Пн, 8 марта 2021, 22:41
просмотров: 2968 коментариев: 17 

Йовічевіч: Я задоволений командними діями

Йовічевіч: Я задоволений командними діями

— Ми були ближчими до перемоги як у кубковому матчі, так і сьогодні. Мали достатньо моментів, аби виграти. Вирівняли їхній інтенсивний футбол, вертикальні передачі та стандартні положення – їхню кращу карту. І скористалися нашими картами у фазі атаки, нашим планом на гру. Але не вистачило знову реалізації. Як я трохи пожартував зараз у флеш-інтерв’ю – останній удар купується за євро. І недаремно Холланд чи інший футболіст коштують десятки мільйонів. У цьому полягає маленька різниця. Нам ще треба створити бомбардира. Гадаю, з часом набуватимемо досвіду, щоб наступні моменти вони спокійно реалізовували. Виграшна гра, у якій ми зростали з кожною хвилиною і у другому таймі повністю захопили територію. Не пам’ятаю жодного моменту, окрім помилки під кінець матчу, яку ми подарували. Вже втретє у цій частині сезону ми не пропустили. Ми дуже додали у командній грі в обороні, що тішить мене як тренера: чітка дисципліна, бажання перемогти, виграти єдиноборства. Раніше «Олександрії» програвали, а сьогодні були кращими та грали з позиції сили. І вболівальники це помічають. З часом вони заповнюватимуть трибуни, даватимуть нам вітер у спину, щоб вигравати такі матчі.

 

— Що все-таки робити з реалізацією? Шукати чи працювати?

 

— Як кажуть усі тренери, треба працювати. Це єдиний вихід із ситуації, який дає впевненість. Треба багато тренувати, повторювати, бити з точку в точку, як каже пан Леоненко. Ми працюємо над такими ситуаціями, але має пройти деякий час. Треба, щоб ці моменти вирішувались на підсвідомості, щоб могли додушити суперника до кінця. Така ситуація була сьогодні і у кубковому матчі, і проти «Маріуполя». Це все були виграшні ігри, але нам не вистачає останнього удару. Працюємо над цим, створюємо моменти. І чим більше матчів проводитимемо таким чином, набагато більше перемог прийде.


— Чи не зойкнуло всередині: той же суперник, той же гравець, і на тому ж місці обрізка…

 

— Напевно, і в нього щось було на підсвідомості. Ми вже бачили по пасу Валери на Ігнатенка, що на нього виходить футболіст. Але добре, що так закінчилося. Могло бути гірше. Утім, ще раз скажу, що я задоволений командними діями; і планом на гру сьогодні ми заслужили перемогу.

 

— Чим зумовлені експерименти зі зміною флангами Назаренка та Чуже?

 

— Саме природна позиція є якраз ця. Але задум був тактичний. На Пашаєва, який любить давати вертикальні передачі — і «Александрія», коли грає з двома форвардами, має декілька варіантів загострення – мав висуватися легкий футболіст з легкими ногами. Назаренко може краще реагувати на передачі від Пашаєва чи Бабогла. А з іншого флангу Вантух більше підключається до атак і поводиться як вінгер. І Чуже має відповідальність, щоб витримати весь матч, бігаючи вперед- назад. Тому тактичний задум був добрий. Але коли побачили, що взяли гру під контроль, сказали змінитися флангами, аби вони діяли більш природно і принесли більше користі в атаці.

 

— Чи було несподіванкою те, що «Олександрія» вийшла з трьома центральними захисниками та діяла за схемою 3-4-3?

 

— Так, було несподівано, коли ми побачили склад. Але ми готуємося до різних формацій. І вже мали досвід гри проти трьох захисників у матчі з «Ворсклою». Після 10 хвилин гри сьогодні зробили корекцію і налагодили дії. На початку мали проблеми через те, що зовнішню ротацію робив Гречишкін. Ми це зупинили, і суперник після цього не мав іншого виходу, окрім довгих передач. А ми вигравали підбори та готували наші атаки.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

17 комментариев
  • Timmy Burch
    Пн, 8 марта 2021, 22:52
    Все по ділу. І дуже цікаво з тактичних нюансів. Залишається лише побажати й надалі працювати на результат, ну і трішки удачі, як же без неї.
    рейтинг: +12
  • Анатолий Викторович
    Пн, 8 марта 2021, 23:27
    Чуже лучше Назика против Вантуха? Ну такой себе анализ.Хртя если Чуже может лучше Назика бегать то вопросов нет.
    рейтинг: -9
  • Alter Vlad-1
    Вт, 9 марта 2021, 00:57
    Так ведь Йови подчеркнул ещё, что Чуже более вынослив и может блокировать передачи их защиты вперёд! Так что по совокупности качеств он и сделал выбор. Другое дело, что Чуже не рискует врываться в штрафную и наносить ТОЧНЫЕ удары — есть над чем работать: тренер их всех видит вблизи каждый день и знает их достоинства и недостатки- пока мы ему верим.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Вт, 9 марта 2021, 00:35
    Третий матч подряд перебегали соперника.С физухой полный порядок.Может пора забивать уже?
    Есть надежда, что Ворскла не будет ставить автобус и у нас будет шанс.Заодно и проверим, хваленную Йови, оборону.
    рейтинг: +10
  • River Grand
    Вт, 9 марта 2021, 18:10
    Это получается только у дубля. Может ракировку атаки сделать?)))
    рейтинг: 0
  • cors
    Вт, 9 марта 2021, 01:44
    Вот интересно сколько Йови будет выпускать эту жадную каланчу в нападение, этот кладезь не раскрытого таланта, этот фонтан мысли и возможностей.Вот кроме мата, во время матча, ни чего не приходит на ум сказать на этого человека.Дай уже нам кого нибудь с дубля, столько нормальных пацанов сейчас играет, я думаю если к молодёжи добавить Дугласа и выпустить на матч, они покажут футбол куда интересней чем основа, там есть комбинации, мысль, желание и реализация.Тут пока желание, потуги, агония, не умение, а вернее череда не правильных действий, иногда кажется отдай правильную передачу и всё, нет я жлоб я сейчас всех обведу и забью, Чуже Довбик сколько запорол моментов, хотя в одном из, стоял абсолютно свободный Игнатенкно и ждал паса, потом плевался и матюкался.И вообще как можно говорить, хороший нападающий, если он вообще не забивает, да он никакой, повторюсь для тех кто это утверждает, НИКАКОЙ.Выпустите уже Билла, пусть покажет, этим «технарям»как надо в фтбол играть.
    рейтинг: +4
  • rat
    Вт, 9 марта 2021, 10:37
    Вы так сильно не разоряйтесь, а то щас придет AlexDnepr и, как минимум, расскажет что Вам бы лучше вообще не писать, потому шо Довбик — это наше «ВСЕ»!!!
    рейтинг: -6
  • cors
    Вт, 9 марта 2021, 12:20
    Здесь у каждого своё мнение и оно бывает не совпадает с мнением админов, это нормально, я ещё до сезона писал что с нападением могут быть большие проблемы, так как Хобленко при Супряге не блистал результативностью, а Довбик играл в посредственных Мидтьюллайне 10 матчей 1гол и Сённертюске, о чём может идти речь, о каких хороших нападающих.Ну ладно не забиваешь, сделай пару асистов и ты уже не зря был на поле, все тебя будут хвалить, но нет, нет, получи то что заслуживаешь.
    рейтинг: +1
  • rat
    Вт, 9 марта 2021, 13:57
    так и я об этом говорил еще после кубкового матча, но как видите меня минусуют тут и сказали, что я не прав там :)
    рейтинг: -3
  • rat
    Вт, 9 марта 2021, 11:30
    а Довбик сейчас в прекрасной форме и может завершать созданные моменты. Вот только сегодня Артем не приносил пользу команде — часто передерживал мяч, терял его в штрафной, а если и бил, то очень неточно. Эгоизм для форвардов — дело привычное, но оправдать это можно только наличием голов. С этим было туговато

    это не мое мнение — https://www.ua-football.com/ukrainian/high/1615208722-dnepr-1-aleksandriya-0-0-odni-staralis-drugie-otbivalis.html и в комментах люди согласны, но для кого-то он все равно остается неприкасаемым…
    рейтинг: -2
  • Leoniddnipro
    Вт, 9 марта 2021, 08:44
    Так, Білла вже неодмінно потрібно випускати, бо напад вчора теж зіграв на «нуль».
    рейтинг: +8
  • River Grand
    Вт, 9 марта 2021, 18:13
    Его берегут… На Динамо и Шахтёр, что б потом им же продать «товар», для поддержания «штанов» в упл.
    рейтинг: -3
  • ben_gurion
    Вт, 9 марта 2021, 09:51
    Всем, кто в Футболе разбирается, мой дружеский поклон.
    Вот лично мне не понятно, почему все футбольные сайты Украины обсуждают и Осуждают коррупционную работу украинского футбольного судейства и только «Причал» и Его пользователи не муссируют данную тему. Вы что в доли с судьями?
    Впору вводить средневековье для футбольных судей Украины, а именно публичную порку. Буквально всё судейство под откос пошло и Романов днепровский и даже дамский коллектив судей, во главе с Монзуль, которых лично я Уважал до последнего тура.
    Понятно, все судейские семьи хотят сытно питаться и ездить на «Меринах», но так НАГЛО грести бабки, считая нас слепыми идиотами, это перебор и Беспредел.
    Думаю что ноги этого беспредела растут от руководства федерации футбола Украины, а именно от Павелко, Маркевича, Протасова и итальянца-Папы продажного судейства.
    Ни в одной стране мира нет таких «ошибок» от судей, как в Украине ибо футбольное судейство в Украине напоминает сталинские судебные «тройки».
    С этим футбольным гниением Необходимо Бороться Футбольной Общественности, объединившись единым фронтом, митинги, марши, петиции с привлечением НАБУ и Генеральной Прокуратуры. ФУТБОЛ-ЭТО ВАЖНАЯ ЧАСТЬ ЖИЗНИ СТРАНЫ И ОН НЕОБХОДИМ ДЛЯ СОВРЕМЕННОГО ОБЩЕСТВА.
    рейтинг: -1
  • svet
    Вт, 9 марта 2021, 10:06
    он доволен говномесиловом?
    рейтинг: -3
  • ben_gurion
    Вт, 9 марта 2021, 17:58
    Даёшь Честное судейство в Украине, как в судах так и в Футболе! До коли будет процветать мздоимство в Украине?
    Пока Народ Украины не искоренит коррупцию, буквально во всех сферах Жизни-Деятельности, Украине не стать ни полноправным членом Евросоюза и полноправным членом НАТО.
    рейтинг: +1
  • We want DD
    Вт, 9 марта 2021, 19:10
    "Є прогрес" (©Причал)

    «Жизнь без армии — все равно что любовь в резинке: движение есть, прогресса нет» (©«ДМБ»)
    Перефразирую: матч без голов — …
    рейтинг: +2
  • alessandro1393
    Ср, 10 марта 2021, 17:24
    Голы ещё будут! Что вы такой нетерпеливый?!
    рейтинг: +1