Пн, 23 января 2023, 21:32
просмотров: 3595 коментариев: 17 

Официально: Матаррита игрок Днепра-1

Официально: Матаррита игрок Днепра-1

Спортивний клуб «Дніпро-1» поповнив склад черговим новачком. Ним став 28-річний костариканський захисник Рональд Матарріта, який уклав угоду з дніпрянами терміном на два роки.

 

Рональд Альберто Матарріта Улате народився 9 липня 1994 року в Сан-Рамоні. Він є вихованцем «Аллахуеленсе» і у цьому ж клубі починав свою кар’єру, де виступав в основному складі з 2013 по 2015 роки. За команду провів в усіх турнірах 72 матчі, в яких забив 4 м’ячі і віддав 8 результативних передач. Чемпіон Коста-Рики 2013 року.

 

Після цього беззмінно виступав в МЛС за «Нью-Йорк» (2016-2020) і «Цинциннаті» (2021-2022). Загалом в МЛС (разом з плей-офф) провів 147 матчів, забив 7 м’ячів і зробив 15 результативних передач.

 

З 2015 року регулярно виступає за національну збірну Коста-Рики, за яку провів 54 матчі, забив 3 голи, віддав 4 результативних передачі. В складі збірної брав участь у Золотому Кубку КОНКАКАФ (2019) і фінальній частині чемпіонату світу (2022), де зіграв проти збірних Іспанії та Німеччини.

 

17 комментариев
  • Матвеус
    Пн, 23 января 2023, 22:05
    Долетел) Добро пожаловать и удачи в Днепре!
    рейтинг: +16
  • stam
    Пн, 23 января 2023, 22:41
    Какое необычное название у его родного клуба…
    рейтинг: +11
  • Angkor-Wat
    Пн, 23 января 2023, 22:46
    Вот это нихуя себе!©

    Крутой трансфер, в такое время. А за сколько взяли?
    А не будет ли такого, что через 3 дня он захочет свалить в другой Коул, по причине войны в стране?
    рейтинг: -5
  • Justas
    Пн, 23 января 2023, 23:29
    Cвободный агент.
    рейтинг: +9
  • Angkor-Wat
    Вт, 24 января 2023, 20:17
    В чем причина минусов?)
    рейтинг: -2
  • Twisted
    Вт, 24 января 2023, 23:40
    Мабуть, типу «Сплюнь», «Не накаркай», «Припни язика!» «Та тіха!» %)
    рейтинг: 0
  • Палич
    Пн, 23 января 2023, 23:02
    Один приземлився, тепер черга за іншим.Бразіл ще в повітрі?
    рейтинг: +8
  • Alex_DE
    Вт, 24 января 2023, 00:31
    Красніков працює :)
    рейтинг: +9
  • Aqvarius25
    Вт, 24 января 2023, 10:31
    Всім привіт! Скаутська служба не припиняє роботу!.. Це дуже добрє!
    Клубу треба посилення в захисті щоб гідно протистояти міцним клубам.
    Головне премогти АЕК.
    рейтинг: +4
  • AlexDnepr
    Вт, 24 января 2023, 11:36
    Главное — чемпионами стать. Одним раундом больше или меньше в ЛК это уже второстепенно.
    рейтинг: 0
  • Spirt
    Вт, 24 января 2023, 17:57
    Алекс, как ты оцениваешь шансы на это? Чтото мне подсказывают, что нам не дадут, как обычно :( Ты помнишь
    рейтинг: 0
  • Angkor-Wat
    Вт, 24 января 2023, 20:18
    Нет, главное — еврокубки.
    А чемпионат — это всего лишь средство для попадания туда.
    рейтинг: 0
  • Spirt
    Вт, 24 января 2023, 20:24
    я больше хочу титул для команды :) Будем реалистами, ЛК мы не выиграем
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Вт, 24 января 2023, 21:00
    На кону первый титул, причем для всех.Возможно группа ЛЧ с очень приличной суммой денег.Пожалуй выбор очевиден.
    рейтинг: 0
  • DED MAZAY
    Вт, 24 января 2023, 16:31
    Поглядим поглядим
    рейтинг: 0
  • Жоня
    Вт, 24 января 2023, 18:35
    А кто там говорил: " С чего вы взяли, что зимой будет усиление?")).
    рейтинг: +1
  • Палич
    Вт, 24 января 2023, 18:57
    А, що чути по бразильцю, буде в нас?
    рейтинг: 0