Вт, 7 апреля 2015, 20:32
просмотров: 5812 коментариев: 18 

Назаренко: Гол у ворота Дніпра святкувати не буду

Назаренко: Гол у ворота Дніпра святкувати не буду

Півзахисник Металіста Сергій Назаренко розповів про сотий м'яч у кар'єрі, весняний старт харківського клубу та відношення до гравців, які бойкотують матчі клубу.

 

— Сергію, вітаю із сотим голом у кар'єрі, який дозволив увійти у символічний клуб Олега Блохіна. Наскільки це для вас вагома подія?
— Велике спасибі! Подія для мене вагома і приємна. Не завжди сто голів заб'єш. (Усміхається).

 

— Чи знали ви перед матчем із Металургом, що можете перетнути гросмейстерську позначку?
— Якраз і не знав. (Усміхається). Дізнався вже після матчу. Одразу після фінального свистка у мене брали флеш-інтерв'ю, повідомили приємну новину і привітали. Так я дізнався про це.

 

— Тепер у бомбардирському реєстрі поруч із вами прізвища Ящука, Косиріна, Гусейнова, Заварова. Чи плануєте їх обігнати?
— Забивати — завжди приємно. Тому маю намір робити це якомога частіше, щоб максимально збільшити свій доробок.

 

— Перша гра за Металіст — і ви одразу стаєте головним героєм. Як команда вам віддячила?
— Всі мені подякували і побажали удачі. Сказали, щоб я на цій позначці не зупинявся.

 

— Доведеться зіграти і з Дніпром, щоправда, вже у чемпіонаті. Ви присвятили Дніпропетровську не один рік своєї кар'єри. Відтак, матч проти дніпрян буде для вас особливим?
— Для мене, напевно, всі ігри — особливі. Ну а цей — тим паче. До того ж, зіграю вдома.

 

— Припустимо, ви заб'єте гол у ворота Дніпра. Будете святкувати?
— Ні, я утримаюся від цього.

 

 

football24.ua

 

 

18 комментариев
  • Несправедливо повешенный
    Вт, 7 апреля 2015, 20:33
    Хорошо
    рейтинг: +7
  • 4 напа
    Вт, 7 апреля 2015, 20:56
    Время летит, уже на бороде волос больше чем на черепе)))
    рейтинг: +16
  • mooheen
    Вт, 7 апреля 2015, 21:17
    При всем уважении, походу остался один Русол…
    рейтинг: -26
  • Ministry
    Вт, 7 апреля 2015, 21:41
    Интересно майду Днепра под желтую надевает?! Как в таврии
    рейтинг: +6
  • Scorpio
    Вт, 7 апреля 2015, 21:56
    Ещо 1 просер нашего любимого дяди. Легенду выкинуть на помойку. И не надо говорить мол контракты итд, итп. Еврейский треп оставте для других.
    рейтинг: +23
  • BATMAN
    Вт, 7 апреля 2015, 22:16
    Отличный игрок, обожал его игру за Днепр, часто он выходил на поле во втором тайме и если мы проигрывали и у наших игроков была паника, когда выходил Назаренко, все успокаивались и начинали играть.
    Так же сама его игра, всегда уверен в себе, спокойный, уравновешенный.Очень точные пасы.Жаль, что не перешёл не к нам, да уже не молодой, но если бы выпускать его на замену во второй половине тайма мог бы принести реально много пользы команде.
    рейтинг: +13
  • ИМХО
    Вт, 7 апреля 2015, 22:41
    Поздравляю!!! Шикарный результат, особенно если учитывать, что он полузащитник…
    рейтинг: +11
  • Гриша
    Вт, 7 апреля 2015, 23:04
    Назик форева! Цвети и пахни, дорогой Днепрянин!
    рейтинг: +29
  • SL
    Вт, 7 апреля 2015, 23:26
    Не знаю кто как, но если он нам забьет, я от аплодисментов воздеррживаться не буду
    рейтинг: +21
  • Spirt
    Вт, 7 апреля 2015, 23:32
    Наша Легенда и Днепрянин навсегда! Жалко, дороги разошлись ((
    рейтинг: +12
  • Матвеус
    Ср, 8 апреля 2015, 00:05
    Назаренко: «Гол у ворота Дніпра святкувати не буду»

    Дуглас улыбнулся, Гуйе и Чигринский лениво зевнули:)
    рейтинг: -1
  • Матвеус
    Ср, 8 апреля 2015, 00:06
    А вообще Назар — легенда Днепра конечно, побольше голов тебе, Серёга, но только не в матчах против нас:)
    рейтинг: +13
  • Nikopol
    Ср, 8 апреля 2015, 03:15
    Как же я радовался когда он забил тот шедевральный гол англичанам, играя за сборную, тем самым решив исход матча.
    рейтинг: +10
  • Luboputnuy
    Ср, 8 апреля 2015, 09:29
    Тоже вспомнил гол Англичанам, когда Шева пеналти не забил я думал его порвут, а потом Назик приложился. Ох и началось на стадионе тогда, боялся что бы матч не остановили фаера во вротаря три раза летели.
    рейтинг: +2
  • Ministry
    Ср, 8 апреля 2015, 21:28
    С левой увалил
    рейтинг: +1
  • toxaus
    Ср, 8 апреля 2015, 09:22
    якраз в Полтаві пригадався його рятівнийгол Ворсклі, від правою бровки =)
    рейтинг: +2
  • madmax
    Ср, 8 апреля 2015, 11:27
    Ну против Днепра ему лучше не выходить вообще. А то вдруг действительно забьёт — и я уже вижу эти помои на сайте…
    рейтинг: +2
  • ZICO
    Ср, 8 апреля 2015, 12:16
    ЛЕГЕНДА с большой буквы!!!

    рейтинг: +5