Пт, 18 января 2019, 13:06
просмотров: 6593 коментариев: 9 

Маркевич: Такого футболіста, як Рикун, в мене не було

Маркевич: Такого футболіста, як Рикун, в мене не було

Экс-тренер Дніпра Мирон Маркевич зізнався, що Олександр Рикун був найсильнішим гравцем, з яким він працював.

 

«Я можу сказати, що такого футболіста, як Рикун в мене не було. При тому, що були Хав'єр, Соса, але такого як Рикун…

 

Це не передати. Він спиною все бачив. Був технічно підготовленим… Ті передачі, які він віддавав, жоден потім не міг того зробити, хоча були дуже серйозні виконавці.

 

Я просто шкодую, що я не взяв його у Металіст, коли ми срібні медалі виграли», — сказав Маркевич в ефірі Вацко Live.

 

 

9 комментариев
  • UTOPIE
    Пт, 18 января 2019, 13:18
    Даже и добавить нечего…
    И я очень рад, что Саша Рыкун продолжает сохранять тёплые отношения с клубом, с болельщиками и с городом… Как говорится — респект!!!
    рейтинг: +6
  • СК Днепр - 1
    Пт, 18 января 2019, 13:32
    Легенда! Человека пешком на поле делал чудеса.
    У него вроде сын есть, нет?
    рейтинг: +6
  • Oldfanat
    Пт, 18 января 2019, 15:23
    Да есть — Антон, он за ФК Днепр был заявлен в 2017 году. И уже женат вроде. Вот где он щас не знаю.
    рейтинг: +3
  • Eloy
    Пт, 18 января 2019, 17:17
    — Які футбольні успіхи у сина?
    — Свою першу гру за Дніпро Антон провів влітку 2017 року. Йому було 17. Виступає у центральній зоні півзахисту. Влітку Дніпро розпався, зараз грають на область. Що буде далі — подивимося. Я погоджуюся з тезою, що футболісти при одруженні на півроку-рік випадають. Син одружився, коли йому не було ще й 18 — у вересні 2017 року. У лютому в Антона з Аріною народився син Тимур. Незабаром онуку виповниться рік. fcdnipro.com/news/rikun-pered-markevichem-men-bulo-soromno-548.html
    рейтинг: +3
  • Аяяй
    Пт, 18 января 2019, 15:48
    Рыкун уже дед.
    рейтинг: +5
  • Титаник из Ливерпуля
    Сб, 19 января 2019, 18:07
    Да, пьяница знатный- во Львове вывылился из окна гостиницы невменяемый, когда хори приехали играть с " Карпатами"… Талант талантом, но и пьянь знатная
    рейтинг: -2
  • toxaus
    Пн, 21 января 2019, 11:47
    Дякую за короткий переказ інтерв'ю, «кеп»

    https://fcdnipro.com/news/rikun-pered-markevichem-men-bulo-soromno-548.html
    рейтинг: 0
  • Spirt
    Сб, 26 января 2019, 04:21
    Ну и что добавить? Вы блин уже все обсосали… =(
    рейтинг: -1
  • Титаник из Ливерпуля
    Сб, 26 января 2019, 15:22
    Ну правильно… Поэтому можно минус добавить… Ты ж мне именно его и добавил?
    рейтинг: -2