Пн, 24 августа 2020, 00:11
просмотров: 2547 коментариев: 11 

Михайленко: Звинувачувати треба самих себе

Михайленко: Звинувачувати треба самих себе

— Зрозуміло, ми незадоволені очком. Бажали більшого, бажали перемогти. На жаль, не вийшло. Напевно, звинувачувати треба самих себе та реалізацію. Було багато моментів у другому таймі, щоб забити переможний гол. Не все ідеально було і у побудові гри, але, враховуючи наш ресурс на цій стадії чемпіонату, ми створили багато. Треба бути більш сфокусованими у завершальній стадії.

 

— Що завадило досягти більшого? Недооцінка суперника?

 

— Ні, недооцінки не було. Ми знали суперника, те, як вони грають. Була і добра гра воротаря, і, напевно, дещо не вистачило й везіння. Били багато з вигідних позицій, з воротарського, з 8-10 метрів. Можливо, не вистачило холоднокров’я. Не треба було сильно бити, потрібна була влучність. Але все це після гри вже є історією.

 

— «Дніпро-1» значно оновився у порівнянні з попереднім сезоном. Як би ви оцінили придбання та втрати команди?

 

— Ми й оновилися, й втратили велику кількість гравців. Наша селекційна робота триває, будуть ще придбання. Гравці, яких ми підписали – це певне підсилення. Ми стали сильнішими, але потребуємо більше стабільного та глибокого складу і низку позицій підсилимо.

 

— Для цього, напевно, бажаєте використати паузу перед другим туром?

 

— Так, для нас зараз буде важливий час, аби підсилити склад.

 

— Як оціните гру новачка Прем’єр-ліги? Наскільки «Інгулець» може використати амбіції, аби закріпитися у Прем’єр-лізі?

 

— Вважаю, їм все до снаги. Досвідчена команда зі стабільним складом, який тривалий час грає разом. Тому, мені здається, в них все вийде.

 

11 комментариев
  • UTOPIE
    Пн, 24 августа 2020, 00:22
    Дима — что мешает хорошему танцору?
    рейтинг: +3
  • Alter Vlad-1
    Пн, 24 августа 2020, 01:45
    Что мешает — две ноги — не знает с какой начинать! А Диме — кто на какой позиции что должен делать! Поэтому при контратаке соперника растерялись и полузащитники и защитники. И ведь не в первой игре так- медленно думают, медленно двигаются. Откуда же взяться реализации, о чём говорит и Хобленко, не понимая причины этого.
    рейтинг: +6
  • Alter Vlad-1
    Пн, 24 августа 2020, 01:50
    «UTOPIE», кстати, одна неточность: ХОРОШЕМУ танцору ничего не мешает, кроме медлительной партнёрши. А вот плохой никак не сообразит -что, как и почему не получается.
    рейтинг: +3
  • UTOPIE
    Пн, 24 августа 2020, 11:08
    Так вот о хорошем танцоре и была речь, в том смысле что ему — НИЧЕГО НЕ МЕШАЕТ...))
    рейтинг: +4
  • Метеор71
    Пн, 24 августа 2020, 07:52
    А що він хоче, виставити в складі шістьох номінальних захисників і щоб була реалізація? Якщо вони швидко бігають, та високого зросту, це не означає що вони будуть забивати голи.
    рейтинг: +2
  • dneprovskiy
    Пн, 24 августа 2020, 09:28
    Будь мужиком… свали!
    рейтинг: +6
  • Лукьян
    Пн, 24 августа 2020, 10:02
    Знаю что игроки просматривают сайт, и по этому решил хоть как-то подбодрить их, показать, что в них верят. Но видно у некоторых игроков были месячные, у Кравченко климакс, а у тренера вообще непонятно что. Ничего, чем сильнее зуб болит, тем больше вероятности что его вырвут. Так уже это болото надоело. С такой игрой можно и не открывать стадион. Болельщик не пойдёт.
    рейтинг: +7
  • We want DD
    Пн, 24 августа 2020, 10:44
    Это всё можно было уложить в строчку из песенки — «бьюсь как рыба, а денег не надыбал»…
    Вот хоть бы пошутил как-нибудь, разрядил обстановку… Не, будет талдычить 1 и 1… Стабильный тренер…
    рейтинг: +2
  • Twisted
    Пн, 24 августа 2020, 18:25
    Та ні, жартувать не треба. У нас не люблять, коли люди в гарному гуморі.
    рейтинг: +1
  • Leoniddnipro
    Пн, 24 августа 2020, 10:46
    Хитається крісло.Дмитро, менше тексту-більше роботи!
    рейтинг: +4
  • dneprovskiy
    Пн, 24 августа 2020, 14:05
    Ниче оно не хитается, он уже столько налажал что кресло должно было упасть раз 10
    рейтинг: +3