Ср, 18 сентября 2013, 12:17
просмотров: 4541 коментариев: 22 

Назаренко: "Є в нас проблема — ми не можемо забити"

Назаренко: "Є в нас проблема — ми не можемо забити"

— Сергію, які враження залишилися від гри?

— Ми ретельно готувалися до цього матчу. Чимало часу було присвячено тактичним побудовам дніпропетровців. Тому, виходячи на поле, прекрасно знали, що й як робити. Зрозуміло, що у відкритий футбол із Дніпром суперничати складно, тому грали від оборони. Не можна сказати, що створили попереду якісь серйозні моменти. Можливо, в першому таймі щось можна було довести до логічного завершення, але не склалося. Дніпро — команда, яка вміє грати на результат. Дніпропетровці свій м’яч забили, й довели матч до перемоги.

 

— Але й вам кілька небезпечних моментів створити вдалося. Чому не реалізували?

— У Фещука був напівмомент. А той, що в Калиниченка був у другому таймі за рахунку 0:0, так там захисник чудово зіграв.

 

— Гра показала, що з обороною у вас краще, ніж з організацією атаки. Що не вдається?

— Мало створюємо, мало реалізуємо. Поки є так, як є.

 

— Здавалося, що, пропустивши гол, ви підете вперед, аби відігратися. Але нічого подібного не сталося, ви продов­жували стояти позаду. Боялися пропустити ще?

— Ми дотримувалися обраної тактики.

 

— Чому не стали бити штрафний, коли захисники Дніпра порушили правила неподалік од своїх воріт?

— На цей випадок у нас також є установка, якої ми дотримуємося.

 

— Сезон ви починали з капітанською пов’язкою, сьогодні вона в Калиниченка. Це рішення колективу?

— Так вирішив тренер. Ми до цього нормально поставилися. Неважливо, хто капітан, голов­не, щоб у команди був результат.

 

— Чому вас замінили?

— Тренер вирішив, що я втомився.

 

— Чи є у вас претензії щодо самовіддачі в партнерів?

— У цій грі їх бути не могло. Самовіддача була на гідному рівні. Кожен грав так, як може. Але "Дніпро" взяв гору завдяки перевазі в класі.

 

— Можна сказати, що Таврія вже виходить із глухого кута?

— Є в нас ще проблема: ми не можемо забити, реалізувати ті моменти, які створюємо. Хоча, думаю, виліземо з тієї ями, в яку потрапили.

 

 

ukrfootball.in.ua

 

22 комментария
  • notefree
    Ср, 18 сентября 2013, 12:41
    Лучше бы ему баннер зделали, а не вечно недовольному Калиниченко. Имхо
    рейтинг: +13
  • JUANDE_RAMOS_THE_BEST
    Ср, 18 сентября 2013, 12:50
    +100 :) Я тоже это писал! Но может сделали обоим))))?
    рейтинг: +7
  • Л-3
    Ср, 18 сентября 2013, 14:46
    Плюсую. Более 25 лет болею за «Днепр» и из-за малолетних тупоголовых неадекватов, игнорирую ультрас. ИМХО.
    рейтинг: 0
  • Л-3
    Ср, 18 сентября 2013, 14:57
    А эти бараны, что Калину Днепрянином назвали, пусть «мясо» в жопу целуют как и гнилой Калина.
    рейтинг: +2
  • На поле нет подарков, за результат нужно бороться!
    Ср, 18 сентября 2013, 16:30
    Назаренко уже делали баннер, а Максу Калиниченко нет
    рейтинг: +3
  • Л-3
    Ср, 18 сентября 2013, 19:51
    Пусть «Спартак» ему делает.
    рейтинг: +3
  • notefree
    Ср, 18 сентября 2013, 12:57
    Ну, или двоим… Хотя, я Сергея больше уважаю, а Калиниченко… промолчу
    рейтинг: +10
  • На поле нет подарков, за результат нужно бороться!
    Ср, 18 сентября 2013, 16:33
    Коенчо же промолчу. Человек играл верой и правдой за Днепр, а вы его тут угнетаете. 6 лет думаете даром играл за Днепр, и он тоже переживает за наш клуб, и вообще я уважаю и Назаренко и Калиниченко, которые являбться кумирами многих людей
    рейтинг: -1
  • На поле нет подарков, за результат нужно бороться!
    Ср, 18 сентября 2013, 16:34
    конечно*
    рейтинг: -1
  • Л-3
    Ср, 18 сентября 2013, 19:54
    Ага, Калина верой и правдой. Не смешите мои кеды. При удобном случае к «мясу» сдрыснул, а когда этого кондома попросили, тут про родной «Днепр» и вспомнил. А мы ж куда, мы великодушные, приняли обратно засранца…
    рейтинг: +5
  • yarik685
    Ср, 18 сентября 2013, 13:35
    Назик всегда будет легендой Днепра!!!
    рейтинг: +13
  • ЛогикOFF
    Ср, 18 сентября 2013, 14:31
    ИМХО Назар круче Калины на 9000over.

    Обидно что с ним так поступил клуб, наверное точнее Стеценко!
    рейтинг: +6
  • Л-3
    Ср, 18 сентября 2013, 19:56
    Блиииин. Ну сколько мусолить можно эту тему((( При чём здесь Шрэк?
    рейтинг: -3
  • ЛогикOFF
    Чт, 19 сентября 2013, 09:25
    А Назара кто отдал?
    Лидеру и Легенде Днепра, какая то там Таврия дает условия интересней чем в Днепре. Кто виноват? За все цифры и контракты отвечает не Рамос а Стеценко!!!
    рейтинг: -1
  • Л-3
    Чт, 19 сентября 2013, 12:10
    Да не подходит он как игрок «Днепру», выигрался. Для «Таврии» ещё сгодится, а для «Днепра» — нет. Неужели это нельзя понять. Блин. Упёрлись в легенду. Таран — тоже легенда, но играть уже не может, так что, его вечно на поле выпускать?
    рейтинг: +1
  • Футболлер
    Чт, 19 сентября 2013, 12:53
    Приятель, ты споришь с человеком, у которого ник ЛогикOFF, чему ты удивляешься?
    рейтинг: +1
  • ЛогикOFF
    Чт, 19 сентября 2013, 19:19
    ИИИИ?????? ник о многом говорит о человеке?
    рейтинг: -1
  • ЛогикOFF
    Чт, 19 сентября 2013, 19:18
    Да я не спорю что он был не фонтан на тот момент, но иди знай а в друг бы заиграл как к примеру Ротань, тем более если память не изменяет то он был после травмы. Человеку который много отдал клубу, я считаю что можно давать шансов больше чем остальным.
    И да Чеберячко ведь не продали!
    рейтинг: -1
  • 4 напа
    Пт, 20 сентября 2013, 08:48
    Л-3 Назар уже 3 года как игрок Таврии, а его все равно здесь помнят(это о чем то говорит).Вспомни весну позапрошлого чемпа когда у Рамоса игроков на заявку не хватало и с шахтой Бабенко на фланге бегал, а в центре Краве дисквал отменяли.Я уже не говорю за чемп 2011года.
    рейтинг: -1
  • ddf1962
    Ср, 18 сентября 2013, 15:51
    Сережа, забей Харькову! :))
    рейтинг: +8
  • Аяяй
    Ср, 18 сентября 2013, 20:47
    А журналюга всё же тупэнький.
    рейтинг: 0
  • notefree
    Чт, 19 сентября 2013, 11:38
    У нас в стране, мало толковых журналюг ))
    рейтинг: 0