Сб, 15 апреля 2023, 20:23
просмотров: 3133 коментариев: 46 

Олександр Кучер: Треба міняти своє ставлення до ігор

Олександр Кучер: Треба міняти своє ставлення до ігор

– Чому ваша команда сьогодні не використовувала дальні удари?

 

– Як це не використовували? Ви помиляєтесь. Тільки Піхальонок мінімум три рази бив з дальньої дистанції, але не завжди влучав у ворота. Були удари сьогодні. Десь блокували суперники, і не давали цього зробити.

 

– Просто склалося враження, що команда сьогодні просто хотіла завести м’яч у ворота.

 

– «Зоря» забила гол, звичайно закрилася і у суперника було багато гравців в обороні, тому і важко було до воріт дістатися. Тим більше, вони і агресивніше стали грати, віддавалися повністю на 200 відсотків і не давали навіть просто пробити, про що я і казав. Вони добре захищалися, а коли удари проходили, то добре зіграв воротар. Ну, а такі помилки, яких ми припустилися… Я не розумію, коли такі досвідчені люди так грають, і це коли ми за щось серйозне боремося, і вони роблять такі помилки, що самі собі провозимо такі голи, то після цього, звичайно, дуже важко грати.

 

– Це вже не вперше, коли команда добре грає на атаку, але припускається помилок у захисті…

 

– Так, зі «Львовом» теж саме було. Здавалося, що гра вдається, ведемо 3:0 і отримуємо два м’ячі у власні ворота. Сьогодні ситуація у чомусь повторилася. Вибий м’яч – нема голу, віддай передачу – нема голу.  Будемо розбиратися, звичайно, будемо дивитися і говорити, що треба міняти своє ставлення до ігор, треба бути максимально сконцентрованими і агресивними, віддаватися у матчах на сто відсотків, щоб здобувати позитивний результат.

 

– Ви постійно змінювали крайніх захисників. Сьогодні заміни відбулись вже у першому таймі.

 

– До цього заміни були планові, а сьогодні обидва отримали травми задньої поверхні стегна. Можливо, що це через поле, адже ви бачили, що сьогодні багато по ньому їздили, падали і навіть шипи не допомагали.

 

– З тих матчів, що ми бачили тут у Києві, то за якості гри команди розташовуються наступним чином: «Шахтар», «Зоря», «Дніпро-1» і потім «Динамо». Вас задовільнить такий остаточний результат?

 

– Ми намагаємося здобувати позитивний результат у кожному матчі, про що я вже не раз казав.

 

– Але яке місце задовольнить вас, як тренера?

 

– Чим вище, тим краще (посміхається).

 

– У «Зорі» є два гравці атаки і обидва відзначились голами. Яка причина, що саме ти, від кого треба було чекати найбільшої небезпеки, саме вони і відзначилися?

 

– Звичайно, що ми розбирали гру суперника і готувалися до цього матчу. Розуміли, що у них швидкі гравці – три нападаючих, а не два. У одного права нога сильна, у іншого ліва і у третього також права.  Все це розбирали і готувалися. Перш за все, там були помилки у наших хлопців. У першому голі просто треба було вибити м’яч, а в результаті самі собі щось придумали.  Плюс не знаю, що там Рибак ловив, бо він думав, що м’яч за сітку улітає. На цьому можна сказати, що гра закінчилася. Як такі помилки можна робити? Нападники там нічого такого не створили, не обіграли когось один в один, не втекли ні від кого. Так, другий гол упустили суперника і ще подивимося як так вийшло. Я не бачу там якось проблеми. Усе через індивідуальні помилки – хтось вирішив погратися з м’ячом, пофінтини, замість того, щоб вибити м’яч.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

46 комментариев
  • 83DNЕРR88
    Сб, 15 апреля 2023, 20:31
    Хайнер, Валеф, Гомес, Пеглоу — грубые трансферные ошибки, а также и провал физической подготовки зимой. Нужно искать вратаря, 2х крайних защитников, одного центрального вместо Сватка, и надающего. Нужны два новых тренера: по вратарям и по физподготовке!
    рейтинг: +11
  • Grod 1980
    Вс, 16 апреля 2023, 09:53
    Это не грубые ошибки, это желание найти золото в… за бесплатно. Это жлобство, а вдруг Красников привезёт такое, что выстрелит.А нам рассказывают мол сидите тихо, не имеете права варнякать, раз деньги не даете
    рейтинг: +3
  • Flint
    Пн, 17 апреля 2023, 05:40
    Мені чомусь здається, що і Матарріта буде таким же ж дном як і перераховані Вами гравці. Просто ще не було нагоди побачити його в усій «красі». Взагалі ця в'юха у стилі цигана: усі винні окрім головного тренера (навіть без ліцензії) який міг би тренувати навіть кращі збірні світу, але в нього гравці якісь бовдури. Взагалі він нагадує якогось гравця в FIFA або PES а не тренера команди яка має претензії на ЛЧ: обирає завжди один склад, а тактику, яку вже усі вивчили, взагалі ніколи не потрібно міняти. Гравці винні в нього. Ну так по Рибаку було вочевидь ще на зборах що він провалиться рано чи пізно. Якщо не дуже вже розраховували на Макса і пробували Рибака та Кіну, може потрібно було когось терміново шукати саме на цю позицію, а не на ПЗ де в нас є (але теж немає) Пуріта, Лучкевич, Адамюк, Танчік і тепер вже Пасіч і Хайнер? Сваток не такий вже і поганий як тут пишуть, у збірній він доволі солідно виглядав, але чомусь в команді не йде. Можливо проблема саме у партнері, який взагалі не ЦЗ? Ще не зникли питання про ці дивовижні травми. У всіх задня поверхня стегна, якщо ні- то хрести. Що це і як таке може бути? Взагалі хоч в однієї команди навіть не в УПЛ таке буває? Якщо Кучера і визнали тренером минулого року, то напочатку цього- це гучний провал, як и трансфена кампанія Краса. Можливо Бланко ще якось себе виправдає. Майже не бачили Пуріту. Але все інше… Навіть розхвалений тут раніше Амаш…
    рейтинг: -1
  • UTOPIE
    Сб, 15 апреля 2023, 20:32
    Лучший тренер 2022, не забывайте
    рейтинг: +1
  • TheOne
    Сб, 15 апреля 2023, 20:50
    Критика критикою, але команда грала краще за попередні матчі. Особливо в першому таймі. Видно роботу над атакою. Захист проблемний, після двух вимушених замін це стало очевидним.
    Попереду ще третина матчів — подивимось на результат

    рейтинг: +11
  • сергій лях
    Вс, 16 апреля 2023, 09:56
    Згоден з Вами TheOne! Дійсно, дніпряни грали краще за попередні матчі. А ось за результат у кожному матчі треба відчайдушно, самовіддано боротися. Не все ще втрачено.
    рейтинг: +2
  • Анатолий Викторович
    Сб, 15 апреля 2023, 20:54
    Кучер поплыл и несет хуйню.Какой третий нападающий?
    Травмы, почему у Зари никто не травмировался? Наверно поле было разное?
    Ну и перл «На цьому можна сказати, що гра закінчилася» еще играть пол часа.Какой ты нахуй Главный тренер если у тебя все закончилось после первого пропущенного.Тряпка а не мужик.Возьми себя в руки и работай.
    рейтинг: +9
  • Жоня
    Сб, 15 апреля 2023, 21:45
    Анатолий, я вас не узнаю. Как вы вдруг поменяли риторику.
    рейтинг: +2
  • Alter Vlad-1
    Сб, 15 апреля 2023, 22:03
    Анатолий, это неправильные рассуждения — он не поплыл, он такой и есть! Мне в команде жалко 2-х человек — Кучера и Сватка. Первый — не тренер-победитель, второй — не капитан! Кучер был защитник приличного класса (по нашим меркам), а его бросили создать команду-Чемпиона! А как из средних!!! будем откровенны, игроков создать АНСАМБЛЬ=команду-Победитель?! Он, по сути, начинающий тренер и вырастит ли сам Аналитиком, чтобы вести вперёд команду — года через 2 станет ясно. Сейчас он идёт медленными шажками и фразы его «сами привезли» — это глупость средних игроков: «привозят» тогда, когда соперник прижмёт и заставит поступить нерасчётливо. Так капитан Сваток не подсказал Хаймару «Выбей подальше (или в аут)» — мяч отобрали-пас-гол!
    Вот серия ошибок.
    Мужик ли он: если не обучен думать гибко, размышлять, то и будет так мямлить. 2-й тайм команда проиграла тактически, потом уже — поплыли по счёту: продолжали медленно плести комбинации, но… до штрафной! Ударить неожиданно и издали — НЕКОМУ!!! Довбика зажали, а больше некому — Пихалёнок, Гуцуляк… это не удары!
    Так против них сыграла среднего класса команда. А что с ними будет в Лиге Чемпионов или даже в ЛЕ — лучше пока даже не думать!
    рейтинг: +5
  • Анатолий Викторович
    Сб, 15 апреля 2023, 22:42
    Кучер именно поплыл, игра была, вполне могли и выиграть.Заря создала меньше но забила больше.Эмоции на пресухе не нужны, свою вину перекладывать на игроков не надо.Придумывать то чего не было не надо.Не подготовил команду, так и скажи.А то какие то отмазки малолетнего соплежуя.
    рейтинг: +6
  • Alter Vlad-1
    Сб, 15 апреля 2023, 23:02
    «вполне могли и выиграть»- это уже слишком. Столько моментов было, опасных ударов по воротам...? «Заря» создала меньше — это уже от лукавого. Я бы сказал проще — проиграли тактически.
    А считать количество атак — это бессмысленное занятие.
    рейтинг: -3
  • Анатолий Викторович
    Сб, 15 апреля 2023, 23:13
    Вот только не надо писать хрень.Заря ударила в створ 3 раза.СК 6.Моментов один Довбик имел 3 так точно а еще Гуцуляк и Минго.Играли хорошо но надо забивать.
    рейтинг: +3
  • Свідомий
    Сб, 15 апреля 2023, 21:08
    як добре, що я увесь день на роботі, і не бачив цього піздєца
    рейтинг: +3
  • We want DD
    Сб, 15 апреля 2023, 21:33
    Ясно, понятно…
    Хорошшая команда (с тренером) обыграла хороших игроков (без тренера). Собсно, что тут необычного? Это закономерность…

    Но!!! Еще не вечер. Чемпионат продолжается, борьба не окончена. Можно и первыми стать (мало шансов), и четвертыми (аналогично)…
    Но-2!!! По кранней мере, 2К сделали нам то, чего давно не было — невероятную интригу. И они в игре по-прежнему…
    Так шо хай працюють. В какой-то мере они уже победители. А нравится такое положение вещей или нет — его нужно принять как данность…
    рейтинг: +7
  • Alter Vlad-1
    Сб, 15 апреля 2023, 22:09
    Закономерность — что команда обученная на определённый стиль атак и защиты и тактически правильно организованная против конкретного соперника с ОДНИМ нападающим! Остальные- подыгрывающие, значит надо пресекать их пасы вперёд!
    Приблизительно поэтому проиграли закономерно.
    рейтинг: +7
  • xazio
    Сб, 15 апреля 2023, 22:12
    А, можно это как нить Кучеру донести? )
    рейтинг: +7
  • xazio
    Сб, 15 апреля 2023, 22:06
    Кучер — днище. теперь сто пудов понятно, что первую часть вытянули на Йови. Физруки — днише. столько травм на ровном месте, наверное не припомнит ни кто. Дальнейшее видится печально.
    рейтинг: +5
  • xazio
    Сб, 15 апреля 2023, 22:11
    ps. Ой, а каких классных игроков наприглашали УХ.-звезды, че теперь с ними делать-правильно. Платить зарплату.
    рейтинг: +6
  • Анатолий Викторович
    Сб, 15 апреля 2023, 22:45
    Твой Йови такое же днище только у кротов.
    рейтинг: -3
  • Анатолий Викторович
    Сб, 15 апреля 2023, 23:18
    В СК проблема с определением состава.По сути играют теже люди что и в первой части.Кроме кипера и фланговых защей.Но защи настолько плохи что нам забивают с 4 моментов 3 гола.А кипер не выручает.Тенденция слабых мы ебем раные ебут нас преобладает.Был бы нормальный тренер можно было играть в футбол.
    рейтинг: 0
  • saloeschkaukr
    Вс, 16 апреля 2023, 14:56
    супер, супер, супер гут, но с Зарёй поршивились защитники центра поля, в частности Некудышний капитан Сваток с лицом переляканного суслика. Второй гол от Зари-это спящая совесть Сватка.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Сб, 15 апреля 2023, 23:52
    Тренер-дерьмо.Видно теперь уже точно.Реагировать на ситуацию на поле не умеет совсем.Команда летит 2:0 и продолжает плести кружева у своих ворот.Нахрен нужна эта бразилия в исполнении Сватка, Сарапия и Рыбака.Ежу же понятно, что уже не до комбинирования.Нужны вертикальные передачи хоть и в борьбу.Есть же кому зацепится.А впечатление такое, что счет никого не интересует.Главное не нарушить рисунок игры.
    А как же? Мы доминировали и владение мячем за нами, да и угловых больше подали.Только вот кому это надо? Счет то на табло.
    рейтинг: +10
  • Жоня
    Вс, 16 апреля 2023, 00:22
    Как вы ребята любите менять свое мнение))
    рейтинг: -2
  • Alter Vlad-1
    Вс, 16 апреля 2023, 16:39
    Жоня, здесь критика по КОНКРЕТНОМУ матчу, что непонятно Вам? Нужно всегда восторгаться? Против конкретного соперника -быстрого и агрессивного должна быть выбрана другая тактика, чем, например, против менее техничного МХ-1925, так ведь. А сегодня проявились слабости и защиты (вновь катание вместо быстрого паса вперёд!) и нападения, когда заблокировали Довбика (Это ведь ожидаемо!), а точных, опасных для ворот «Зари» ударов сколько было!? Всё тык-тык — это опасно? Вон «Анатолий» насчитал, что было больше, чем у «Зари», но разве это опасные удары?
    Все ищут Довбика, а он закрыт да и стоит спиной к воротам!!
    рейтинг: -1
  • cors
    Вс, 16 апреля 2023, 01:46
    А мне тренера упрекнуть не в чем, первый тайм был хорош, пока не вышли зачем-то купленные или взятые в аренду леги, по логике эти люди должны играть на две головы лучше чем наши местные, по сути Заря переиграла Днепр с одним легионером в нападении, в составе, а наши пацаны сидят на лавке и смотрят как играют ни какие Пеглоу, хайнеры и матариты, вопрос почему в место хайнера не вышел например моторный Танчик, или в место пегло моторный Назаренко? Скажите что они были бы хуже, да куда уже хуже.
    рейтинг: +9
  • фермер
    Вс, 16 апреля 2023, 05:37
    Да правы Вы.Я даже больше скажу.Танчик вместо Гуцуляка, а Адамюк это же сказка, вместо Хаймера.Ну Назаренко, лично для меня, лучше прошлого Билла и нынешнего Пеглоу однозначно.А еще Когут вместо Бабенко.
    Ну вот.А Вы-не в чем тренера упрекнуть.Кучер пробежал вторую и половину первой лиги, с Металлистом, за деньги Ярославского.Негде ему было показывать свой тренерский уровень, вот Беня и повелся.
    рейтинг: +5
  • фермер
    Вс, 16 апреля 2023, 05:55
    ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОСКРЕС!
    Победы и мира Вам всем!
    рейтинг: +14
  • Матвеус
    Вс, 16 апреля 2023, 08:53
    Воистину воскрес!!! С величайшим праздником Пасхи всех!
    рейтинг: +13
  • AnderUman
    Вс, 16 апреля 2023, 13:20
    Христос Воскрес! Всех со Светлым Праздником Пасхи! Про вчерашний день и вспоминать не хочу.Очень жаль, что никакущая Шахта, даже с последующими спадами и провалами(как здесь многие вангуют)спокойно возьмёт очередной титул.А мы, как всегда-вечно вторые и вечные финалисты всех возможных финалов-перефиналов.
    рейтинг: +7
  • Анатолий Викторович
    Вс, 16 апреля 2023, 14:44
    Воистину Воскрес! Надо бороться до конца.Наши шансы на титул по прежнему высоки.
    рейтинг: -1
  • AnderUman
    Вс, 16 апреля 2023, 17:02
    И Вас, Викторович и Ваших близких со Светлой Пасхой! Быть добру! В чемпионство я не верю.Второе место-такое, в теперешнем случае-вообще приму как наша серая вечная обыденной.Уже вижу радостный спич Берёзы, Русола и«харьковского десанта».
    рейтинг: +1
  • уанф
    Вс, 16 апреля 2023, 13:23
    А Кучеру задали перші два питання по дальніх ударах — як казали колись китайці — 10 000 років журналісту за точно висвітлену проблему!!!

    І відповідь — як же, Піхальонок тричі бив… Ого, аж тричі! Сам Піхальонок! Та по ситуації, що складалась, бити потрібно було за першої нагоди, і не з лінії воротарського, а метрів з 20-25. На такій дистанції всіх перекрити проблематично.

    Здається мені, ця тенденція ще про Маркевичу зародилась. Контроль м'яча, як самоціль. Ну, контролюємо. Далі що?

    І це ж постійно, а не тільки вчора.
    рейтинг: +5
  • Палич
    Вс, 16 апреля 2023, 13:24
    Дивлячись на все, можливо доповнити саме таке:
    -Велика кількість травм, говорить про те, що є не компетентність тренерського складу.
    -Є думка, що велика кількість трансферів, низької якості.
    -Кучер, не є тою панацеєю, яка спроможна підняти Дніпро на вищу складову.
    -Висновок, Дніпро можливо закінчить третім, а можливо четвертим.
    -Довбик залишить нас в кінці сезону, вільним агентом.
    -Ми замість ліги чемпіонів розпочнемо в кваліфайні ліги конференцій.
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Вс, 16 апреля 2023, 14:46
    Ну хорошо хоть не вылетим)))С чего такие выводы не понятно.
    рейтинг: 0
  • Віктор1983
    Вс, 16 апреля 2023, 15:02
    А з якого йому дива піднімати Дніпровський футбол воно це йому не потрібне так як і красному.
    рейтинг: +4
  • Свідомий
    Вс, 16 апреля 2023, 13:41
    зранку в Києві освятили паски із хлопцями із ССО Вихор і 72 бригади. Священики ПЦУ помолилися за перемогу нашого війська. А потім трошки посиділи, випили, і лунали тости, щоб москалота вся здохла.
    Слава Українській церкві! Слава Війську Українському!
    А у нашому футболі якось ми переможемо, точно.
    Всім веселих свят, пані та панове!
    рейтинг: +10
  • saloeschkaukr
    Вс, 16 апреля 2023, 14:48
    супер, супер, супер гут-тренер Кучер баламут. он воспитанник Донбасса и, как тренер-стопка кваса. Днепру 1 Нужен Тренер Профи, а не дырка в попе.
    рейтинг: +1
  • Nookie
    Вс, 16 апреля 2023, 16:13
    Последовательность заявлений в интервью тренера:
    — будем бороться за проход в ЛК;
    — то что не прошли ничего страшного, сосредоточимся на цели взять чемпионство;
    — потеря первого места — ничего страшного, вся борьба, впереди;
    — какое место удовлетворит? — чем выше, тем лучше.

    .
    Продолжение следует?
    рейтинг: +1
  • River Grand
    Вс, 16 апреля 2023, 16:46
    Мабуть чемпіони УПЛ по влучанні у штанги та поперечени?- це гра у атаці + довга затримка гри з м'ячем. Але таких жахливих флангів у грі Дніпра, ще не бачив. Розрив ланки півзахисту з обороною — втома? Чому? Бо другий тайм вже системно провальний у кожній грі.
    рейтинг: +1
  • psw76
    Вс, 16 апреля 2023, 17:08
    Русин грая у Дніпрі, по пустих воротах не міг попасти… Раз на рік и палка стріляе.
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Пн, 17 апреля 2023, 09:58
    Русин і до «Дніпра-1» і після відзначається досить результативною та якісною грою. Чому не заграв у складі дніпрян загадка…
    рейтинг: +2
  • Nookie
    Вс, 16 апреля 2023, 20:52
    Мені його гра подобалася, але йому давали занадто мало часу себе проявити, бо брали як заміна Довбику, який грав 98% часу.
    Він не боявся м'яча, не боявся йти в обіграш, загострювати, бити по воротах.
    І в нього зараз 7 голів і 4 асисти. Не сказав би що раз на рік)
    рейтинг: +5
  • Свідомий
    Вс, 16 апреля 2023, 23:11
    рейтинг: 0
  • Twisted
    Пн, 17 апреля 2023, 00:27
    Тривожний дзвіночок. Мені завжди імпонували коментарі Кучера. Навіть здивувався, що він такий розумний і розсудливий, коли вперше-вдруге почитав.
    І тут це інтерв'ю, де він намагається відплюватися від тези про те, що хотіли закотити у ворота. От саме це я всю гру і думав. СЛОВО В СЛОВО. Згадався період при Рамосі в ФК, коли така сама проблема була.
    І згадалося, як я кожну гру тут захищав Михайленка, коли на нього діжку котили, аж раптом після одного матчу він вийшов на післяматчове і якусь відверту пургу і дичину почав нести, яка в корні розрізнялася із ситуацією на полі. Ті ж відчуття розчарування й тут. Дуже тривожний дзвіночок…
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Пн, 17 апреля 2023, 10:04
    Як уболівальник я зовсім не розуміюся в питаннях тренувального процесу. Але, як на мене, Кучеру явно бракує харизми й емоцій. Ось у Йовічевича є і харизма й емоційне завзяття, що передається гравцям на полі. Можливо за рахунок цього гірники й виривають репемоги на останніх секундах матчів.
    рейтинг: +5
  • уанф
    Пн, 17 апреля 2023, 13:47
    Та і в команди з емоціями — так собі.
    рейтинг: +2