Вс, 4 июня 2023, 18:38
просмотров: 3501 коментариев: 38 

Олександр Кучер: Це історична для нас подія!

Олександр Кучер: Це історична для нас подія!

– Найголовніше, що весь рік ми прагнули грати, перемагати і добиватися позитивного результату. Це те, що ми зробили за цей рік, а головне, що дали інтригу у чемпіонаті. Нас почали вже поважати і це було видно по останніх матчах, що хлопців з їх грою суперники вже починають бояться. Звичайно, що нам у сьогоднішньому матчі потрібна була тільки перемога, котру ми і здобули. Це історична подія і для клубу, і для всіх хлопців, для їх сімей та вболівальників, котрі нас підтримували весь цей рік. Хочу всім подякувати за все це, що ми зробили разом.

 

– Якщо б вам сказали перед початком чемпіонату, коли ви тільки очолили колектив, що команда стане другою, то це було б на вашу думку добре?

 

– Якби були першими, то було б краще (посміхається), Але, якщо покласти руку на серце, то і друге місце – це теж велика подія. Я тут не буду лукавити. Ще раз хочу усіх привітати з нашою перемогу – штаб, персонал, керівництво клубу. Ця перемога була дуже важливою.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

38 комментариев
  • Leoniddnipro
    Вс, 4 июня 2023, 18:45
    Дякую, Саня, за срібло.Але гудбай.А ще дякую суддям, що стільки пеналів на користь Дніпра не давали за всю історію клубу( сюди входять і союзні часи)! Дякую команді за перше коло.
    рейтинг: +5
  • Vini
    Вс, 4 июня 2023, 18:51
    Бойко свобдодный и Коноплянка, нужно брать под ЛЧ
    рейтинг: +3
  • Seryk
    Вс, 4 июня 2023, 19:16
    Бойко уже не свободный, а за Конопу после того как он покинул краковию ничего не слышно.
    рейтинг: +1
  • Тахсыст(сАбака)Днепр.юа:)
    Вс, 4 июня 2023, 18:52
    Удачи в Днепре, в следующем году и в еврокубках!!!
    рейтинг: +3
  • Alexx1960
    Вс, 4 июня 2023, 20:04
    Бойко и Коноплянке на двоих 68 лет.
    Ну и шутки у вас.
    рейтинг: +8
  • Shurik-48
    Вс, 4 июня 2023, 21:08
    Роналдо и Месси на двоих за 70 и это им не мешает быть востребованными. Дело не в возрасте, а в том, как футболист готов функционально.Возраст-это прежде опыт.
    рейтинг: +1
  • Vini
    Вс, 4 июня 2023, 23:18
    Поставь щас Коно на позицию Пеглоу он будет полезнее раз в 100 в атаке) в защите конечно врятли, Жека только на чистых играл всегда
    рейтинг: -6
  • Віктор1983
    Пн, 5 июня 2023, 06:47
    Постав зараз в напад Кварцяного він ще кращий буде ніж Довбик.
    рейтинг: -4
  • Viktor
    Вс, 4 июня 2023, 20:06
    Зі скрипом, але ж таки срібло. З чим всіх, панове, і вітаю! Для історії гарний момент. Можливо, ТШ Кучера заслуговує попрацювати ще сезон. Хоча скепсис є… Якщо якісного підсилення і роботи над помилками не буде, доведеться складно.
    рейтинг: +10
  • Nookie
    Вс, 4 июня 2023, 21:22
    Чтоб сделать работу над ошибками нужно понимать где ТШ их допустил. Но ощущение что они этого не понимают. А когда карусель с составом как можно разобраться в чем ошибка. Такое чувство что второй круг это продолжение зимних сборов когда искали оптимальный состав, игру и схему игры. Но 30 тур прошел, а нет ощущения что нашли то что искали)
    рейтинг: +12
  • Alexx1960
    Вс, 4 июня 2023, 20:09
    Надо искать молодых голодных югославов. Близкие язык ментальность.К черту этих бразильцев. Вон их вчера Израиль порвал…
    рейтинг: -5
  • Kensington Chap
    Вс, 4 июня 2023, 20:32
    А ещё — чехословаков и ГДРовцев ))
    рейтинг: +13
  • Анатолий Викторович
    Вс, 4 июня 2023, 20:48
    )))
    рейтинг: 0
  • sabaha
    Вс, 4 июня 2023, 20:41
    Второе место, вроде все не плохо. Но осадок остался. Во втором круге проиграли всем прямым конкурентам, второй круг с таким скрипом и валидолом. Последняя игра ничего не изменила, тот же скрип и валидол
    рейтинг: +9
  • Alexx1960
    Вс, 4 июня 2023, 20:48
    Kensington Chap!!!
    Попробую расжевать — имелись в виду хорваты и сербы.

    рейтинг: -6
  • Анатолий Викторович
    Вс, 4 июня 2023, 20:49
    Сербы в Украине? Вы понимаете что пишите?
    рейтинг: +7
  • TheOne
    Вс, 4 июня 2023, 21:16
    Воротар. Захисники. Півзахисники. Нападник. Вони всі нам потрібні. Бажано серед них 3-4 досвідчених
    рейтинг: +3
  • 25 sektor
    Вс, 4 июня 2023, 22:16
    Алекс нужен стрим!
    рейтинг: +4
  • io
    Вс, 4 июня 2023, 22:16
    Всех поздравляю с серебром!
    Интересно, доволен ли главный акционер клуба итоговым местом и результатом?
    рейтинг: +3
  • фермер
    Вс, 4 июня 2023, 22:19
    Надеюсь, что нет.Иначе нас ожидает еще минимум год валидола.
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Пн, 5 июня 2023, 12:32
    Не будет валидола.Эта команда будет вспонминаться как Днепр Рамоса.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Вс, 4 июня 2023, 22:17
    Ну и кто персонально в ответе за то, что такой необходимый нам игрок как Батагов сейчас зажигает в Заре?
    рейтинг: +1
  • TheOne
    Вс, 4 июня 2023, 22:23
    Ніхто не винен. Він знайшов свою команду і свого тренера. Там і Русін заграв знову. Так буває
    рейтинг: +2
  • Viktor
    Пн, 5 июня 2023, 11:23
    той, хто не бачив його в складі
    рейтинг: +1
  • Alexx1960
    Вс, 4 июня 2023, 22:24
    Анатолий Викторович А кensington Chap вам не родственник?
    Что же вы такие нудные сегодня.
    рейтинг: -1
  • Igorua
    Пн, 5 июня 2023, 00:13
    Ротань, ну як там справи? Як там, гроші щаробив, продажна тварина, але, повз єврокубки пролетів… Гроші для тебе не пахнули, а тепер вигрібай додік, разом з Кравченком)) 2 ушльопка зрадника, які повелись на ахметовське бабло…
    рейтинг: +5
  • Aqvarius25
    Пн, 5 июня 2023, 11:31
    З приводу Ротаня.Коли він грав у Дніпрі як футболіст він мені подобався але як людина ні.Особисто з ним не знайом але була внутрішня антіпатія до нього.Буває з людиною не спілкуєшься але відчуваєш якийсь негатив.Це називається — проникливість ( проницательнсть)Виявилось що я був правий.З людиною щось не то.
    рейтинг: +1
  • Aqvarius25
    Пн, 5 июня 2023, 09:23
    ВІтаю команду «Дніпро-1» з срібними медалями УПЛ! Що не кажи але команда попала в Лігу Чемпіонів! Я як і усі вболювальники чекаємо на Великі зміни в ТШ та в команді в цілому.Матеріалу для роздумів багато і треба щоб акціонери не пішли на якісь очередні авнтюри а віднислись до цього відповідально та зважано.Команда підняла планку і треба її держати.
    рейтинг: 0
  • Роман 53
    Пн, 5 июня 2023, 10:25
    Був особисто на цьому матчі. Радий тому, що бачив цю Історичну подию: Команда за віком майже 5 років стала другою в нашому футболі! І не так вже «фантастично» сприймаються слова Юрія Берези, коли він ще в 2018 казав, що обов'язково на " Дніпро — Арені" буде звучати Гімн Ліги Чемпіонів!
    рейтинг: +3
  • КрысиныйЁж
    Пн, 5 июня 2023, 11:19
    Подкат года — Детка, Я как СК Днепр-1, начинаю сверху и кончаю вторым)))
    рейтинг: 0
  • уанф
    Пн, 5 июня 2023, 14:46
    Що більш вагоме: прослуховування один раз на ДА гімну ЛЧ, чи якісна гра команди?
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Пн, 5 июня 2023, 21:09
    СК«ДНІПРО-1»-ВІЦЕЧЕМПІОН України!!! Щиро вдячний футболістам, тренерському штабу за чудовий сезон! Команда майже бездоганно провела перші 13 матчів Чемпіонату! У весняній частині сезону відбулися прикрі збої, але команда проявила характер і до останнього боролася за ЧЕМПІОНСТВО. МОЛОДЦІ!!! Настав час зважено проаналізувати помилки і РУХАТИСЯ ВПЕРЕД ДО НОВИХ ВЕРШИН!
    А всім скептикам хочу нагадати, що команда розпочала підготовку до цього сезону через 131 добу вимушеного простою, викликаною повномасштабною війною, розв'язаною рашистською московією проти України. З різних причин команду залишили майже увесь тренерський штаб і 17 футболістів. Прийшли Красніков, Кучер і 9 нових гравців, що пройшли з командою тренувальні збори перед стартом сезону. Вже в ході чемпіонату команду поповнили ще троє гравців-новобранців. І цим складом команда здобула вражаючих позитивних результатів! Під час зимової перерви команду попопнили ще 8 гравців.Щоправда тут не обійшлося без помилок у підборі виконавців. Друге коло дніпряни провели менш вдало, але до останнього мужньо боролися за ЧЕМПІОНСТВО. Вважаю, що за рік молодому тренеру Олександру Кучеру вдалося стовити боєздатний колектив. Звичайно, не обійшлося без прикрих помилок. Але не помиляється тільки той хто нічого не робить. Сподіваюся, що команда не зупиниться на досягнутому й рухатиметься ВПЕРЕД, тим паче, що конкуренти теж не сплять.
    Нині ж хочу сказати БРАВО, СК«ДНІПРО-1»!!! МОЛОДЦІ!!!
    рейтинг: +3
  • Анатолий Викторович
    Пн, 5 июня 2023, 22:05
    Возможно этот сезон и команду добывшую серебро будем вспоминать как команду Рамоса.
    рейтинг: 0
  • Чечель
    Пн, 5 июня 2023, 22:16
    Та ну… с пальцем пожалуй сравнивать не надо. Интересно, как Зоря умудрилась игрока без заявки. Очень странный случай, как для возможно решающей игры.
    рейтинг: 0
  • уанф
    Пн, 5 июня 2023, 22:32
    Скептики нагадують вам, що у нас ВСІ команди грали після простою.
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Вт, 6 июня 2023, 06:33
    Так, усі команди грали після довгого простою. Але ж деякі скептики, говорять, що успіхи дніпрян у першому колі-це заслуга Йовічивича. Не погоджуюся з цим. Адже команда 131 добу була поза футболом, в її складі відбулися досить суттєві зміни. Отже, чудова гра дніпрян у 1-му колі-заслуга тренерського штабу Олександра Кучера.
    рейтинг: -1
  • GiV
    Вт, 6 июня 2023, 06:41
    А куда делась заслуга во втором круге?
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Ср, 7 июня 2023, 06:57
    Сподіваюся, що Олександр Кучер, увесь тренерський штаб детально і кваліфіковано зроблять аналіз помилок та не забаряться належні висновки. Олександр Кучер-молодий головний тренер, очолює дніпрян менше року, привів команду до срібних нагород і звільняти його, як вимагають деякі гарячі голови, як мінімум некоректно.
    рейтинг: -1