Пн, 13 марта 2023, 13:49
просмотров: 4326 коментариев: 25 

Заява СК Дніпро-1 з приводу заборони на реєстрацію нових футболістів

Заява СК Дніпро-1 з приводу заборони на реєстрацію нових футболістів

Рішення заборонити СК «Дніпро-1» реєструвати нових футболістів спричинено боргом перед клубом «Морейренсе» (Португалія) за трансфер Феліпе Піреса. З цього приводу маємо заявити наступне:

 

Спортивний клуб «Дніпро-1» не відмовляється від зобов’язань та готовий здійснити платіж. Але клуб «Морейренсе» досі не надав весь пакет документів, які необхідні для здійснення ЗЕД-платежу (в умовах воєнного стану порядок розрахунків у зовнішньоекономічній сфері зазнав суттєвих змін).

 

Зазначимо, що фахівці нашого клубу спільно з УЄФА, який ознайомлений із ситуацією, працюють над вирішенням проблеми та перебувають на шляху до її розв’язання найближчим часом.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

25 комментариев
  • Віктор1983
    Пн, 13 марта 2023, 14:07
    Знову дядюшка «ау» муте воду знову хоче залишити нас без команди в УПЛ хоча після вчорашньої гри вже не знаю чи в нас є команда чи то замаскована команда хорьків під вивіскою Дніпро-1.
    рейтинг: +4
  • 8
    Пн, 13 марта 2023, 15:21
    Может Д.Ау и рад заплатить, но видимо тяжко. Все под контролем + времена не простые.
    рейтинг: +1
  • AnderUman
    Пн, 13 марта 2023, 14:21
    Взагалі не бачу ніякої проблеми, якщо вірити офіційній заяві клубу.Можно подумати, зараз до нас стоїть черга з ТОП ігорків, особливо легів.Зараз на часі проблема, хто винен в провальному весняному старті і як команду вивести з крутого піке.
    рейтинг: +8
  • AnderUman
    Пн, 13 марта 2023, 14:22
    *ігроків.
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пн, 13 марта 2023, 15:23
    Гравців, нє?)
    рейтинг: +2
  • AnderUman
    Пн, 13 марта 2023, 19:27
    Та нехай буде гравців, суті воно не міняє.)
    рейтинг: -1
  • Матвеус
    Пн, 13 марта 2023, 20:02
    Та нехай) Для тебе, братан, хоч цистерну пива з пивзаводу!)))
    рейтинг: +2
  • фермер
    Пн, 13 марта 2023, 17:26
    ігорків краще.
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Пн, 13 марта 2023, 20:03
    огірків))
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Пн, 13 марта 2023, 20:05
    Черга з топ — огірків))
    рейтинг: 0
  • Grod 1980
    Пн, 13 марта 2023, 14:33
    Якщо вірити заяві клуби. Це треба підкреслити
    рейтинг: +2
  • AnderUman
    Пн, 13 марта 2023, 14:53
    По перше, я особисто довіряю заяві клубу.По друге: мене зараз це не бентежить, від слова-зовсім.
    рейтинг: +3
  • Grod 1980
    Ср, 15 марта 2023, 22:13
    Кожному своє. Довіряєте та і добре. Але. Користуючись логікою, коли є преицендент, присилають повідомлення, попередження, інше. Навіть за світло, як що борг, спочатку попередження. Так от. С заяви клубу, нам ненадали документи для сплати. Це поважна причина. А бан наклали. Дивно? Дивно!!!
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пн, 13 марта 2023, 15:23
    Абсолютно згоден +
    рейтинг: +1
  • Nicholas_1918
    Пн, 13 марта 2023, 14:53
    Эх жаль, а так бы еще с металлиста человек 5 взяли и тогда уж точно за чемпионство повторились
    рейтинг: +3
  • Nicholas_1918
    Пн, 13 марта 2023, 14:53
    По боролись*
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пн, 13 марта 2023, 15:24
    лол)
    рейтинг: 0
  • фермер
    Пн, 13 марта 2023, 17:36
    Як ви не розумієте.Все робиться на перспективу.Десь так під сезон 2030 з харьків виховаєм ігроків, Пуріт-Моторіт підлікуємо та як підемо в похід за трофеями аж самим страшно буде.
    А поки що Танчик-наше все.Я б його ще на воротах попробував.Танчик правда не Абрамс, максимум Т-34, але маневрений.
    рейтинг: +4
  • Александр
    Вт, 14 марта 2023, 13:01
    В похiд за грибами!)))
    рейтинг: 0
  • saloeschkaukr
    Пн, 13 марта 2023, 20:03
    Вот напрасно вы ругаете тренера, команды Днепр-1, Александра Кучера, Он стратег Футбола новейшей формации. Сейчас уже два европейских Клуб мечтают переманить Сашу к себе.
    Сердца Болельщиков Футбола, как цветы,-их нельзя открыть силой, они должны раскрываться сами, но и прикрыть их можно с помощью непрофессионализма и безответственности.
    рейтинг: -5
  • Rouerh Barbanuer
    Вт, 14 марта 2023, 10:47
    Зяма завязывай перевоплощаться — тебя снова спалили шнурки
    рейтинг: +2
  • saloeschkaukr
    Пн, 13 марта 2023, 20:27
    Люди, зачем вы вопрошаете о «СТРИМЕ»? Вам хочется кому то нервы потрепать или злость на ком то сорвать? Ведь ответить вам за при-паскудное поражение Скляр Александр не сможет, Он сам в недоумении.
    Способность человека хамить, оскорблять и унижать иных за их непрофессионализм и леность, обратно пропорциональны его доброте, разуму, мудрости и всепрощению.
    Сейчас Первостепенная задача «Вересу» не проиграть.
    рейтинг: +3
  • фермер
    Вт, 14 марта 2023, 00:26
    Мужчина, меня терзают смутные сомнения.Скажите Вы случайно не принадлежите к секте «Свидетелей...»? Слишком уж манера речи похожая.
    рейтинг: +5
  • Матвеус
    Вт, 14 марта 2023, 13:58
    У Вереса нужно выиграть, а не не проиграть!
    рейтинг: +2
  • saloeschkaukr
    Пн, 13 марта 2023, 21:31
    ДАЁШЬ ПОБЕДУ НАД «ВЕРЕСОМ»!
    рейтинг: -3