Вс, 28 августа 2022, 23:40
просмотров: 4509 коментариев: 14 

УПЛ. 2-й тур. Динамо — Днепр-1. Все голы

УПЛ. 2-й тур. Динамо — Днепр-1. Все голы

Все голы матча можно посмотреть на нашем Телеграм-канале. Переходите по ссылке, подписывайтесь.

 

 

0:1. Сарапий, 44-я минута

0:2. Пихаленок, 56-я минута

0:3. Рубчинский, 93-я минута

 


14 комментариев
  • MR.BRO
    Пн, 29 августа 2022, 01:00
    Видно усі недоЗМІ, дуже засмутились поразці Динамо, так як не можу знайти ні одного огляду матчу… Виграло б Динамо — оглядів було б море…
    рейтинг: +9
  • Proximys
    Пн, 29 августа 2022, 01:15
    Будем и дальше стараться выкладывать подобный контент оперативно.
    рейтинг: 0
  • MR.BRO
    Пн, 29 августа 2022, 01:33
    Я не про причал. Алекс рулить. Я взагалі про інтернет мережу. Немає огляду матчу ніде…
    рейтинг: +4
  • Dnipro83
    Пн, 29 августа 2022, 06:43
    На Терріконі є невеличке інтерв'ю цигана де він сильно жалкує що дирка не грала в Києві що гравці сильно засумували за сім'ями от і програли.Тако ж було завдано питання про Забарного що це може був його останній матч в дирці на що циган відповів що це його цигана мабуть останній матч в дирці.Я так зрозумів що він засмучений що суркісята не накупляли йому бразильців.Та й коментатор вчора цілий матч тільки й торочив Циганков та Циганков я щось нічого суперового в ньому не бачу що в команді що в збірній.
    рейтинг: +6
  • Nicholas_1918
    Пн, 29 августа 2022, 09:42
    Циганык особенно вчера во время комментирования матча
    рейтинг: +2
  • Юра с Амура
    Пн, 29 августа 2022, 13:21
    Так, Циганик дуууже переймався, що Динамо нічого не може зробити. Лише 3-ій гол вже якось його добив...))
    А так було досить неприємно. Лише рахунок на табло дозволяв слухати його вже з невеличкою зневагою)))
    рейтинг: +4
  • Стас Антонов
    Пн, 29 августа 2022, 02:43
    https://www.youtube.com/watch?v=v3198qvv2i8&ab_channel=%D0%A4%D0%9A%D0%94%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D1%80 очень классное интервью Мефодьевича… земля пухом)
    рейтинг: +2
  • GiV
    Пн, 29 августа 2022, 07:03
    Видео третьего гола не открывается!
    рейтинг: -1
  • GiV
    Пн, 29 августа 2022, 21:38
    Какой мужеложец поставил минус?
    рейтинг: 0
  • mapperMan
    Пн, 29 августа 2022, 07:37
    Фортуна всё вернула, что задолжала с АЕК
    рейтинг: +5
  • SwordmanUA
    Пн, 29 августа 2022, 09:18
    Ребята, но видео, канеш, нужно пережимать, а не выкладывать минутные ролики весом в 100мб
    рейтинг: -2
  • Brooks
    Пн, 29 августа 2022, 09:47
    умничаем? :)
    рейтинг: +3
  • Proximys
    Пн, 29 августа 2022, 11:46
    Если с телефона открывать да, это проблема. Не было времени жать, все хотели срочно) След раз будет меньше.
    рейтинг: 0
  • mapperMan
    Пн, 29 августа 2022, 10:54
    А Валеф три раза огорчил
    рейтинг: +3