Чт, 27 марта 2014, 11:39
просмотров: 7220 коментариев: 18 

Славутич знову стане Дніпром?

Славутич знову стане Дніпром?

Матчі черкаського професіонального футбольного клубу знову відвідуватимуть представники фан-сектору, які бойкотували останні ігри черкаського Славутича в осінній частині сезону.

 

Про це нещодавно заявив генеральний директор клубу — Володимир Лашкул. За його словами про це вдалося домовитися з лідерами фан-сектору і вже під час завтрашньої гри у 21-му секторі знову буде людно та гамірно. Головною причиною бойкоту ігор черкаського клубу — назва команди. Найпалкіші вболівальники вже давно хочуть її змінити і повернути історичну — Дніпро.

 

«Я особисто зустрічався з представниками фан-сектору. Ми говорили з хлопцями близько години і дійшли порозуміння. У найближчому матчі вони знову будуть підтримувати черкаський футбол. Головною вимогою є зміна назви. Я переконаний, що клуб має завжди прислухатися до своїх прихильників. Зараз розпочалася широка програма у ЗМІ щодо голосування вболівальників за нову назву. Щодо надмірної активності фан-сектору то ці вболівальники організовані краще ніж будь хто інший, вони заявили, що за порядком у своєму секторі слідкуватимуть самі і я їм вірю», — зауважив Лашкул.

 

 

cherkassy-sport.com

 

18 комментариев
  • Romadnepr
    Чт, 27 марта 2014, 11:51
    Тю, давайте уже сразу Барселоной!
    рейтинг: -4
  • Owen04
    Чт, 27 марта 2014, 12:08
    А что «тю»?

    Они раньше так назывались.
    рейтинг: +21
  • Gretsky
    Чт, 27 марта 2014, 12:49
    Барселона?)))
    рейтинг: +1
  • Owen04
    Чт, 27 марта 2014, 12:54
    Хд) Это ж от них пошла, та самая Барселона, что выигрывала ЛЧ)

    Ну, Днепр конечно же)
    рейтинг: +5
  • Romadnepr
    Чт, 27 марта 2014, 22:22
    Да ты что?
    рейтинг: 0
  • funkje
    Чт, 27 марта 2014, 13:01
    Не особо нравится когда много команд носят одно название. Но раз историческое, то берите, не жалко)
    рейтинг: +12
  • jack_vorobej
    Чт, 27 марта 2014, 13:11
    Есть ещё «Днепр» Могилёв.
    рейтинг: +11
  • КУДРИЦКИЙ
    Чт, 27 марта 2014, 13:44
    И «Днепр» Смоленск.
    рейтинг: +9
  • DD83
    Чт, 27 марта 2014, 13:58
    откуда у них история?? в начале 2000ых пару лет была команда??? это и вся история.
    рейтинг: -2
  • Vojnik
    Чт, 27 марта 2014, 15:50
    Почитай хотя бы вики, прежде чем писать фуйню.
    ru.wikipedia.org/wiki/%C4%ED%E5%EF%F0_(%F4%F3%F2%E1%EE%EB%FC%ED%FB%E9_%EA%EB%F3%E1,_%D7%E5%F0%EA%E0%F1%F1%FB)
    рейтинг: +1
  • Vojnik
    Чт, 27 марта 2014, 15:51
    Сорри, ссылка кривая. Вот получше. uk.wikipedia.org/wiki/Дніпро_(Черкаси)
    рейтинг: +2
  • Vojnik
    Чт, 27 марта 2014, 15:52
    блдь =)
    рейтинг: +1
  • VHarets
    Чт, 27 марта 2014, 15:51
    А с 1955-го года в Черкассах фантомы бегали, знаем, видели.
    рейтинг: 0
  • SL
    Чт, 27 марта 2014, 17:00
    Вот вам и Днепр в полуфинале кубка:) Забавно будет, если попадут на Черик и выиграют их)
    рейтинг: +2
  • ramzes
    Чт, 27 марта 2014, 18:17
    Что ж забавного, если финал им даст лигу Европы, а там потом минус один в первой игре сразу(вылет клуба с лиги)???
    рейтинг: +2
  • SL
    Пт, 28 марта 2014, 09:41
    а ты представь, какой для них это праздник будет и опыт! Хотя я имел ввиду, что один Днепр одесситы прошли «на крысу», но зато второй поквитался)
    рейтинг: +1
  • КУДРИЦКИЙ
    Чт, 27 марта 2014, 19:34
    А как вам такой «Славутич»?

    www.hc-slavutich.ru/

    Слово то чисто украинское?
    рейтинг: -1
  • sahabaha
    Пт, 28 марта 2014, 06:15
    Скорее славянское.
    рейтинг: +1