Вт, 29 ноября 2022, 00:14
просмотров: 4807 коментариев: 10 

Олександр Кучер: Дякуємо ЗСУ, що зуміли провести перше коло

Олександр Кучер: Дякуємо ЗСУ, що зуміли провести перше коло

– Хочу, звичайно, подякувати Збройним силам України за те, що ми зуміли провести перше коло нашого чемпіонату. Також  вітаю «Кривбас» з перемогою.

 

Щось особливого по грі казати немає чого. Звичайно, що було важке поле, а хто більше бажав, той і переміг. Суперник намагався грузити м’яч вперед і скористався своїми моментами. Важка гра була, але це футбол.

 

Звичайно, хочеться, щоб ми грали у  футбол, а не так, щоб хлопці, котрі подають м’ячі, не хочуть їх нам віддавати. Давайте вчити хоча б дітей, щоб у майбутньому ми на великих аренах щось здобували і наша збірна грала, а не ховалася від м’яча, і саме грала у футбол. Дуже дякую.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

10 комментариев
  • AnderUman
    Вт, 29 ноября 2022, 06:25
    Велика шана і подяка ЗСУ, нашій команді, Олександру Кучеру і всьому ТШ за просто фантастичне перше коло.Тепер, шановне панство, дай Боже всім нам і нашій країні пережити зиму і весною рухаємось до чемпіонства та до остаточної перемоги над ордою!
    рейтинг: +26
  • Alter Vlad-1
    Вт, 29 ноября 2022, 14:00
    Как подведение итогов — принимаю, как мечту — тоже!
    Но вопросов по составу ещё много — усиление необходимо!
    рейтинг: -4
  • Анатолий Викторович
    Вт, 29 ноября 2022, 14:56
    А кто то сказал что усиления не будет?
    рейтинг: +3
  • Viktor
    Вт, 29 ноября 2022, 16:10
    ну поки ніхто із офіц.осіб не казав, що воно буде
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Вт, 29 ноября 2022, 13:24
    Чудово сказано, шановний AnderUman!
    рейтинг: +5
  • Просто 90
    Вт, 29 ноября 2022, 22:57
    Не фартовые команды Вернедуба для нас(((
    рейтинг: +4
  • AlexDeadLine
    Ср, 30 ноября 2022, 09:52
    Якщо СК -1 стане чемпіоном, я повірю, що в нашій країні щось змінюється на краще, і ці страшні жертви нашіх героїв не даремні!
    Молимо Бога, та віримо і допомагаємо ЗСУ!
    рейтинг: +10
  • Роман 53
    Ср, 30 ноября 2022, 14:45
    Кожного дня не втомимся Пам'ятати за ЗСУ! Вони наша опора, наша Надія, Наша-Віра, наша-Майбутня Перемога! Слава ЗСУ!
    рейтинг: +6
  • Leoniddnipro
    Ср, 30 ноября 2022, 22:35
    Дякую команді за перше коло!!! Дякую ЗСУ!!!
    рейтинг: +5
  • Dnipro83
    Пт, 2 декабря 2022, 16:20
    Щось нічого не розумію всі мовчать ніхто нічого не каже супер гравці не долугого кривбасу на всіх задвірках обсирають гравців та тренера Дніпра і всі мовчать особливо за Гомеса людина три дні як в Україні і тіпа послав белбоя чи як там долбойобам на три веселих букви.
    рейтинг: +1