Пн, 29 июля 2019, 23:42
просмотров: 4864 коментариев: 18 

СК Днепр-1 представил новичков

СК Днепр-1 представил новичков

Сьогодні в залі для пресконференцій «Дніпро-Арени» були представлені новачки СК Дніпро-1 , які поповнили склад команди перед дебютом в УПЛ.

 

Загалом їх семеро: захисник Папа Гуйє (він отримав з рук почесного президента клубу Юрія Берези і головного тренера команди Дмитра Михайленка футболку з №30), гравці середньої лінії — Юрій Вакулко (№69), Сергій Булеца (№10)  і Сандро Кобахідзе (№19), а також форварди Араміс Кузін (№23), Владислав Супряга (№89) та Дмитро Коркішко (№7). Кожен з них виступив на пресконференції, присвяченій цій події.

 

Відзначимо, що Папа Гуйє, Сандро Кобахідзе і Юрій Вакулко свого часу виступали за ФК «Дніпро», а Владислав Супряга повернувся до СК «Дніпро-1», взявши той самий номер. Сам Супряга відзначив, що радий повернутися до рідного клубу, проте Влад, як ми знаємо, небагатослівний, тому він все доведе на футбольному полі голами, а ось що казали інші учасники пресконференції.

 

Сандро Кобахідзе:
— Звичайно, я дуже радий знову опинитися в Дніпрі, адже багато років провів в цьому місті і на цій арені. І коли я дізнався, що у мене буде ще одна можливість пограти за дніпровську команду, та ще і в УПЛ, дуже зрадів.

 

Юрій Вакулко:
— Приєднуюсь до слів Сандро, адже також дуже радий повернутися до Дніпра. Я залишив команду півтора роки тому, але зараз повернувся і взагалі не відчув, що кудись пішов.

 

Дмитро Коркішко:
— Завдання перед собою завжди ставлю максимальні. Головне — допомагати команді результативною грою і досягати з нею перемог.

 

Араміс Кузін:
— Для мене найголовніше, щоб в цьому сезоні я зумів допомогти команді. Буду це робити всіма силами, і надіюся, тут добре розвиватися. Тут сильна конкуренція, але я стараюся, і є шанс навчитися у сильних гравців.

 

Сергій Булеца:
— Дякую тренерам і хлопцям, дуже добре прийняли мене в команді — коридор зробили (посміхається). Буду намагатися тепер допомогти команді у вирішенні її завдань на сезон.

 

Папа Гуйє:
— Звичайно, хочу сказати що радий повернутися у Дніпро. Був тут три роки тому. Гадаю, що зумію допомогти цій молодій команді і хлопцям, які тут виступають. Будемо разом показувати високі результати.

 

18 комментариев
  • Brooks
    Пн, 29 июля 2019, 23:58
    Днепр-Олимпик 3:1. Днепр пропустит первым в начале встречи, Олимпик отойдет в защиту и пропустит 2 банки, чтобы сравнять счёт пойдет ва-банк в конце встречи и получит 3-ю. ;)
    рейтинг: +6
  • Proximys
    Вт, 30 июля 2019, 00:00
    Буки в нас так не верят.
    рейтинг: 0
  • stanislavskor
    Вт, 30 июля 2019, 15:00
    Почему бы Вам не принять участие в нашем турнире прогнозов?
    Было бы интересно с Вами соревноваться!
    рейтинг: 0
  • Brooks
    Вт, 30 июля 2019, 18:16
    Не люблю соревнований :) написал, как пришло в голову
    рейтинг: 0
  • !!DM DNO!!
    Вт, 30 июля 2019, 00:44
    Дивився всю трансляцію) Ось, що подобається в СК так це відкритість клубу, різні акції та фішки, які дають можливість бути ближчими до клубу… Все було круто) Форма сподобалась нова. Краща ніж у минулому сезоні…
    рейтинг: +8
  • Spirt
    Вт, 30 июля 2019, 11:16
    Удачи, ребята! Верим в команду! :)
    рейтинг: +4
  • Днепр навсегда(Днепропетровск)
    Вт, 30 июля 2019, 12:09
    Здравствуйте.Друзья а вы уже купили билеты на матч с Олимпиком? Я купил.Подорожали блин.На 18 сектор 100 гривен стоят.
    рейтинг: +3
  • Сегезмунт
    Вт, 30 июля 2019, 12:37
    Побед!!!
    рейтинг: +2
  • !!DM DNO!!
    Вт, 30 июля 2019, 16:08
    Сьогодні ж має грати наша молодіжка (U-21) А на офіційному сайті ні анонсу ні трансляції… Цікаво було б глянути…
    рейтинг: 0
  • XaspiX
    Вт, 30 июля 2019, 16:21
    Они вроде пропускают тур, в чемпионате U-21 на сайте УПЛ 11 команд, и СК пропускает 1 тур
    рейтинг: +3
  • !!DM DNO!!
    Вт, 30 июля 2019, 17:12
    А чому? Пропускаємо чи просто зіграємо 1 тур іншого числа?
    рейтинг: 0
  • Marinero
    Вт, 30 июля 2019, 17:24
    Тому що грати мали з Олімпіакос, але в них u-21 дискваліфікований.
    рейтинг: +3
  • !!DM DNO!!
    Вт, 30 июля 2019, 17:47
    Ясно. Дякую за розяснення)
    рейтинг: +4
  • Marinero
    Вт, 30 июля 2019, 17:25
    Олімпіком
    рейтинг: +3
  • AlexDeadLine
    Вт, 30 июля 2019, 20:20
    ))
    рейтинг: 0
  • Marinero
    Вт, 30 июля 2019, 17:26
    Дуже цікаво склад нашої u-21 подивитись.
    рейтинг: 0
  • Limonad/ Андрей Днепровский
    Вт, 30 июля 2019, 22:48
    Футбольний телепроект «По той бік поля» (34 телеканал) про головні футбольні події тижня! Дивіться у випуску:
    ФК «Олександрія» — СК «Дніпро-1» — остання репетиція перед стартом у Прем'єр лізі та презентація новачків команди на Дніпро-Арені.
    Суперліга Дніпропетровщини — ФК «Скорук» переміг ФК «Авангард», павлоградський «Атріум» здолав ФК «Легіонер».
    Свято футболу в Миколаївці та останні новини з табору одного з лідерів України по пляжному футболу — ПФК «Вибір»
    https://youtu.be/HsTUu_xOA9Y
    рейтинг: +2
  • Василий1949
    Ср, 31 июля 2019, 17:45
    в добрый путь ск днепр1 пусть радует нас своей игрой
    рейтинг: +2