Вс, 7 май 2023, 16:05
просмотров: 2974 коментариев: 35 

Олександр Кучер: Дякую хлопцям за самовіддачу

Олександр Кучер: Дякую хлопцям за самовіддачу

– Ми звичайно готувалися і розуміли, що нам тут буде дуже важко, тому що знаємо, що Роман Григорчук вміє робити добрі команди, і він тут таку і зробив.  І той же «Шахтар» в Одесі втратив очки. Розуміли, що буде агресивна гра і на це налаштовувалися. Знали, що будуть проти нас грати один в один, грати на третього, вскривати зони. Суперник добре оборонявся, і у першому таймі у нас була перевага в контролі м’яча, а от гострих моментів по пальцях можна порахувати. В другому таймі ми вже почали агресивно діяти, звичайно пішли вперед, але припустилися непотрібної для нас помилки – цей момент ще треба буде розібрати, тому що ми не можемо такі голи пропускати. Але на це хлопці дуже добре відреагували, забили два м’ячі і для нас це дуже важлива перемога.  Хочу їм подякувати за ту самовіддачу, яку сьогодні вони показали.

 

– Який переломний момент сьогодні був у грі?

 

– Було видно, що хлопці грали з великим бажанням, хоча і пропустили гол. Можливо він і надав свій вплив – хлопці одразу відреагували, пішли вперед і забили гол у відповідь. Після цього емоційний наш стан був вже краще і тепер треба було вже забити і довести гру до логічного кінця.  І ми це зробили. Повторюся, що це для нас дуже важлива перемога.

 

– Що відчули, коли Артем Довбик двічі не забив пенальті?

 

– Насправді, я не розумію, чому скасували перший гол, момент там дуже специфічний. Одна справа, що до того, чи був пенальті, там може момент був до штрафного майданчику і, як кажуть,  50 на 50. Усі говорять, до речі, що ми пенальті багато б’ємо, але ж на нашу користь навпаки не дають чисті пенальті. В Олександрії у першому весняному матчі на перший хвилині на нашу користь не ставлять пенальті, при чому з вилученням. З «Рухом» на нашу користь не призначили пенальті. І таких моментів можна порахувати багато. Справа у тому, що ми атакуємо і постійно знаходимося у чужому штрафному майданчику, тому і ставлять пенальті. Туди ж треба добігати, щоб 11-метрові призначали, а якщо ти не добігаєш, то звісно, що ніхто і не буде ставити. У першому таймі сьогодні теж був чистий пенальті у ворота «Чорноморця», але арбітр його не призначив. Це ж все треба розуміти. Ми теж хочемо грати і перемагати. Призначайте те, що є і не треба щось придумувати.

 

– А велику кількість жовтих карток господарям, як ви прокоментуєте?

 

– Ми нещодавно грали із «Інгульцем» і там нам стільки карток роздали – ну дві ще по ділу, а інші я не розумію за що були. Нам тоді дали чи п’ять, чи шість, а у суперників була одна. І при цьому ми постійно в атаці були. Як на це реагувати?

 

– Ви відносно не так давно почали тренерську кар’єру. Як зараз почуваєте собі у новому статусі?

 

– Звикаю. Спочатку були моменти, коли хотілося по бровці пробігти, десь підключитися в атаку, чи у захист (посміхається). Зараз вже більш спокійніше ставлюся. Можна сказати, що пристосувався.

 

– У своїй роботі ви покладаєтесь на якогось фахівця, чи футбол якоїсь країни?

 

– Такого немає. Я багато пограв, попрацював з багатьма тренерами (Луческу, Фонсека, Шевченко) і у кожного по трошечки щось взяв, а до цього вже своє додаю. Треба розвиватися.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

35 комментариев
  • Mir2023
    Вс, 7 май 2023, 16:07
    А мы, в свою очередь, благодарим тебя, тренер! За работу! Только вперед! Верим, ждем, надеемся!
    рейтинг: +13
  • sabaha
    Вс, 7 май 2023, 17:00
    Дякую за валідол, у мене в аптеці вже дисконт
    рейтинг: +11
  • Nookie
    Вс, 7 май 2023, 17:02
    С сегодняшнего дня у кротов психологическое состоянии должно ещё чуть ухудшиться
    рейтинг: +24
  • DEN-Dnepr83
    Вс, 7 май 2023, 21:16
    а дальше все в ногах ск и кошельке главного спонсора (мне похер купит главный спонсор всех или нет). 30 лет имели днепровский футбол и сейчас супер шанс поиметь всю эту быдлоту
    рейтинг: +14
  • Kensington Chap
    Пн, 8 май 2023, 12:22
    Грубо. Але чесно! Підтримую!!!
    рейтинг: +3
  • Nookie
    Вс, 7 май 2023, 17:14
    У СК есть неделя чтоб починить коробку передач на автобусе ингульца и потом вставить её в одно место говорящей матюкливой голове.
    рейтинг: +32
  • Матвеус
    Вс, 7 май 2023, 17:17
    Золотые слова+
    рейтинг: +13
  • Анатолий Викторович
    Вс, 7 май 2023, 17:24
    )))
    рейтинг: +8
  • Mir2023
    Вс, 7 май 2023, 17:26
    Да не поможет этим уебкам никакая коробка, прям детский сад какой то
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Вс, 7 май 2023, 17:17
    Так есть же!!!) Посмотрим конечно, но похоже, что у кротов чемпионские амбиции заканчиваются за пределами Львовской области)
    рейтинг: +10
  • Mir2023
    Вс, 7 май 2023, 17:27
    Да мы и во Львове покажем им их «амбиции». Это уже дело принципа
    рейтинг: +4
  • 25 sektor
    Вс, 7 май 2023, 18:01
    Осталось выиграть 6 матчей
    рейтинг: +5
  • Vlad
    Вс, 7 май 2023, 18:51
    Достаточно 5 побед и ничьей с кротами. По личным встречам будем первые
    рейтинг: +8
  • AnderUman
    Вс, 7 май 2023, 19:10
    Точно! Сейчас, в свете сегодняшних очков потерь кротов, стыковой матч не самый главный: ничья нас устроит.Нам бы остальные вытянуть.Полтава напрягает-чемодан там будет безлимитный.
    рейтинг: +7
  • Матвеус
    Вс, 7 май 2023, 19:21
    Кривбасс тоже костьми ляжет, можешь даже не сомневаться, бро!
    рейтинг: +10
  • Анатолий Викторович
    Вс, 7 май 2023, 20:03
    При определенных раскладах матч с КР может иметь статус товарищеского.
    рейтинг: +3
  • AnderUman
    Вс, 7 май 2023, 20:41
    Согласен!
    рейтинг: +4
  • Матвеус
    Вс, 7 май 2023, 21:13
    Зная «любовь» и принципиальность товарища Вернидуба по отношению к нашей команде, проверенную годами — не уверен, что статус матча будет товарищеским, хотя кудесник Красников может быть весьма убедителен, не спорю)
    рейтинг: +5
  • Матвеус
    Вс, 7 май 2023, 21:16
    А, всё! Сорян, я Вас сперва не так понял. Теперь ясно, что Вы имеете ввиду. Да, всё верно говорите) Главное, до кривых нам хлопнуть всех, а кротам оступаться почаще)
    рейтинг: +2
  • Seryk
    Вс, 7 май 2023, 21:08
    А самое лучшее после алексов, хлопнуть минай, Колос и, Ворскла и контрольный в голову Кротов и на матч с кривыми выйти со спокойной душой!!!
    рейтинг: +4
  • Дрон
    Вс, 7 май 2023, 23:53
    Достаточно 6 побед! А ничья от лукавого!
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Пн, 8 май 2023, 10:07
    Уточню, достатньо 5 перемог і однієї ничії з будь яким із суперників і ДНІПРЯНИ_ЧЕМПІОНИ! Звичайно було б здорово вдруге в чемпіонаті перемогти донеччан! Але досягти таких результатів буде надзвичайно складно, в запеклій боротьбі в кожному з цих матчів. Віримо в наших улюбленців, палко підтримуймо їх! Вперед, за ЗОЛОТИМИ нагородами, за ЧЕСТЬ і СЛАВУ СК «ДНІПРО-1»!
    рейтинг: +2
  • saloeschkaukr
    Вс, 7 май 2023, 20:45
    Супер, супер, супер гут, Кривые нам не отдадут… Нашим просто нужно будет треснуть Криворожан на 3:0 и закрыть этот непростой военно-спортивный сезон. Сейчас финишная прямая и здесь земляков и дружбанов быть не должно. Да и «Кривбасс», как я меркую, уже не тот, который был в девяностые, Он, вполне возможно, «питается деликатесами» со столона Рената Леонидовича, Как я РОЗУМИЮ, необходимо выходить на все оставшиеся игры данного сезона и горнуть и рвать, И Побеждать безоговорочно, и Однозначно. Типа, как говорил известный персонаж: «ЕСЛИ ХОТИТЕ ДО ШЛЕМА ДОБРАТЬСЯ...».
    рейтинг: 0
  • AnderUman
    Вс, 7 май 2023, 20:50
    Вспоминая последний стрим Алекса, в свете изобличения донецкой раковой опухоли, будет очень символично именно сейчас выиграть чемпионат Днепром, чтоб отдать должное первому нашему добробату Днепр-1, всем остальным погибшим днепрянам-патриотам, в противовес ржавому, лукавому кротовско-сепарскому лицемерию.Если есть Бог(а он точно есть!!!)мы обязательно выиграем этот чемпионат!
    рейтинг: +11
  • сергій лях
    Пн, 8 май 2023, 11:28
    Золоті слова, шановний AnderUman!
    рейтинг: +3
  • DD83
    Вс, 7 май 2023, 21:00
    нужно что то делать с защитой и мячеловом зачем защита дает вешно пасы на мячелова если они деревянные у нас в такой ситуации нужно мяч выбивать подальше от ворот.
    рейтинг: +2
  • saloeschkaukr
    Вс, 7 май 2023, 21:01
    Супер, супер, супер гут… Сегодняшний матч ДНЕПРА-1, это был каскад движений, стараний и радушных Надежд. Все сыграли довольно неплохо, одни лучше, другие похуже, но Коллективизм и желание Победить присутствовали сполна. Не знаю, возможно я один в суматохе заметил то, что вышедший на замену бразилец Пеглоу просто МАСТЕР СУМАСШЕДШИХ РЫВКОВ и Молниевых Отборов мяча у соперника. Скажу честно, до прошлой победы над Металлистом Он казался инертным и безразличным заробитчанином из Южной Америки. Но забив трижды Металлисту Пеглоу обрёл крылья Богини НИКИ и это не может не радовать н с вами, «родился» братишка у Матеуса.
    рейтинг: +3
  • Viktor
    Вс, 7 май 2023, 21:35
    дякую за перемогу! далі також непросто буде. радує, що є характер і десь через «не можу» дотискають суперників! Довбиииииик!)
    Назік також круасанчик!)
    рейтинг: +6
  • saloeschkaukr
    Вс, 7 май 2023, 21:43
    Супер, супер, супер гут, НАЗИК НМ ПОЛЕЗЕН. Назаренко сегодня показал то, что контракт продлевать с Ним Необходимо.
    рейтинг: +7
  • сергій лях
    Пн, 8 май 2023, 10:43
    До речі, вчора гірники зрівняли рахунок після контратаки в якій Крислів в центрі поля був у очевидному офсайді, а далі його прохід, удар-штанга, а Кеслі добим м'яча у ворота…
    рейтинг: 0
  • Nookie
    Пн, 8 май 2023, 12:47
    Криськив не был в офсайде, т.к. находился на своей половине поля во время передачи.
    Аналогийчный пас был на игрока Черноморца, когда Днепру забили гол.
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Пн, 8 май 2023, 13:24
    Шановний Nookie! Подивіться повтор моменту-чистий офсайт.
    рейтинг: 0
  • Метеор71
    Пн, 8 май 2023, 12:54
    Офсайда там не було, на момент передачі, Криськів був на своїй половині поля.А от по Келсі є питання — до цього моменту він уже повинен був відпочивати за межами поля.В нього уже була жовта, постійно фолив,і грубо в'їхав гравцю Олександрії прямою ногою, це чиста жовта.
    Тепер про невіруючих в кабінетні ігри- Кожушко пропускав гру через перебір жовтих. Цікавий збіг…
    рейтинг: +2
  • Shurik-48
    Пн, 8 май 2023, 15:58
    Почему-то ни кто не вспоминет, как в конце игры Когут классно подчистил убойный момент соперника, если бы не его идеальный подкат у многих из нас сейчас были бы совсем другие настроения.
    рейтинг: +7
  • saloeschkaukr
    Пн, 8 май 2023, 18:22
    Супер, супер, супер гут… Шурик-48, моё вам с кисточкой, вы таки правы. Игорь Когут как-то было присел на лавку в тень, Его уже типа на пенсион слить засобирались, но Игорёк стал Джокером и сейчас, как и начиная со второй лиги, является стержнем Опыта и Силы Воли.
    рейтинг: +2