів Тищенко Миколу і йому подібних, це нові люди.? Чому при твоєму ЗЕ гине у три більше людей га фронті ніж при минулому президенті.? Твій ЗЕ…… кортежі прибрав і охорону свою.? Твій ЗЕ заглянув у очі Путі, побачив там мир.? Сука ти жратву у армії бачив при ЗЕ.?
    Продовжувати.???
    Сьогодні президент ЗЕ, якого ти привів…… нєхєр дивитись назад!
    Достатньо по «существу».?)))
    рейтинг: 0
  • Метеор71
    Пт, 18 февраля 2022, 19:34
    Набір слів.Якщо ти такий обізнаний, то може скажеш хто був комендантом Дебальцево? На його фоні Тищенко просто дитя мале.Може розповіси про сепара, якого шоколадний нагородив за розгін добровольців які робили блокаду торгівлі з ордло.Розкажи чому фабрика Петра працювала в рашкі до17 року і зарплатня там була вища ніж на таких в Україні.І таких історій буде не один десяток.
    P.S.І дивний збіг-активізація кацапів розпочалася з відкриттям справи проти одного президента.Як мінімум дивно…
    рейтинг: -3
  • RomanDneprUk
    Пт, 18 февраля 2022, 19:59
    Активізація кацапів почалась після того, як ти і твій ЗЕ заглянули їм в очі і побачили там «мир»!!!
    Набір слів в тебе: У Пороха як і у кожного адекватної людини буди і перемоги і поразки! Але він зміг послати нахій хуйла і інших кацапів, підняти армію у найскладніші часи і сколотити весь світ біля України! Дебальцево.? У вас сука з твоїм ЗЕ кожен день Дебальцево на фронті! І це не набір слів….це констатація факту! Йди далі шукай МИР……((( Сволоти які посоромилися країну!!!
    рейтинг: +1
  • Метеор71
    Пт, 18 февраля 2022, 20:05
    На все добре.Україна переможе!
    рейтинг: -1
  • Просто 90
    Пт, 18 февраля 2022, 00:57
    А за берёзу, я знаю что говорю
    рейтинг: -2
  • Просто 90
    Пт, 18 февраля 2022, 00:58
    Не один добробат не признает Берёзу сейчас
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Пт, 18 февраля 2022, 09:49
    Майте совість! Тільки особи без честі і совісті та представники «руського міра» можуть обливати брудом Юрія Березу-щирого патріота України, що на передовій захищав Україну від московських імпершовіністів.
    рейтинг: +2
  • Leoniddnipro
    Пт, 18 февраля 2022, 13:50
    Байден вже прямим текстом Хуйлу каже:«Хочеш нападати на Україну-нападай! Що ти всіх залякав своїми танчиками? Але після цього тобі пи*дець!»Ось воно у кремлі і бісеться…
    рейтинг: -1