Вт, 26 марта 2013, 15:07
просмотров: 3409 коментариев: 16 

Мандзюк: "Приглашение в сборную — вершина карьеры"

Мандзюк: "Приглашение в сборную — вершина карьеры"

— Віталію, що для вас бути гравцем національної збірної?
— У кожного футболіста є мета — грати на найвищому рівні. Національна збірна — вершина твоєї кар’єри. Потрапити до національної команди мріє кожен футболіст. Саме запрошення до збірної − це вже маленька перемога.

 

— Який із проведених матчів вважаєш найкращим у своїй кар’єрі?
— Гадаю, це був матч зі шведським АІКом, коли за рахунку 1:2, я головою забив другий гол. Цей м’яч став переломним, ми великими силами пішли вперед, і Селезньову вдалося забитий третій переможний м’яч. Звісно, були й інші пам’ятні матчі, але саме цей я вважаю найкращим.

 

— Ти — універсальний футболіст. Але особисто для тебе, яка позиція більш комфортна на полі: в центрі оборони чи на фланзі?
— За один матч можу змінити три позиції. Була вже така ситуація: матч розпочинав на позиції правого захисника, потім перейшов у центр оборони, а закінчував зустріч на лівому фланзі захисту. Але все ж таки більше, мабуть, подобається грати праворуч.

 

— Який матч у складі збірної запам’ятався найбільше?
— Напевно, за напругою можу відзначити виїзний матч зі збірною Хорватії, в рамках відбірного турніру до чемпіонату світу-2010. Та зустріч закінчилася внічию − 2:2. Взагалі, було кілька гарних матчів, проте добре запам’ятався саме цей.

 

— Хто твій найкращий друг у збірній?
— Добрі стосунки з усіма гравцями, але з Кравченком, Морозюком, Ярмоленком спілкуюся, мабуть, найбільше. Ми одного віку, грали в одних клубних командах.

 

ffu.org.ua

 

16 комментариев
  • red1982
    Вт, 26 марта 2013, 15:36
    Я думал вершина карьеры выиграть ЧМ, а для него вызов в сборную, тогда о чем можно говорить, раз им так мало нужно для счастья.
    рейтинг: -19
  • Agni
    Вт, 26 марта 2013, 16:16
    А для Вас, наверное, захват всей Галактики подойдет?
    рейтинг: +10
  • Осавул
    Вт, 26 марта 2013, 19:48
    Так, збірна — це добре. Але грати за збірну щоб боротися за вихід до ЧЄ або ЧС — це одне, а от грати за збірну, яка стала чемпіоном — це вже зовсім інша тема, зовсім інший, бл...., турнір! Тому Треба не намагатися потрапити у збірну і вважати, що досяг мети, а грати ще краще, ставити нові завдання і досягати нових успіхів.
    рейтинг: +1
  • Iopatamfrs
    Ср, 27 марта 2013, 18:17
    100 проц!!!
    рейтинг: +1
  • Днепропетрович
    Вт, 26 марта 2013, 16:37
    Все по делу. Попасть в зборную это результат тяжелого труда и сомоотдачи на поле.
    рейтинг: +14
  • Днепропетрович
    Вт, 26 марта 2013, 16:41
    red1982 вы реально смотрите на жизнь или виртуально? ??
    рейтинг: +4
  • Днепрянин1985
    Вт, 26 марта 2013, 17:22
    не конеш выиграть ЧМ это вершина вершин, но чтобы ее покорить надо пройти другие вершины, будем надеяться что след. вершина это поездка в Бразилию.
    рейтинг: +5
  • криtik
    Вт, 26 марта 2013, 17:35
    «Приглашение в сборную — вершина карьеры»-иногда даже если ты отличный игрок-не попадаешь, если тренеру по«игровой схеме»не подходишь((Или «побил горшки»с последним
    рейтинг: +1
  • Iopatamfrs
    Вт, 26 марта 2013, 18:08
    Да НАКОЛ всю нашу сборную… Жалко конешно а что поделаеш!!! Пускай научаться играть надоели пустые результаты!!!
    рейтинг: -10
  • Agni
    Вт, 26 марта 2013, 19:01
    пустые комментарии с кучами ошибок надоели больше.
    рейтинг: +8
  • Мы за Днепр без Стеценко!
    Вт, 26 марта 2013, 18:52
    С Волынью рассудит Бойко! Опять арбитр из Киевской стороны (Киева, Киевской области). 3 матч подряд у нас судит толи Киевлянин, толи представляющий Киевскую область! Совпадение? Не хочу жаловатся еще до матча, но вот зачем назначать таких арбитров когда идет борьба между Днепром и Динамо в турнирной таблице?
    рейтинг: +4
  • Agni
    Вт, 26 марта 2013, 19:02
    Понятно зачем, обидно почему :D
    рейтинг: +3
  • yelez
    Ср, 27 марта 2013, 01:35
    охеренный коммент, на самом деле))
    рейтинг: +1
  • GREEN
    Вт, 26 марта 2013, 20:48
    а в загали
    есть судья из ДНЕПРА???

    рейтинг: 0
  • Alexandr_sp
    Вт, 26 марта 2013, 21:12
    Романов из Днепра.
    рейтинг: 0
  • Чусовой
    Вт, 26 марта 2013, 21:45
    Раз уж наши ИВК и АВС сопельё жуют, почему бы лучшему нашему другу — Сурке, этим не воспользоваться?
    рейтинг: +1