Вт, 23 августа 2022, 16:25
просмотров: 3321 коментариев: 39 

Дніпро-1 обирає інтереси вболівальників

Дніпро-1 обирає інтереси вболівальників

Сьогодні – день старту чемпіонату Української Прем’єр-ліги. День, якого з нетерпінням чекала вся країна, та який є яскравим прикладом незламності нашого народу. Один з вагомих чинників цієї незламності – єднання та вміння українців гуртуватися заради досягнення спільної мети. І нам здавалось, що рішення починати футбольний сезон в умовах воєнного стану має бути прикладом саме такого єднання. Але, на жаль, навіть у такий час знайшлись ті, хто ставить якісь амбіції вище за спільні інтереси. Дуже прикро, що в ці «розбірки» намагаються втягнути цілу низку клубів УПЛ, серед яких і СК «Дніпро-1».

 

Наш клуб висловлює свою обуреність ситуацією, що склалася, та категорично заявляє про неприпустимість з’ясування стосунків всередині футбольної спільноти. Зі свого боку, ми завжди виступали і продовжуємо виступати за доступність якісного футбольного контенту для якомога ширшої телевізійної аудиторії. Вільний доступ до трансляцій матчів чемпіонату УПЛ – показовий крок задля того самого єднання та підтримки українців, які переживають наразі важкі часи, та для яких перегляд матчів улюблених команд є джерелом натхнення для продовження боротьби за нашу державу. Можливість усім бажаючим безкоштовно дивитись футбол – єдина умова, за якою «Дніпро-1» був готовий безоплатно передати права на трансляцію матчів УПЛ.

 

Виходячи з тривалого досвіду співпраці з групою «1+1 media» (з нею СК «Дніпро-1» має багаторічний контракт), наш клуб може запевнити, що її потужності відкривають можливості саме для перегляду матчів багатомільйонною аудиторією. Це можливо як на загальнонаціональних каналах, так і через ОТТ-платформу й YouTube-канали.

 

Наголошуємо, що СК “Дніпро-1” є власником прав на трансляції домашніх матчів команди. Закликаємо ще раз усіх суб’єктів українського футбольного господарства припинити будь-які спекуляції з приводу трансляцій матчів чемпіонату та з повагою ставитись до позицій кожного клубу. «Дніпро-1» обирає інтереси вболівальників і сподіваємось, що наші колеги вчинять так само.

 

Слава Україні!

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

39 комментариев
  • Brooks
    Вт, 23 августа 2022, 16:33
    Якщо немає з цього якогось зиску, то треба захищати права клуба та вболівальників.
    рейтинг: +5
  • We want DD
    Вт, 23 августа 2022, 17:04
    Тошнит уже от этого визга про «доступність якісного футбольного контенту»…
    Известное правило: прикрываются благими намерениями — значит, обманывают…
    рейтинг: +4
  • AlexDnepr
    Вт, 23 августа 2022, 17:07
    Этим прикрываются все. Есть отличный скрин как это делает УФА.
    рейтинг: 0
  • We want DD
    Вт, 23 августа 2022, 17:11
    Обое — рябое…
    рейтинг: +2
  • Dnipro83
    Вт, 23 августа 2022, 17:12
    До речі сьогодні на сетанті була доріжка що трансляція матчу з участю Зорі не транслюється так як матч показував телеканал 2+2 так вони вже понаписували бумажрк в федерацію.
    рейтинг: 0
  • GiV
    Вт, 23 августа 2022, 18:13
    На Трибуне сетантская педересня возбудилась, аж обкончалась!
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Вт, 23 августа 2022, 21:52
    Сектанская) «Сетанта» мягко перерастает в «сектанту»))
    рейтинг: +1
  • ♂master♂
    Вт, 23 августа 2022, 18:32
    я один не понимаю в чем проблема показывать большую часть матчей на сетанте, меньшую часть на ютубе. Последние года так и происходило, но именно почему-то сейчас и в такое время решили начать скандал
    рейтинг: +9
  • Анатолий Викторович
    Вт, 23 августа 2022, 19:21
    Кротячих футболов не стало а денюжку хочется иметь ту же.
    рейтинг: +7
  • ♂master♂
    Вт, 23 августа 2022, 22:01
    та ладно, получит сетанта на 20 процентов меньше, ничего страшного, компания с трансляции апл и так норм бабки рубит
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Вт, 23 августа 2022, 22:12
    Я про УАФ.
    рейтинг: +1
  • Shapariev Sergii
    Вт, 23 августа 2022, 23:00
    Це дно…
    Базар ліга…
    рейтинг: +1
  • MR.BRO
    Вт, 23 августа 2022, 23:29
    Я вже написав у Фейсбук, продублюю і тут

    «Доступність, доступністю, але картинка на 1+1 це жесть. Це доісторичне телебачення. Сетанта також доступна, бо наприклад на Favbet Ukraine можна дивитись футбольні матчі без будь яких передплат на сетанта, бо вони викупили права у сетанта. Так в чому недоступність. Єднання було б коли усі клуби пішли в єдиний телепул, а так, це не єднання а розбрат..»
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Вт, 23 августа 2022, 23:55
    А если у СК контракт с плюсами заключенный год или два назад? Ну и клуб же не против отдать БЕСПЛАТНО свои права на трансляции.
    рейтинг: +3
  • Дрон
    Ср, 24 августа 2022, 00:40
    А шо такє Favbet Ukraine? Де його шукати? Воно є на Т2 чи кабельному? У Київстар ТВ покриття значно менше ніж у сетанти? Я взагалі місяць тому вперше почув що таке сетанта. Чому я маю сплачувати якійсь сетанті за те, що клуби віддають безкоштовно? Чому ваше «це жесть» має сприйматись як аксіома? І чому я маю казати «доісторичне телебачення» каналу, який бере на себе усі витрати на видачу телекартинки? Я повністю згоден з аналізом Циганика щодо пулу https://youtu.be/lfh-93fHyfY?t=121 та маю додати, що іноді виробникам (у нас це клуби) вигідніше роздати безкоштовно, аніж шукати перепродавця а іноді й викинути на сміття.
    рейтинг: +4
  • Flint
    Ср, 24 августа 2022, 02:58
    Я нічого не розумію що з цим відбувається. У 2014 році нас закликали забути усі сварки з принциповими суперниками та називати заклятих «харківськими друзями» замість мкг, «дончанє» замість «кроти», та лагідно відноситися до Зарі, бо футбол об'єднує народ, та відволікає від жахіття війни, хіба що не зробили вхід до стадіону безкоштовним. Зараз ця війна набрала страшенні оберти і вже більшості не до футболу. Саме зараз потрібно здирати гроші? Неважливо скільки, та хоч по одній гривні! Чому зараз? Чому тоді потрібно було об'єднатися, а зараз вболювайте, але не безкоштовно? У цей важкий час Усік бажав зі своїх коштів заплатити за трансляцію свого бою. Дякувати арабам, зрозуміли та дали подивитися безкоштовно. То був бій за титул, який дивився увесь світ. А за що платити сетанті, або ще комусь, щоб дивитися як Селезньов б'еться за звання бомбардира з Беседіним (і за сезон на двох заб'ють три голи)? Як здуріли з тим телепулом зараз!
    рейтинг: +6
  • Jules
    Ср, 24 августа 2022, 12:49
    Вопрос — те, кто делает продакшн должны получать доход за это? Кто должен тогда платить за трансляции? Клубы?
    рейтинг: 0
  • Flint
    Ср, 24 августа 2022, 14:51
    Раніше як транслювали? Скільки там хвилина реклами коштує під час трансляції? Транслювали і УПЛ, і серію А, і не скаржилися. Ніхто б за таке не брався собі в мінуса. А зараз раптом обурилися якістю картинки та хто скільки на цьому заробить. Зараз зовсім не той час для вирішування таких питань.
    рейтинг: +1
  • Jules
    Ср, 24 августа 2022, 16:12
    Тоді рекламні прибутки телеканалів були значно вище, а самі телеканали були частково збитковими і більше використовувались, як медіа-інструмент власників. Зараз весь цивілізований світ платить гроші за «продукт», який би він не був.

    Я з вами згоден частково, але думаю можна було б знайти інше достойне рішення для єдиного телепулу. Можливо, дати змогу перший сезон ретранслювати деякі матчі на плюсах/ютуб без затримки, або тощо.
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Ср, 24 августа 2022, 14:53
    Нажаль грошей занадто багато на буває, особливо для бійців батальону Монако!
    рейтинг: +2
  • Shurik-48
    Ср, 24 августа 2022, 10:48
    Якщо СК “Дніпро-1” є власником прав на трансляції домашніх матчів команди, то чому на 2+2, який є у всіх, транслюють лише Динамо, а інші команди, у тому числі й Дніпро-1, на Уніан, який не у всіх є?
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Ср, 24 августа 2022, 14:15
    Униан это тоже плюсы.
    рейтинг: -1
  • Shurik-48
    Ср, 24 августа 2022, 19:38
    Если тоже, то почему киевлян на Униане не показывают, а только на 2+2, а Днепр-1 и остальные наоборот? Объясню-потому что 2+2 показывают во всей Европе, а Униан только в Украине. Поэтому в футбольной европе даже не знают, какая разница между СК и ФК, который многие ещё помнят.
    рейтинг: 0
  • Jules
    Ср, 24 августа 2022, 13:04
    Все эти мутки с телепулом — это еще один шаг назад для УПЛ. Не знаю, кто прав, виноват. Единственное, мне кажется, Сетанта пошла на достаточно лояльные условия по телепулу, по крайней мере публично. Не верю, что нельзя было найти общий компромис по такому вопросу.

    Отдельное «спасибо» великому главе УАФ, который не может даже публично объяснить что происходит и дать свою позицию. Зоря — Ворскла в первом туре, как символ всей происходящей клоунады.
    рейтинг: +3
  • AlexDeadLine
    Ср, 24 августа 2022, 15:01
    Великий голова, пішов туди, щоб керувати грошовими потоками, а пояснювати плебсу будуть всілякі єксперди в компанії Вірки Осадчей чи Глаші Єфросіївни, чи ще когось де ноги з ушей виростають.))
    рейтинг: +1
  • aldoraine
    Ср, 24 августа 2022, 15:14
    чемпионат Украины и «горошові потоки»?
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Ср, 24 августа 2022, 15:42
    Не чемпіонат України, а футбол, де бажаєш не бажаєш, власники клубів вкладають великі гроші і повинен бути смотрящій, щоб був порядок. Поля, вари, суддівсто… та ін.
    рейтинг: +1
  • Jules
    Ср, 24 августа 2022, 17:08
    УАФ получает деньги от участников, рекламных контрактов, выплаты от ФИФА и УЕФА. Не говоря уже об активах, которые могут быть/были у них на балансе. Там нормальные суммы
    рейтинг: +2
  • Seks
    Ср, 24 августа 2022, 19:02
    Если Днепр, Динамо и Зарю что то не устраивает когда решается все большинством, пускай играют во дворе
    рейтинг: -3
  • Dnipro83
    Ср, 24 августа 2022, 19:21
    Пішов на х.йза руським кораблем.
    рейтинг: +1
  • Seks
    Чт, 25 августа 2022, 07:57
    Піде наухй якраз жовта чорна уйня з усіма кому не подобається
    рейтинг: -2
  • Flint
    Ср, 24 августа 2022, 19:25
    Матч Рух — Металіст втретє переривають через повітряну тривогу. Кому потрібні такі трансляції, за що платити? Що там Кривбас каже про ігри у Кривому розі? Ті хто ставив ігри на день незалежності взагалі в адекваті?
    рейтинг: +2
  • ♂master♂
    Ср, 24 августа 2022, 20:39
    гуцуляк, кстати, вернулся
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Чт, 25 августа 2022, 10:21
    Это хорошо конечно. Только очень жаль, что как правый защитник не умеет играть.
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Чт, 25 августа 2022, 13:35
    Период востановления Октябрь.То что Гуцуляк делал пробежку в общей группе это очень хорошо но рисковать и выпускать его на поле никто не будет, если не будет уж совсем плохо.
    рейтинг: +1
  • ♂master♂
    Ср, 24 августа 2022, 20:57
    Пурита выбыл надолго. Очень.
    рейтинг: 0
  • Палич
    Ср, 24 августа 2022, 21:09
    Шо за проблема з ним?
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Чт, 25 августа 2022, 10:23
    Слева один Бусанелло, справа Адамюк и… всё. Вингеры — Танчик, Назаренко, и Гуцуляк без формы. Жесть:/
    рейтинг: +1
  • Dnipro83
    Пт, 26 августа 2022, 08:52
    Краще не пишіть як таке гімно дивитися то краще новини з фронту переглянути.
    рейтинг: 0