Сб, 15 апреля 2023, 20:31
просмотров: 2176 коментариев: 19 

Артем Довбик: Вся боротьба ще попереду

Артем Довбик: Вся боротьба ще попереду

– Артеме, сьогодні вам особисто вдалося забити, але команда очок не набрала. Які перші думки після матчу?

 

– Звісно, що усі трішки засмучені, але попереду ще багато ігор, і вся боротьба ще попереду. Сьогодні гра була за шість очок і, нажаль, ми її програли. Припустилися двох помилок і за це поплатилися перемогою у матчі.

 

– Ми бачили, що гравці команди змінювали бутси і перед грою, і під час матчу. Якісь проблеми із полем?

 

– Вийшли на розминку, побачили, що поле трішки їде, підготувалися і в принципі вийшли усі готові на матч.

 

– Що казав головний тренер команди після матчу?

 

– Нічого. Повторюю, що усі засмучені, але попереду ще дев’ять ігор, тому все попереду і все тільки починається.

 

– Під час матчу ви з Олександром Піхальонком багато підказували Валентину Рубчинському. У нього щось сьогодні не пішло?

 

– Валентин – молодий хлопець з великим потенціалом, але у нього іноді бувають якісь ігри, коли він десь випадає, а сьогодні і помилка при другому голі, коли міг віддати передачу. Але ж він працює, і вважаю, що з досвідом все до нього буде приходити і він виросте в гарного гравця.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

19 комментариев
  • Анатолий Викторович
    Сб, 15 апреля 2023, 20:57
    К тебе претензий меньше всех.Но забивать надо.
    рейтинг: +6
  • AlexDeadLine
    Сб, 15 апреля 2023, 21:23
    "… але попереду ще дев’ять ігор, тому все попереду і все тільки починається..."))) А через 3-4 гри:… Нажаль, майже все втрачено, але ось в наступному сезоні...))
    (у попа була собака, він її любив, вона...)
    рейтинг: +5
  • RomanDneprUk
    Сб, 15 апреля 2023, 22:07
    Тіпун тобі на язика!)))
    рейтинг: -1
  • RomanDneprUk
    Сб, 15 апреля 2023, 22:08
    Тьомич давайте збирайтесь вже!!! Віримо до останнього!!!
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Сб, 15 апреля 2023, 22:23
    "… все тільки починається". Починаеться коли усi у однаковому становищi, а зараз минус 4 очка! вiдставання. Треба наздоганять!!!
    рейтинг: +2
  • cors
    Сб, 15 апреля 2023, 23:17
    Сдаётся мне что в команде все голы должен забивать Тёма, а удары с дальней дистанции может бить только Пиха, в первом тайме был момент когда Рубчинский был с мячом в штрафной и вот перед тобой ворота, но нет он всё равно пытался передать мяч Довбику, потому что если бы не забил, наслушался матов, что надо было дать пас ему, эта ситуация не правильная и по воротам надо бить с любой выгодной позиции, всем кто находится с мячом.
    рейтинг: +7
  • Дрон
    Вс, 16 апреля 2023, 13:00
    потому что команде чемпионство не надо — им главное, чтобы Тёма побил рекорд ЧУ
    рейтинг: +3
  • Віктор1983
    Вс, 16 апреля 2023, 12:55
    Сьогодні вже закінчиться кроти гарантовано вжарять львів і відставання сім балів ну нехай ще не дограний матч з алєксами ну тут бабка на двоє гадала.
    рейтинг: +2
  • serg2121
    Вс, 16 апреля 2023, 14:32
    За що боротьба?
    рейтинг: +1
  • Віктор1983
    Вс, 16 апреля 2023, 15:06
    Щось не чую отих крикунів що ще не все загублено в нас є не дограна гра.
    рейтинг: 0
  • Віктор1983
    Вс, 16 апреля 2023, 17:41
    От і все маємо відставання від кротів на сім балів.
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Вс, 16 апреля 2023, 19:42
    И что? Давай снимемся с розыгрыша?
    рейтинг: +2
  • Віктор1983
    Пн, 17 апреля 2023, 13:19
    Та нічого а лугандони наступають на п'ятки відстаючи на два бала не дограну гру до уваги не берем її треба ще виграти ти чуєш чи ні виграти і ніяких нічіїх.
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Пн, 17 апреля 2023, 13:40
    Ну так я и спрашиваю.Надо сниматься с разыгрыша? Или может доиграем чемп?
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Пн, 17 апреля 2023, 17:06
    Анатолий, я бы вопрос поставил иначе: а целью остаётся Лига Чемпионов? Или может пора что-то переоценить?
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Пн, 17 апреля 2023, 18:51
    Цель чемпионство и надо бороться до конца.Ситуация изменилась в худшую для нас сторону но борьба не окончена.9 туров это 27 очков отиграть 7 вполне нам по силам.
    Я просто не понимаю некоторых болельщиков с посылами «Все пропало».Ну «все пропало» и что? Все, команда идет в отпуск? Заканчивает соревнование? Какие предложения?
    Ну давайте разгонять панику это поможет в борьбе за золото?
    рейтинг: -1
  • Alter Vlad-1
    Пн, 17 апреля 2023, 21:26
    Я согласен: не нужно шарахаться из крайности- чемпион, в крайность — всё пропало! Нужна никакая не паника, а наконец- здравая оценка уровня сегодняшних игроков и их сыгранности, но и также тактики, задаваемой не очень опытным тренером.
    Я бы задал на стриме «АлексуДнепр» один вопрос: команда готова к ЛЧ?
    Он ближе нас к команде — хочу слышать более реальную оценку.
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Пн, 17 апреля 2023, 21:37
    Есть логическое обьяснение и проигрышу Заре и «работе» Кучера как ГТ и многому происходящему в клубе.
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Пн, 17 апреля 2023, 23:47
    Объяснение есть и я его знаю (думаю, что и Вы!).
    рейтинг: 0