Ср, 17 май 2023, 23:22
просмотров: 1513 коментариев: 10 

Марсель цікавиться Довбиком?

Марсель цікавиться Довбиком?

В мережі з'явилися чутки, що французький Марсель цікавиться Артемом Довбиком. Найкращий нападник чемпіонату України прокоментував ці чутки:

 

- Сьогодні вийшла новина, що на тебе серйозно претендує «Марсель». Чи правда це?

 

- Так, є діалог, є інтерес. Але такий же інтерес був і півроку тому, але зараз інтерес став більш інтенсивним, тому все можливо.

 

- Франція - це прекрасний крок для тебе? Що можеш сказати, чи зробиш цей крок, якщо всі домовляться?

 

- Ну, чому б ні? Команда йде на третьому місці, бореться за Лігу чемпіонів, тому я тільки за. Головне, щоб всі домовились.

 

 

megogo

 

 

10 комментариев
  • Vini
    Чт, 18 май 2023, 01:54
    У Тёмыча должны после такого вырасти крылья и он должен с еще большей мотивацией начать играть, рвать и метать по полю, плюс всего лишь осталось 3 гола забить, чтобы побить рекорд Генриха
    рейтинг: +4
  • Angkor-Wat
    Чт, 18 май 2023, 02:13
    Бред. Неадекватно давать 15 лямов за игрока, которого можно в июле бесплатно подписать и зимой он уже будет играть. Да ещё и из днищенского чемпа
    рейтинг: -7
  • Igorua
    Чт, 18 май 2023, 03:18
    А чому ви так впевнені, що його не перехватить за тих же 15 мільйонів умовний Мілан чи будь хто інший? Чи думаєте, що ним цікавиться і стежить тільки Марсель? Те, що в крамниці сьогодні є ковбаса, не означає, що вона ще там довго простоїть і ніхто її не купить) Завтра вже може не бути. Тому, хочете їсти? Купуйте, бо завтра можете і голодним залишитись :-)
    рейтинг: +4
  • Віктор1983
    Чт, 18 май 2023, 08:09
    Я з тебе просто ржу в Мілані стільки пінальті не дають.
    рейтинг: -11
  • Александр
    Чт, 18 май 2023, 11:24
    Если Днепр возмет чемпионство то Довбыка можно и за 20 млн сторговать. Чемпион Украины лучший бомбардир и если побет рекорд еще + в копилку цены. За 15 млн уже сейчас реально думаю сторговать. Другое дело, что с этих 15 млн Днепру только 7,5 млн перепадет, так как 50% прийдется отдать…
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Чт, 18 май 2023, 17:20
    15 лямов за пол года контракта это круто.
    рейтинг: -2
  • Fanatuk
    Пт, 19 май 2023, 08:39
    Гадаю, що віддадуть і дешевше, якщо запропанують реальні кошти (але ціник треба ставити якнайвищий). Або півроку і піде задарма. Що натягнеться сова на глобус віриться мало.
    рейтинг: 0
  • Александр
    Чт, 18 май 2023, 11:25
    Кстати, кто в курсе какие призовые за чембионство от УПЛ?
    рейтинг: 0
  • Mir2023
    Чт, 18 май 2023, 19:13
    Если мы берем 1 место и напрямую в группу ЛЧ выходим-разговоры прекратятся до Нов года? Или абы куда свалить, лишь бы в Европу?
    рейтинг: +1
  • Fanatuk
    Пт, 19 май 2023, 08:41
    Війна в країні затягується, тому можливий і другий варіант (аби куда).
    рейтинг: 0