Вс, 28 май 2023, 18:43
просмотров: 4621 коментариев: 160 

Олександр Кучер: Сьогодні хлопці не були схожими на себе

Олександр Кучер: Сьогодні хлопці не були схожими на себе

– Ми програли цей матч ще після гри з «Ворсклою». Після того поєдинку ми намагалися підняти настрій хлопцям, вплинути на них емоційне, але той матч дав нам великий осад.  Ну і швидкий гол сьогодні вплинув на гру, адже починати матч с такою командою, як «Шахтар» з 0:1, звичайно, дуже тяжко. Хочу привітати «Шахтар» з чемпіонством – вони достойно заслужили свою перемогу.

 

– «Дніпро-1» підсилив свій склад узимку багатьма виконавцями, але під кінець сезону все одно сил не вистачило.

 

– Якщо ми хочемо перемагати і боротися за чемпіонство, то ми не повинні були втрачати очки там, де ми це робили. Це в кінці сезону все далося взнаки. Щодо новачків, то так, прийшли нові футболісти, хтось одразу, хтось на пловину збору, а їм треба було зігратися, відчути один одного. Такі команди роблять по два роки, а у нас часу було замало, щоб навчити хлопців з півслова розуміти один одного на футбольному полі.

 

– На вашу думку з чого саме почалася бійка в кінці матчу і чи будете ви робити якісь оргвисновки щодо гравців, які у ці хвилини вели себе на полі, скажемо так, некоректно?

 

– «Шахтар» вигравав 3:0 і почалися моменти, коли суперники почали нас провокувати. Той же Тарас Степаненко. Звісно, зрозуміло, що вони виграють важливий матч і у них емоції. А бійка почалась, якщо я не помиляюсь, після того, як Назаріна з двох ніг стрибнув у Пеглоу, у якого вже не витримали емоції –  бразилець схопив суперника, почалася ця штовханина і в результаті усі побігли на поле. Але я це все не підтримую, і про це вже хлопцям сказав, що будуть оштрафовані ці гравці. Ми не можемо себе так поводити тому, що ми навіть програючи 0:3 повинні поважати суперника.  Для хлопців це стане уроком і штрафи будуть. Суми я вам казати не стану.

 

– Які, на вашу думку, причини провалу у другому колі?

 

– Знаєте, все ж таки не усі хлопці впоралися із тим тиском, що команда займає перше місце. Не завжди вони були у таких гонках. Хтось тільки  в УПЛ починав грати. Не витримали цього тиску, можливо і через це так виступили.

 

– Сьогодні не було і тих комбінацій між Піхальонком і Довбиком, до яких усі звикли. Здається, що гравці просто вже наїлися у цьому сезоні і чекають на його завершення.

 

– Повторюся, що після гри з полтавчанами футболісти не вийшли із цього стану. Дуже важко їх відновити психологічно. Але попереду ще один матч, в якому нам потрібен позитивний результат. Звісно, що зараз ми будемо з хлопцями розмовляти, виводити їх з цього стану, адже попереду дуже важлива для нас гра, до якої треба ретельно готуватися. Треба достукатись до хлопців, адже вони повинні розуміти, наскільки цей матч буде лля нас важливим. Якщо нам це вдасться, то буде добре. Ви же бачили, що сьогодні команда не була схожа на себе. Ті ж гравці «Шахтаря» нас вивчали і готувалися до матчу, і як діють Довбик і Піхальонок. котрі у нас ведучі гравці, і як проти них треба грати. Також і ми готуємося до суперників.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

160 комментариев
  • Віктор1983
    Вс, 28 май 2023, 18:44
    О блядь набекав гандолін їбучий збирай валізи та пиздуй вже з красним в харьків.
    рейтинг: +6
  • Alter Vlad-1
    Вс, 28 май 2023, 20:03
    Александр, это не ответы на вопросы. «Не похожи на себя» — в чём, как играли по линиям, жёстко опекали Довбика — он не ожидал этого? Такой наивный? — не продумал заранее как вести борьбу с защитниками?
    Нужно бы конкретно что-то сказать. А так — ничего внятного.
    рейтинг: +10
  • GiV
    Вс, 28 май 2023, 18:46
    Зато ты, как всегда, преподаватель физкультуры!
    рейтинг: -2
  • Nicholas_1918
    Вс, 28 май 2023, 18:47
    Ну тут уже такая апатия, что остаётся просто надеятся что К и К уйдут после матча с крывбасом
    рейтинг: +7
  • Віктор1983
    Вс, 28 май 2023, 19:20
    Хай вже краще до кривбаса.
    рейтинг: +3
  • io
    Вс, 28 май 2023, 18:49
    Только сегодня? А по моему еще с зимы сами на себя не похожи
    рейтинг: +12
  • Rouerh Barbanuer
    Вс, 28 май 2023, 18:56
    Если бы можно было загадать одно желание — то я бы прямо сейчас распрощался со всем этим штатом специалистов, всех до единого в Харьков
    рейтинг: +12
  • AnderUman
    Вс, 28 май 2023, 19:01
    В нашем фактически большом посёлке, где я живу, традиционно и уже исторически большая часть населения, интересующаяся футболом болеет за куян+приехало большое количество переселенцев, болеющих, сами знаете за кого.Сегодня уже звонили и те и другие, хотели, видимо«поздравить».Не брал трубку.
    Теперь хоть на улицу не выходи недели две, не меньше…
    рейтинг: +9
  • Анатолий Викторович
    Вс, 28 май 2023, 19:33
    Не парься.СК был хорошим конкурентом в этом сезоне.Да и вообще чемп был хорош.Нет повода «не выходить на улицу», наоборот
    рейтинг: +6
  • Матвеус
    Вс, 28 май 2023, 19:52
    Сто процентов, это +
    рейтинг: +3
  • AnderUman
    Вс, 28 май 2023, 19:57
    Эх, Викторович! А я так хотел Вам выкатить вискарь!(Помните, был базар).
    рейтинг: +4
  • Анатолий Викторович
    Вс, 28 май 2023, 22:11
    В следующем сезоне:)
    рейтинг: 0
  • AnderUman
    Вс, 28 май 2023, 22:18
    Договорились!)
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Вс, 28 май 2023, 19:53
    Бро, Анатолий Викторович всё верно написал. Так кротам нервы не мотал ещё никто и никогда) Поэтому смело выходи на улицу;)
    рейтинг: +1
  • Alter Vlad-1
    Вс, 28 май 2023, 21:28
    Почему «еще никто и никогда», каждый сезон они бились так с «Динамо».
    рейтинг: -1
  • Angkor-Wat
    Вс, 28 май 2023, 20:34
    Новый Днепр, новые друзья.
    Отлично, что избавились от товарищества с куянами. Не нужна нам слава оленей админресурсовских. Вон враги, в куеве
    рейтинг: +3
  • Свідомий
    Вс, 28 май 2023, 19:05
    Саш, справу зроблено, твоя кротівня стала чемпіоном.
    Можеш бути вільним разом із Красніковим. І своїх геніальних креатур забирайте із собою, всіх цих вафєлів.
    рейтинг: +9
  • Слоут
    Вс, 28 май 2023, 19:12
    Да, ради приличия мог плюнуть в морду Йо-йо но не сделал этого.
    рейтинг: 0
  • alex_dniepr
    Вс, 28 май 2023, 19:12
    Піздуй в свій Метал! Тобі тут нехуй робити!) Замість нього нехай Ротань чи Скрипник нехай працюють!))
    рейтинг: 0
  • GiV
    Вс, 28 май 2023, 19:26
    Какой Ротань?
    рейтинг: +4
  • GiV
    Вс, 28 май 2023, 19:28
    Уж лучше старого Маркевича взяли, он и с Красниковым знает, как работать!
    рейтинг: +11
  • Анатолий Викторович
    Вс, 28 май 2023, 19:30
    Не плохая мысль.
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Вс, 28 май 2023, 19:56
    А вот это мысль! Только Маркевич вряд ли согласится
    рейтинг: +4
  • Чечель
    Вс, 28 май 2023, 19:43
    Уважение, как к легендарным тренерам Днепра к нему нет. Уйдет и забудут его все. И в стакан ни кто не нальет при встрече.
    рейтинг: -4
  • Матвеус
    Вс, 28 май 2023, 19:59
    Несёшь пургу, имхо. Кучер первый сезон в жизни тренирует в УПЛ. Его команда уже практически на 2 месте. Почему столько хейта в его сторону, не понимаю?
    рейтинг: +4
  • Чечель
    Вс, 28 май 2023, 20:56
    Ты уже за Йови жопу себе рвал, защитник.
    рейтинг: -4
  • Матвеус
    Вс, 28 май 2023, 23:11
    В те времена, когда огда он ещё не был перебежчиком и крысой, и дал результат Днепру, подняв его с последнего места в турнирной таблице чуть ли не в зону еврокубков, многие его поддерживали. Поэтому этот твой комментарий уровня пятого класса сельской школы можешь оставить при себе, для твоих школьных друзей. Вам после последнего звонка будет что обсудить вместе с ними.
    рейтинг: +1
  • Angkor-Wat
    Вс, 28 май 2023, 19:43
    Предсказывал потерю очков с ворсклой, а сегодня матч подтвердил, что какое нафиг ЛЧ, чтобы обсираться как куяне тупые?
    Ото ЛЕ максимум. Все вполне справедливо.
    рейтинг: +4
  • Матвеус
    Вс, 28 май 2023, 19:50
    Всё по делу Кучер сказал. Респект ему.
    рейтинг: -13
  • Чечель
    Вс, 28 май 2023, 21:04
    Защитник алкаша. В чем Кучера заслуга? Половина тренеров чу запросто достигли бы успехов с этим составом. Ты хоть думай иногда.
    рейтинг: -1
  • Матвеус
    Вс, 28 май 2023, 23:14
    Ответил тебе выше. Больше тебе и добавить нечего, диванный эксперт
    рейтинг: -2
  • Angkor-Wat
    Вс, 28 май 2023, 20:02
    Хорошо, что у нового Днепра уже совсем другие принципиальные соперники, а с кротами, судя спортивной зарубе, вырисовывается очень даже спортивная дружба.
    Вот что значит отсеялись старые недоультрасы
    рейтинг: -3
  • уанф
    Вс, 28 май 2023, 20:11
    Що значить " не схожі на себе"? Дуже схожі. З Ворсклою 4 удари в площину воріт, з Шахтою — 2. «Нема настрою у команди»: ну так — нема настрою — нема чемпіонства, все закономірно.
    рейтинг: +9
  • St still
    Вс, 28 май 2023, 20:30
    Маттарита, красавчик! Лучший сегодня на поле!
    рейтинг: +15
  • Vini
    Вс, 28 май 2023, 20:31
    Матариту только не штрафуйте, умоляю, такому поставленному удару с левой даже бы сам Виталька позавидовал бы
    рейтинг: +14
  • Lexa
    Пн, 29 май 2023, 00:13
    Йому премію треба, а не штраф)
    рейтинг: +8
  • Leoniddnipro
    Вс, 28 май 2023, 20:36
    Нахуя такий чемпіонат, коли «чемпіон»
    відомий ще спочатку?!
    рейтинг: +7
  • AnderUman
    Вс, 28 май 2023, 20:53
    Вже писав на сусідній гілці, як казав Матвеус: Привези сюди в УПЛ на пару сезонів хоч Ман-Сіті у повному складі разом з Гвардіолою, всеодно чемпіоном буде Шахта".Я з ним повністю згоден.В яке б гімно ми не грали у другому колі: одне діло, коли середняків і шлак проти нас поеазують свою кращу гру, а проти кротов відверто ноги розсовують, а якщо що-судді поможуть(Мінай, Ворскла з нами).По суті ми програли лише невмотивованій Зорі, сьогодні кротам і куянам(як на мене-сама безглузда поразка весною).
    рейтинг: +3
  • Віктор1983
    Пн, 29 май 2023, 06:31
    А розкажи що заважало все таки прибити ворсклу що пеналь поставили лівий чи правий яка різниця до кінця матчу попереду було ще півтора тайма у нас команда чи група з дитячого садочка на яких накричали чи обідили і вони як діти злякалися яке б судівство не було треба грати і забивати а не свою обіду тут показувати.
    рейтинг: 0
  • AnderUman
    Вс, 28 май 2023, 20:42
    С одной стороны, как бы 2-е место в этой ситуации как бы и нужно занять хотя бы для истории, для престижа.А с другой стороны, видели наших соперников в первом же раунде: Рейнджерс, Базель/Лугано, Панатинаикос, ещё кто-то, уже не помню, но тоже норм.Более чем реальный шанс сразу с первого тура-мимо кассы(какя-то странная формула).С другой стороны, сразу«освободить»себя от ЕК и навязать борьбу кротам? Или лучше-«бронза»-и гарантированная группа? Кто как думает?
    рейтинг: +3
  • Віктор1983
    Вс, 28 май 2023, 20:52
    Думаю краще бронза.
    рейтинг: -5
  • уанф
    Вс, 28 май 2023, 22:48
    Що за зацикленість на єврокубках? Розрахунки, варіанти, вибір турніра… Щоб роками згадувати запеклу битву з клубом з Ліхтенштейна?
    рейтинг: +2
  • фермер
    Вс, 28 май 2023, 22:57
    С чего вы взяли что квалификация ЛЧ это конец.Проигравший попадает в ЛЕ.
    рейтинг: -1
  • Lexa
    Пн, 29 май 2023, 00:16
    Другому місцю справді не гарантована група жодного єврокубка — для цього потрібно буде пройти хоча б одного з трьох суперників в плей-офф, послідовно падаючи по турнірах. Але друге місце і старт в ЛЧ може стати козирем під час трансферного вікна. Ну і вище сказали вже, що друге місце саме по собі важливий історичний результат для клубу, він би навіть і для старого Дніпра таким був.
    рейтинг: +5
  • Віктор1983
    Пн, 29 май 2023, 06:35
    Який козир під час трансферного вікна добрі іноземні гравці зараз сюди не підуть альо товаріщ виглянь у вікно у нас на дворі війна а піде такий шлак який набрали в зимку такий шлак який нікому не потрібен ні в Європі ні в тій же Латинській Америці.
    рейтинг: -6
  • Lexa
    Пн, 29 май 2023, 11:05
    Тамбовскій волк тобі товаріщь) Трансферна активність значно обмежена через війну. Але мати ЛЧ в якості пропозиції краще, ніж її не мати.
    рейтинг: +3
  • Fanatuk
    Вт, 30 май 2023, 08:55
    Яка ЛЧ — 2 матчі 2 матчі протистояння 3-го кваліфай-раунда і ви дійсно вважаєте, що ГБ дость під оце якісь серйозні кошти на транвсфери? А зі складом харьківських недоучок та імпортованих пляжників та ще з недотренером Кучею ми точно не пройдемо нікого із них.
    рейтинг: 0
  • Shurik-48
    Вс, 28 май 2023, 20:53
    Я считаю, что лидировать большую часть чемпионата и закончить сезон в призовой тройки играя без вратаря и фактически без квалифицированного тренера говорит о том, что у нас в большинстве очень хорошие игроки и нечего на них грешить. Заменить тренера и некоторых не соответствующих уровню команды игроков, и можно с этим составом решать серьёзные задачи, как в ЧУ, так и в ЕК.
    рейтинг: +6
  • TheOne
    Вс, 28 май 2023, 21:20
    +дикий фарт, заслабке Динамо, невпевнена Зоря у першому колі.
    Якщо б не ці чинники ми були б поруч з Динамо або Олександрією у таблиці
    рейтинг: +5
  • Alter Vlad-1
    Вс, 28 май 2023, 21:22
    Вы не учитываете одну «мелочь: ведь УПЛ очень слабая лига для Еврокубков. Завершающийся сезон показал этот „класс“ — сначала провалила „Ворскла“ 2-й раунд), потом „Заря (3-й раунд), потом “Дн-1» (плей-офф Лиги Европы и опустились в ЕК), потом в группе Лиги Европы «Динамо» из 6 игр проиграло 5.
    Наши «гранды» — с 1 по 5 место- всё провалили!
    Поэтому для Украины набрали микро-баллы и опустились в рейтинге Европы.
    В следующем сезоне уже вообще не будет прямого выхода в группы!
    рейтинг: +4