Сб, 28 сентября 2013, 10:52
просмотров: 5839 коментариев: 17 

Селезнев: "Жаль, что бизнесмены отказываются от клубов"

Селезнев: "Жаль, что бизнесмены отказываются от клубов"

− Євгене, говорячи про дві останні гри у різних турнірах, можна їх порівнювати?

− У Запоріжжі нам довелось важко у тому плані, що пропустили 2 м’ячі. Це було перевіркою для нас. Ми змогли відповісти 3-ма результативними ударами. Значить, все гаразд. Я не говорю про невикористані моменти − за цим показником «Дніпро» також не відстав.

− А наскільки серйозно готувались до поєдинку у Чернівцях?

− Мусили проходити «Буковину» у будь-якому випадку. Правильно говорять, що кожна команда діє так, як їй дозволяє суперник. Що говорити, якщо наш кубковий суперник практично позбавлений фінансування. Взагалі дуже прикро, що бізнесмени відмовляються від футбольних клубів. У тому матчі ми забили двічі до перерви, вирішивши завдання, а підсумковий рахунок не мав великого значення.

− Здивований тим, що до гри з «Чорноморцем» ви підходите з однаковою кількістю очок?

− Та ні, чому. В Одесі зараз непогана команда, яка послідовно підвищує рівень своєї гри. Не тільки місце у турнірній таблиці говорить про суперника. Головне − це якість футболу, яку він демонструє. Літні придбання футболістів також пішли на користь результату.

− Головні козирі суперника можеш назвати?

− Одесити небагато забивають, але надійно грають у захисті. Дуже небезпечними вважаються контратаки «Чорноморця». Мабуть, у цьому полягають головні вимоги Романа Григорчука, які футболісти непогано виконують.

− Зараз дещо незвична ситуація, коли ви випереджаєте одночасно і «Шахтар», і «Динамо». Куди більше дивитесь − на переслідувачів чи на лідера?

− Нікуди ми не дивимось. Слідкуємо за власною грою, переживаємо за самих себе, націлюємось кожного разу на 3 очки. Зараз перше коло у розпалі, у нас ще домашня зустріч проти «Металіста». Час покаже, хто чого вартий. Не хочу забігати наперед.

− Найбільш щільний графік для «Дніпра» тільки розпочинається…

− Ми звичні грати по двічі на тиждень. Ніяких проблем з цим я не бачу. Кондиції нормальні, втомитись не встигли.

− Минулого року у Лізі Європи УЄФА ви добре провели осінню частину, але одразу вибули в плей-офф…

− На груповий турнір у нас ті ж плани − продовжити турнір у наступному році. А загалом хочемо виступити краще, ніж у попередньому сезоні.

− У тебе у новому Чемпіонаті ПЛ вже є 7 забитих м’ячів. Чи є поставлена перед собою планка, яка допомагає досягати успіхів?

− Ні, плануванням ніколи не займався. Поки що і так непогано виходить. Мене така кількість голів влаштовує. Був би радий продовжувати забивати стільки ж і надалі.

fpl.ua

 

17 комментариев
  • doc_tor
    Сб, 28 сентября 2013, 11:09
    Сегодня парочку ЧмО отгрузить ннннадо!
    рейтинг: +11
  • Dnepr the best
    Сб, 28 сентября 2013, 17:17
    Обидно когда такие сопляки как Шуфрич президенты в таких патриотичных клубах как Говерла, западная Украина имеет достаточное количество хороших игроков(
    рейтинг: +1
  • Romadnepr
    Сб, 28 сентября 2013, 17:33
    Долбоеб где ты а где Шуфрич.
    рейтинг: 0
  • ЛогикOFF
    Сб, 28 сентября 2013, 22:34
    Ксати Шуфрич заботиться о клубе, это свидетельствует их старание закрепиться в УПЛ
    рейтинг: +1
  • Наркоман
    Сб, 28 сентября 2013, 11:17
    ЧМУ.
    а потом и в КУ
    рейтинг: +10
  • maggot
    Сб, 28 сентября 2013, 11:29
    давай Тунец, порадуй забитыми голами в ворота жидов! надеюсь, победа согреет сердца и души болел в этот мерзкий и холодный день!!!
    рейтинг: -6
  • ZICO
    Сб, 28 сентября 2013, 11:36
    Скорей всего Селя начнет игру на банке, не очень он сейчас блещет
    рейтинг: +1
  • Никола Калымыч
    Сб, 28 сентября 2013, 11:36
    Конечно отказываются, с вашими-то зарплатами. Не каждый олигарх потянет!
    рейтинг: +5
  • dimon101
    Сб, 28 сентября 2013, 11:55
    Ну он вообще-то говорил про Буковину, не думаю что там уж очень большие зарплаты!!!
    а еслибы месные бизнесмены вкладывали по мере своих возможностей деньги в команду это бы позетивно отражалось в первую очередь на украинском футболе.
    рейтинг: +1
  • SL
    Сб, 28 сентября 2013, 11:48
    Селя, нужна реабилитация за прошлые игры! Ждем голов и меньше брака.
    рейтинг: +2
  • dimon101
    Сб, 28 сентября 2013, 12:01
    а вообще у нас в стране странная плоитика… те у кого есть и возможности и желание вкидывают деньги в те клубы которые не кому не нужны, пример Арсенал, Металург Д эти клубы ведь никому не нужны, в этих городах уже есть своя главная команда которую все любят и поддерживают!!!
    лучше было бы перевезти эти клубы в те большие города кде нет сильного футбольного клуба их бы и любили и поддерживали намного сильнее
    рейтинг: +6
  • болела
    Сб, 28 сентября 2013, 12:07
    Проблема в том, что все олигархи сосредоточены на юго-востоке, где развита промышленность.А в депрессивных регионах
    крупных бизнесменов на пальцах пересчитать… А кто захочет вкладывать бабки в чужой город… Вон Фирташ Таврию поматросил и бросил…
    рейтинг: +1
  • dimon101
    Сб, 28 сентября 2013, 14:24
    тут палка двух концов… если создадут сильную команду то город сразу станет намного роднее…
    вон наш ИВК тоже ведь не живёт в Днепре и ничё, тот же Новицкий который Севастополь подымает не думаю что он там живёт!!! но команда которой он занимаеться кому-то нужна!!! и там на футбол люди ходят, а не играют при пустых трибунах как в Киеве и Донецке
    рейтинг: +2
  • Иван Кравченко
    Сб, 28 сентября 2013, 12:09
    Селезнов красава!!!
    рейтинг: +10
  • chusovoy
    Сб, 28 сентября 2013, 14:29
    Сегодня посмотрел его у Гамулы. Интересный человек, не глупый, в молодости был безбашенный, а вот сейчас себе на уме и всего откровенно не рассказал.
    Но это его право, т.б. он еще действующий игрок.
    рейтинг: 0
  • Evgenberg
    Сб, 28 сентября 2013, 15:40
    www.transfermarkt.de/en/yuri-yakovenko/profil/spieler_136054.html Юрий Яковенко перешёл в Аяччо?!
    рейтинг: 0
  • maggot
    Сб, 28 сентября 2013, 18:44
    а все меня минусуют… жаль… наивные рабы своих желаний
    рейтинг: 0