Вс, 18 апреля 2021, 22:30
просмотров: 3373 коментариев: 19 

Йовічевіч: На першому місці - інтереси команди

Йовічевіч: На першому місці - інтереси команди

— Дуже важкий матч для обох команд. Гра повинна була сподобатися вболівальникам, бо вони побачили протистояння двох команд, які не хотіли закриватися, не грали в «автобус», а діяли на перемогу. Ми у першому таймі намагалися грати через контроль м’яча і зміну флангів, в перший раз використовуючи таку схему гри з тих виконавців, що у нас залишились, бо у нас зараз багато дискваліфікованих і травмованих гравців. Побачивши, що «Колос» діятиме у три центральних захисники, то ми зрозуміли, що не помилилися і ця наша схема вийшла оптимальною. Без м’яча три наших нападники високо пресингували їх центральних оборонців, а дві наші вісімки потрапляли на Богданова і Мілька, а на флангах наші латералі  йшли на опонентів, тому гра нам вдавалася, і в цілому ми контролювали хід зустрічі. Загалом, можу констатувати, що ми цілком заслужили це одне очко у матчі, і навіть мали момент у компенсований час закрити гру, коли шанс був у Чуже, але, в цілому, повинен привітати хлопців за цю гру. Дуже важкий матч був, і ми це знали, адже розуміємо, що «Колос» б’ється за місце у єврокубках, і їм потрібна була перемога, тому очікували штурму від суперника, а ми шукали в цей момент шанси у контратаках. Повторюся, хороша для нас нічия, і я бачу в команді світлу дорогу, яка наддасть нам мотивацію рухатися вперед.

 

— Чому не грав сьогодні Білл?

 

— Тому що зіграв Цуріков. У такому матчі дуже важливим був його досвід. У нього на фланзі опонентом був Кравченко, який багато діяв на атаку і на цій позиції на даний момент відповідальність Цурікова, як латераля, є кращою. Білл зараз у фазі адаптації, і нам потрібне з ним терпіння. Ми говоримо про дуже талановитого футболіста, який принесе нам користь, але коли треба більше захищатися він ще не готовий до такої гри.  Він ще буде мати шанс у наступних матчах.

 

— Команда ще бореться за місце в єврокубках?

 

— У нас відрив у 12 очок, якщо я не помиляюся, і лишається лише 4 матчі.  В мене така природа, що поки є математичні шанси, то я б’юся і нікому не даю метру трави на полі. Коли остаточно вже шансів не буде, то переорентуємося на інші цілі. Але все одно вважаю, що команда показує хороший футбол, характер, дисципліну. І бачите, що ми сьогодні використали нову схему, і команда показала себе так, що мене все це тішить. Хороше для нас очко з суперником, що б’ється за Європу, а значить і ми від цього досить близькі.  Можливо, нам зараз туди і зарано, але подивимося на наступний рік, коли у нас буде більше часу і повноцінні передсезонні збори.

 

— І все ж таки, наскільки у заключних матчах ви плануєте використовувати молодь і новачків-бразильців?

 

— На першому місці у нас інтереси команди, а потім вже власні інтереси. Кожен матч дуже важливий, і немає такого, що тут ти вирішуєш завдання, а в іншій грі – ні. Ми граємо оптимальним складом, по якому я приймаю рішення особисто, і це дуже непросто. Той же Вагнер дуже добре працює на тренуваннях, створює конкуренцію, але на кожну гру є свій тактичний план, є певний профіль гравців у суперників, що змушує тебе ставити відповідних виконавців у своїй команді. Всі ці футболісти мають з нами контракти і на сто відсотків ще отримають свій ігровий час. Тим більш, у нас після кожного матчу є травмовані і дискваліфіковані. І цей матч не став винятком, адже ми через травми продовжуємо втрачати гравців. Подивимося у найближчі дні, що скажуть лікарі і тоді вже визначимся із тим, в яким складом готуватимемося до матчу проти «Минаю».

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

19 комментариев
  • gavit
    Вс, 18 апреля 2021, 22:41
    Все ждут бразильцев. Но говорить что Назаренко хорошо играет в последних матчах это лукавство. Так почему бы не посадить его на лавку, тем более он не играет на оборону и по своим качествам он так же играет как и бразильцы например Вагнер. А Билл просто будет стоить больших денег если ему доверять больше времени на поле.
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Вс, 18 апреля 2021, 22:46
    А Логинов, кстати, уже не впервые с коваливкой как неуклюжая перепуганная девица на коньках выходит. Не понимаю, если честно, за что ему столько авансов и хвалебных од поют тут. То, что больше особенно некому больше играть — это да, уже больше похоже на правду. Но пока у нас будут играть игроки подобного уровня — перепуганные, несобранные и нестабильные, не видать нам борьбы за медали, как собственных ушей, имхо Логинов — великолепный лидер и блестящий защитник...1 лиги, не выше. ИМХО
    рейтинг: +2
  • vladimir-pavlograd
    Вс, 18 апреля 2021, 22:58
    Умный тренер будет наигрывать в оставшихся матчах игроков с прицелом на следующий сезон. Нужно выпускать бразильцев, Батагова, Ярмолюка. Смысл и дальше наигрывать арендованных игроков? Смысл и дальше ставить того же Цурикова в нападение, чтобы и он там мучался и болельщики? Вот и посмотрим на Йови в этих оставшихся матчах, мудрый он тренер или не совсем…
    рейтинг: 0
  • Vladyslav
    Вс, 18 апреля 2021, 23:00
    С бразильцами уже какой то анекдот, сейчас как раз время проверять новых игроков на следующий сезон, так как результат уже сделан, непонятно чего боится тренер
    рейтинг: +9
  • DD83
    Пн, 19 апреля 2021, 00:51
    да бля он веселит нахуй этим Цуриковым))??? Цуриков типа бог но Била непущу.с Колосками нужно техникой играть блять а тыг мыг бей беги.
    рейтинг: -6
  • Father Fury
    Пн, 19 апреля 2021, 03:42
    Цурікова та Хобленка більше не буде, сподіваюсь. Булеца тихо повернеться в аренду в інший клуб. Чекаємо на Довбика, та його презентацію в останніх турах. Також бразильці будуть грати. Веселого закінчення сезону всім!
    рейтинг: +5
  • сергій лях
    Пн, 19 апреля 2021, 20:36
    Щоб з кимось розпрощатися треба знайти гравців більш високого класу на їх позиції. А в нас є такі можливості, перш за все фінансові?
    рейтинг: +1
  • svet
    Пн, 19 апреля 2021, 07:17
    что он контролировал? игрой владел Колхоз
    рейтинг: +2
  • AnderUman
    Пн, 19 апреля 2021, 11:16
    Хорошо! В первом круге, как Вы помните, уже при Йови, в матче с этим же колхозом, мы, имея просто подавляющее преимущество во всех компонентах игры, проиграли 0-2, при этом комбайны создали за весь матч едва ли не два момента (банально выбежали в контру, которые и реализовали).Да у нас xG в том матче при 0 забитых было больше! Это я к тому, что мы тоже владели игрой, а результат был на табло.))
    рейтинг: +4
  • cors
    Пн, 19 апреля 2021, 09:20
    Игрой владел Юрчук, если бы не он, Йови имел бы бледный вид, хорошо играли Тейлор, Дуглас, Чуже, Дубинчак, все остальные очень посредственно и с кучей брака.Там где должен был выйти Билл, выпустил никакого Булецу, когда он уже пойдёт усиливать свой родной клуб.
    рейтинг: +11
  • Матвеус
    Пн, 19 апреля 2021, 13:19
    Справедливо +++
    рейтинг: 0
  • We want DD
    Пн, 19 апреля 2021, 09:47
    "… На першому місці у нас інтереси команди, а потім вже власні інтереси..."

    Но — Холи мазер оф Гад! — что он этим хотел сказать?
    Они что — не совпадают в принципе!?
    И какой же тогда у него интерес, если играет в УГ...(
    рейтинг: -3
  • ♂master♂
    Пн, 19 апреля 2021, 11:55
    не хватило прорывного довбика и плеймейкера пихи, но ничего страшного
    рейтинг: +4
  • Евгений Коробка
    Пн, 19 апреля 2021, 12:31
    Думаю, что Йови прав, что не выпустил под этих костоломов бразильцев. Насколько Дубинчак и быстр и технично, но попадал не раз под раздачу костоломов. А вот в матче с Минем и Пухом надеюсь увидеть бразильцы на поле, как минимум тайм должны отыграть. ИМХО
    рейтинг: +5
  • alessandro1393
    Пн, 19 апреля 2021, 16:13
    С каким Пухом? Которому земля будет пухом?
    рейтинг: -2
  • Евгений Коробка
    Пн, 19 апреля 2021, 16:19
    Рухом, писал с телефона, словарь сам слова выбрал. Каюсь, не перечитывал, что написал.
    Сорян
    рейтинг: -1
  • сергій лях
    Пн, 19 апреля 2021, 20:19
    Вважаю, що Йовічевич абсолютно правий в тому, що треба боротися до кінця в кожному матчі, а грати мають найсильніші на сьогоднішній день гравці.Уявімо собі, що на матч з ковалівцями він поставив би Білла і Вагнера, яких «затоптали» б суперники, а дніпряни програли… Скільки б бруду було вилито на Йовічевича, команду…
    рейтинг: +2
  • Viktor
    Вт, 20 апреля 2021, 01:46
    Я тоже не вижу смысла в оставшихся матчах держаться за результат. Нужно строить команду, игру с прицелом на следующий сезон. В которой я не вижу Цурикова, Хобленко, Ди Франко, Адамюка, по арендованным вопросы… Нужно доверять своим больше, когда еще давать шансы Ярмолюку, Сафронову, Батагову?
    рейтинг: +1
  • hello my is nikita
    Ср, 21 апреля 2021, 18:58
    Ди Франко норм
    рейтинг: -1