Ср, 9 ноября 2022, 23:28
просмотров: 3859 коментариев: 41 

Олександр Кучер: Перемагає вся команда

Олександр Кучер: Перемагає вся команда

– Дуже емоційна гра була. Команда суперника була дуже агресивно налаштована, було багато боротьби і фолів. Але у тому графіку, в якому ми граємо, хочу у першу чергу подякувати своїм футболістам, адже вони за шостий день грають вже третій матч. Я, мабуть, ще ніколи не бачив такого календаря. Але нічого, ми будемо грати. Звичайно, що є травмовані і є певний осад від перемоги, адже ми знову втратили гравця, тим більше, що у нас зараз кожен футболіст на рахунку. Так що будемо відновлюватися і готуватися далі. Сьогодні, повторюся, було багато емоцій. Ми непогано виглядали, контролювали м’яч, не дивлячись на те, що суперник нас постійно пресингував і шукав наші помилки. Але ми вистояли і здобули заслужену перемогу.

 

– Сьогодні було з обох сторін багато запитань до арбітражу, при тому, що працював VAR. Чому так вийшло?

 

– Я вважаю, що не треба дуже коментувати суддівство, тому що це футбол і емоції. Тут треба спокійно сідати і дивитися гру. А так – це емоції, адже кожен прагне перемогти і завжди хтось буде незадоволений. Так що не бачу тут ніяких проблем.

 

– Сьогодні три голи забив Артем Довбик, який є кращим бомбардиром і у Лізі Конференцій.

 

– Так, Артем забив тричі – молодець, але він не один грає. У нас є команда і не важливо, хто саме забиває. Треба здобувати перемоги у кожній грі. Забив Артем – молодець! Заб’є хтось інший – теж молодець! Перемагає команда, перш за все. Якщо ми і далі будемо грати із таким настроєм, будемо на полі однією командою, то у нас і далі будуть хороші шанси перемагати.

 

– Які були ваші перші емоції, коли ви дізналися про суперника у Лізі Конференцій?

 

– Ніяких емоцій не було. Так, звичайно, розумів, що ми грали із цією командою, але тепер це вже буде інша історія. Будемо до неї готуватися.

 

– Знову сьогодні травма у Гуцуляка, є інші травмовані. Чи вже ви готуєте зимове підсилення складу команди?

 

– Треба закінчити чемпіонат, а потім ми вже будемо сідати і розмовляти, хто нам буде потрібен. Зараз у нас є колектив і група людей, з якими ми і будемо працювати.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

41 комментарий
  • mihail_seifer
    Чт, 10 ноября 2022, 09:10
    Доброе утро! У Гуцуляка полноценная травма или микроповреждение, успеет ли он восстановится к Ворскле?
    рейтинг: +4
  • Antony Black
    Чт, 10 ноября 2022, 09:43
    Та с Ворсклой можно и без него. Главное чтобы был готов на Шахтер и Александрию
    рейтинг: +4
  • Анатолий Викторович
    Чт, 10 ноября 2022, 09:45
    Была инфа про 10 дней.
    рейтинг: +3
  • Матвеус
    Пт, 11 ноября 2022, 14:29
    Блин:(
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Чт, 10 ноября 2022, 09:24
    Дуже боляче, що знову травмувався Гуцуляк. Найшвидшого одужання всім травмованим!
    Дякую команді за вольовий характер і завзятість, попри всі труднощі.
    рейтинг: +4
  • сергій лях
    Чт, 10 ноября 2022, 09:41
    Прикро, що через 4-ту жовту наступний матч пропускає Бабенко. Тим паче, що лазарет переповнений. До речі, хто знає, що зі Сватком?
    рейтинг: +3
  • Dnipro83
    Чт, 10 ноября 2022, 10:10
    Арбітр Романов(Дніпро)молодчага в курсі справ що наступна гра Дніпра із Ворсклою зробив подарунок вилучивши двух основних гравців полтавчан.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Чт, 10 ноября 2022, 10:55
    Не потрібно дути на вже холодне.Що зараз Ворскла? Ніхто і звать її ніяк.
    рейтинг: -10
  • Lexa
    Чт, 10 ноября 2022, 12:03
    Ворскла небезпечний суперник, нещодавно з дірою вничію зіграли.
    рейтинг: +6
  • фермер
    Чт, 10 ноября 2022, 14:59
    А що таке діра?
    рейтинг: -4
  • фермер
    Чт, 10 ноября 2022, 15:01
    А ще Кривбасу програли і іншим.
    рейтинг: -1
  • Dnipro83
    Чт, 10 ноября 2022, 20:35
    Ну як дивитися як що зрівняти лавку запасних у нас і в них то не дуже то і весело.
    рейтинг: 0
  • Жоня
    Пт, 11 ноября 2022, 18:02
    Теж вважаю що Ворскла вже не та. Ми її точно здолоаємо. Бачу що, є ті хто в це не вірить?))
    рейтинг: 0
  • Александр
    Сб, 12 ноября 2022, 16:49
    А Ингулец той? Это футбол и Ворсклы много хороших игроков, так что недооценивать их не нужно. Но и переоценивать тоже! Нужно просто настроится и играть в сой футбол без закиданный и недооценок…
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пт, 11 ноября 2022, 14:31
    Та до чого тут Романов? Там червоні по ділу, за бидляцьку поведінку напів Ворскли
    рейтинг: 0
  • Viktor
    Чт, 10 ноября 2022, 10:55
    Якщо мінус Бабенко, Сваток і Гуцуляк, це дуже прикро… Скрипник сильно налаштовується завжди на Дніпро.
    За перемогу дякую! Трошки було стрьомно за захист без кепа, але впорались!
    рейтинг: +2
  • фермер
    Чт, 10 ноября 2022, 21:56
    не все так плохо.Есть Когут, Танчик и Гомес.
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Чт, 10 ноября 2022, 14:56
    Увадно спостерігав за діями Гомеса. Технічний, прудконогий, добре координований, з хорошим першим пасом центральний оборонець.На його рахунку передгольова передача. Щодо пенальті, то це не гра рукою, просто м'яч попав у руку… Суто оборонної роботи у Гомеса було обмаль, зіграв цілком нормально. Має всі шанси, як на мене, закріпитися у стартовому складі.
    рейтинг: +6
  • Анатолий Викторович
    Чт, 10 ноября 2022, 15:17
    Пока Сарапий-Сваток основная пара.Возьмут правого заща будет играть в центре Вова.Гомес на вырост, будет показывать что то будет получать минуты.Логинов закончит займет его место в заявке если конечно что то покажет.
    рейтинг: 0
  • фермер
    Чт, 10 ноября 2022, 16:28
    Вова органично выглядит на правом фланге.У него как будто второе дыхание открылось.В игре на атаку пожалуй будет полезнее Лучкевича.
    рейтинг: +4
  • Twisted
    Чт, 10 ноября 2022, 16:49
    Так, він спочатку там у нас і грав. І норм було. А потім почалися проблеми в центрі, і стали його там награвати. Так що він там затримався просто.
    Його місце — фланг.
    рейтинг: +3
  • Анатолий Викторович
    Чт, 10 ноября 2022, 18:28
    СК начинал сезон с основной парой цз Сваток-Адамюк(Логинов на подхвате)Чеботенко списали расчитывая на сильного лега которого подписать не получилось, во всяком случае так видел ТШ.Сарапий основной опорный(Бабенко на подхвате).Луч основной правый(Пурита для конкуренции).Но пошли травмы и схема претерпела изменения.
    рейтинг: +1
  • Twisted
    Чт, 10 ноября 2022, 16:49
    А скільки Логінову років? Чи чого?
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Чт, 10 ноября 2022, 18:22
    32
    рейтинг: 0
  • Dnipro83
    Пт, 11 ноября 2022, 09:11
    Вже не знають як вкусити Дніпро з'явилася інформація що КДК УАФ може оштрафувати СК Дніпро за те що на трибунах були вболівальники під час матчу Лніпро-Минай хтось накатав листа.Керівництво Миная відписалося що мовляв потенційними хазяйвам матчу був Дніпро і ми нічого не знаємо отака то штука виходить.
    рейтинг: 0
  • Flint
    Пт, 11 ноября 2022, 12:46
    Ще, начебто, клуб оштрафували за бійку Краснікова і заборонили Евгену відвідувати матчі.
    рейтинг: 0
  • Dnipro83
    Пт, 11 ноября 2022, 14:35
    Так була така інформація.
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пт, 11 ноября 2022, 14:34
    Саме цікаве, що на трибунах були вболівальники Минтаю, а штрафують нас, лол)
    рейтинг: 0
  • Dnipro83
    Пт, 11 ноября 2022, 14:37
    Ну Минтай аргументує тим що господарями в тому матчі був Дніпро.Недолугі не змогли виграти по спортивному тепер вставляють палки Дніпру гавнюки.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Пт, 11 ноября 2022, 14:54
    Да и хрен с ними.Мишинная возня.Собака лает, а караван идет.
    рейтинг: +1
  • Dnipro83
    Пт, 11 ноября 2022, 17:31
    Ну знаєш не знаю як там іде караван але штрафи хороші краще ті кошти було витратити на зміцнення команди в зимовий період а не на вітер.
    рейтинг: +2
  • фермер
    Сб, 12 ноября 2022, 09:02
    Да не парься.Кто мы такие, Бене деньги считать.
    На крайняк из зарплаты Красникова вычтут.
    рейтинг: +2
  • cors
    Пт, 11 ноября 2022, 18:12
    Намедни попалась мне передача Цыганык Live, никогда не смотрел, а тут в анонсе он что-то за Днепр начал говорить, в общем не важно, решил посмотреть, так вот он открытым текстом там говорил что Днепр на первом месте ни кому не нужен, ни командам которые привыкли занимать первые места, ни руководству ПФЛ, ни судьям привыкшим ублажать избранных, потому что это большие бабки,40 лямов цена первого места в Украине и теперь ни кто не знает что делать с этим Днепром, на первом месте, так что така херня, мы конечно будем болеть, но подводных и надводных камней, думаю будет много.
    рейтинг: +2
  • Shurik-48
    Пт, 11 ноября 2022, 18:58
    Мы это уже проходили в 1983 году. Тогда против лидерства Днепра были силы посерьёзнее. Ничего, справились с московской мафией и стали чемпионами. Надеюсь, что и здесь не дрогнем.
    рейтинг: +4
  • Dnipro83
    Сб, 12 ноября 2022, 09:48
    Тоді фани Дніпра вивісили банер«Приезжал спартак московський х.й сосать Днепропетровский» точно як зараз орки за обидві щоки відсасують.
    рейтинг: +1
  • AnderUman
    Сб, 12 ноября 2022, 15:41
    6 ноября 1983 г.на«Метеоре»в тот памятный для всего нашего днепровского футбола день в центральных секторах вывесили огромный банер:«Федерация футбола не спасёт»Спартак«от гола».Правда держали его не долго-господа менты подсуетились и банер срочно свернули.Но факт остаётся фактом.Нас тогда, особенно начиная с лета, когда мы возглавили чемпионат душили практически в каждом матче-результат всем известен.Очень хочется, чтобы в канун 40-летия того футбольного подвига наши ребята сделали всем нам подарок в виде чемпионства, назло всем«специалистам»,«экспертам», УАФ и двум нашим«вечным гегемонам».
    рейтинг: +2
  • cors
    Пт, 11 ноября 2022, 20:52
    Надеюсь не дрогнем, главное чтоб пацаны не дрогнули, а Красникову были похрену, эти игры престолов.
    рейтинг: +2
  • Leoniddnipro
    Пт, 11 ноября 2022, 21:01
    ХЕРСОН НАШ!!! СЛАВА ЗСУ!!!
    рейтинг: +9
  • Матвеус
    Пт, 11 ноября 2022, 23:37
    Аминь!
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пт, 11 ноября 2022, 23:38
    Слава Господу Богу нашему!
    рейтинг: +5
  • фермер
    Сб, 12 ноября 2022, 09:06
    ХЕРСОН НАШ! СЛАВА ЗСУ! ДНЕПР ЧЕМПИОН!
    рейтинг: +4