Ср, 5 май 2021, 22:56
просмотров: 3244 коментариев: 34 

Йовічевіч: Після вілучення був зовсім інший матч

Йовічевіч: Після вілучення був зовсім інший матч

— У першу чергу, вітаю «Зорю» з перемогою. Вийшов гарний матч з тренерської точки зору. Це були шахи, схема на схему. Для них була несподіваною наша схема; ми вперше зіграли таким чином. Достатньо агресивно накривали їх і намагалися нав’язати свою гру. У першому таймі з боку «Зорі» було лише два загострення, так само і ми мали 2-3 виходи у контратаки. Була нічийна гра. Можу сказати, що ми були задоволені енергією та тактичною грамотністю команди, структурою. Усім командам «Зоря» нав’язує свою гру та створює багато моментів, але сьогодні матч вийшов без моментів з обох боків. Згадати можна хіба що удар у стійку. Все це було до червоної картки. Після неї це вже був зовсім інший матч. Хоча в меншості перебудувалися у 5-3-1, перекривали коридори Назарини та Кочергіна за рахунок зміщення Піхальонка та Булеци. Не було загострень, але якість деяких футболістів може вирішити долю матчу.

 

Матч показав, що ми можемо битися з командами, які перебувають нагорі таблиці. Минулий матч з «Шахтарем» був топовий, і сьогодні показали, що перебуваємо на рівні мінімум із «Зорею». До того ж не грали декілька дуже важливих футболістів. Чуже на розминці відчув нудоту, погано почувався. Не вистачало швидкості Назаренко, яка могла знадобитися у коридорах для контратак. В цілому, не можу сказати, що ми незадоволені грою, окрім результату.

 

— Ви спілкувалися вже з гравцем щодо вилучення?

 

— Поговоримо завтра. Він опустив голову, розумів, що на рівному місці підвів команду. Це був момент, який вирішив долю матчу. До того ми контролювали хід гри, намагалися нав’язати свою лінію, суперник намагався нав’язати свою. Просто нічийна гра. Потім, звичайно, було важче. Це урок для всіх нас: треба бути емоційно врівноваженими, бо кожна деталь може вирішити долю матчу, особливо проти таких команд з високою якістю. У другому колі ми програли трьом першим командам у таблиці. Трошки досвіду, трошки деталей нам не вистачило. Треба працювати, і хочу подякувати хлопців за енергію. Думаю, вболівальникам сподобалась боротьба, бажання команди.


— Навіть у меншості команда додала, намагалася зрівняти рахунок, але арбітр компенсував лише три хвилини. Немає претензій до арбітражу?

 

— Думаєте ми зробили би за три хвилини те, що не змогли за 93? В нас був контроль ходу матчу. Тактичний задум виходив. Ми швидко перебудувалися на схему з трьома центральними захисниками, показали хлопцям важливі коридори у суперника, де треба пресингувати високо, а де низько. Це за пару днів теоретичних занять та 1 чи 2 тренування. Думали, це буде ефективним проти ромба, в який грає «Зоря». Так і виходило. І прикро, що ми самі собі на рівному місці привезли поразку. Але, повторюся, це урок для нас, і будемо розумнішими в наступному матчі.

 

— Щодо наступного матчу. Чи вистачить на нього енергії та мотивації?

 

— Маємо бажання закінчити сезон з позитивним настроєм. Треба відновитися після гри та знайти в собі сили для цього. Граємо проти команди, що перемогла нас в першому колі, тож мотивація буде на сто процентів. Маємо гравців, що не зіграють, тож знову буде певна ротація. Вже кінець сезону, і стресова задача не тисне, але матч має бути за престиж – відігратися за поразку.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

34 комментария
  • Migelos
    Ср, 5 май 2021, 23:05
    Пан Йовичевич, легче всего сказать что проиграли из-за удаления и свалить все на несчастный случай. А правда такова что вы весь матч боялись сделать хоть какие-то изменения, к примеру у Булецы как всегда нн клеилась игра, но вместо замены вы ждали чуда. Хочется чтобы тренер хоть иногда брал на себя ответственность за результат, вы сделали много позитивных изменений в команде, но чтобы побеждать в таких играх и с таким соперником как Зарея нужны смелые тренерские решения по ходу игры. Я этих решений не увидел.
    рейтинг: +5
  • Zika
    Ср, 5 май 2021, 23:06
    Карточка по делу. Зачем так играть? Первое движение тупейшее, а второе так вообще дебилизм.
    рейтинг: +5
  • We want DD
    Ср, 5 май 2021, 23:42
    Играет сугубо на рузрушение чужой игры. И более-менее это у него получается…
    А вот навязать противнику свою волю — что бы тот подстраивался — этим и не пахнет…

    Сейчас уйдет фланговый мотор атак. Плюс Артем Александрович отчалит. И чего?
    Внутренние резервы — не рассматриваются походу, а со стороны взять людей новых — хз как там будет с бабулетами. А если даже они будут — хз как будет шевелиться Русол…

    Короче, мой прогноз на следующий сезон: «а шо вы хотели — клубу всего 3 года!». Напополам с альтернативной реальностью: «судью купили комбайнеры Колоса!»...(
    рейтинг: -2
  • cors
    Чт, 6 май 2021, 00:09
    Игра была равной, а стало быть ничейный счёт был бы более справедлив.Игнатенко играет всегда на грани фола, игрок он хороший, но нервы лечить надо, или брать пример с Дугласа, он ни кого не колечит, но попробуй его пройти.Йови сделал неполохую команду, Сваток сегодня хорошо играл.
    рейтинг: +9
  • Alter Vlad-1
    Чт, 6 май 2021, 16:44
    «игрок он хороший», но «лесоруб» -главное срубить, а надо бы заблокировать удар и организовать свою атаку. Иногда ведь удаётся, но техники маловато, поэтому и отдали его в аренду. Смотрите в корень -почему! и станет ясно, что дело не в нервах.
    рейтинг: -5
  • DD83
    Чт, 6 май 2021, 00:23
    обьясните мне пожалуйста я чото непонимаю какого хрена вся страна играет с болельщиками а наши долбоебы непускают на стадион в чем подвог?? может руководство нехочет заниматся этим?? Киев с ходу после красной зоны загнал болельщиков у нас небыло красной зоны ....1…
    рейтинг: 0
  • GiV
    Чт, 6 май 2021, 05:33
    Подвог в том, что НЕ пишется раздельно!
    рейтинг: +3
  • DD83
    Чт, 6 май 2021, 23:14
    слыш пердун иди в школе преподавай чипуха деревянная я по делу спрашивал а не у дятла такого как ты…
    рейтинг: -2
  • Limonad/ Андрей Днепровский
    Чт, 6 май 2021, 14:08
    Кабмин решение о проведении массовых мероприятий включая спортивные переложил на региональные и местные власти. Распоряжение горсовета соответственно обязательно к выполнению. Днепр-1, ВПК, Перемога играют дома без болельщиков, в Кривом такого распоряжения нет- соответственно там аншлаг.
    рейтинг: +4
  • DD83
    Чт, 6 май 2021, 23:15
    бред полнейший.
    рейтинг: -1
  • Twisted
    Чт, 6 май 2021, 01:03
    Якщо хтось зі знайомих Йовічевіча читає, прохання передати: нехай більше не згадує ніколи два прізвища, які він виділив у складі «Зорі». Кумарили своїми ренегатськими рилами півматчу, так тепер ще він їх згадує. Чи й не гравці! Два огидних пацюка.
    рейтинг: -1
  • Палич
    Чт, 6 май 2021, 07:37
    Дубинчака заберут, Игнатенко не понятно, Пихаленок под очень большим вопросом, Довбык может продадут в Динамо или Шахту.Хобленко уйдет, вчера появилась новость, что кроты положили глаз на Тейлора, а учитывая, что он скоро станет свободным, складывается веселая картина.
    А денег судя по кислому лицу ведущего стримы-нуль…
    рейтинг: +3
  • Дядя Женя
    Чт, 6 май 2021, 08:46
    Фсьо пропало
    рейтинг: +1
  • Палич
    Чт, 6 май 2021, 07:38
    А ещё Дуги носом крутит.
    рейтинг: +1
  • UTOPIE
    Чт, 6 май 2021, 08:53
    Тренерское поражение! Целиком и полностью!
    Очередное…
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Чт, 6 май 2021, 09:26
    На мій погляд «зовсім інший матч» розпочався не після вилучення Ігнатенка, а з самого початку другого тайму.У мене склалося таке враження, що дніпряни другий тайм розпочали в меншості. І якщо зниження активності Піхальонка можна пояснити-гравець ще повністю не відновився після операції, то чому «підсіли» Булеца, Ді Франко та деякі інші дніпряни?
    рейтинг: +7
  • hello my is nikita
    Чт, 6 май 2021, 09:50
    Пердяне
    рейтинг: -19
  • фермер
    Чт, 6 май 2021, 17:41
    А когда это Булеца выдавал полный матч?
    рейтинг: +4
  • сергій лях
    Чт, 6 май 2021, 17:57
    Щодо Булеци згоден з Вами пане monq. Хоча хвилин на 70 його завжди вистачало…
    рейтинг: +4
  • Dnieper
    Чт, 6 май 2021, 10:43
    Тейлора уже Шахта присматривает свободным, новость с трибуна.юа
    рейтинг: +1
  • River Grand
    Чт, 6 май 2021, 11:58
    Это все агенты… Кушать хотят. У шахты своего авна полный двор… пихать по арендам некуда — ну разве что с первой лиги «цеховики» подтянуться. Могут взять конечно, только для чего? — что б обратно нам же в аренду спихнуть, а если зимой получиться продать Додо, Тайсона забрать на лавку… это не факт что он ещё под их футбол подойдёт.
    рейтинг: +2
  • River Grand
    Чт, 6 май 2021, 12:06
    По игре — стало понятно благодаря судье… Иванисеня нужно было удалять в первом тайме — * #подкат сзади #мог привести к тяжёлой травме* Довбыка… ВАР? — *закрыл глаза и промолчал в трубку *… Так что с помощью ВАР ОЧЕНЬ ДАЖЕ МОЖНО ВЛИЯТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ если эпизод не раскрутить… крутили те эпизоды «что им надо».
    Днепр может стать чемпионом Украины, только тогда, когда его как тренер возглавит кто-нибудь из комитета арбитров, ну или кум главы АФУ))))
    рейтинг: +6
  • матеус
    Чт, 6 май 2021, 13:51
    самое худшее не то проиграли, хотя результат ни чего не менял, самое интересное что ждет ск Днепр 1 впереди… Половина игроков в аренде, у некоторых игроков заканчиваются контракты… Будем надеяться на позитив в дальнейшем…
    рейтинг: +2
  • Александр
    Чт, 6 май 2021, 14:22
    Шо то наш почестный последнее время молчит! В прошлом сезоне после каждого матча речь толкал, а тут притихли все. Это как минимум настораживает.(
    рейтинг: +1
  • уанф
    Чт, 6 май 2021, 17:20
    Як би команда не стала другим «Маріуполем», в сенсі — Арендуполем. Кожні півроку-рік нові обличчя, нові сподівання, важке награвання складу і взаємодії гравців, більш-менш пристойна гра в кінці сезону, і все заново.

    А почалось з Першої ліги.
    рейтинг: +6
  • Жоня
    Чт, 6 май 2021, 14:14
    Хорошо, что вопрос о вылете не стоит. Плохо, что ни тренер ни игроки не дотягивают до уровня лучших команд страны. Эта история вполне может повторится и в следующем сезоне. И то если с составом все будент нормально.
    рейтинг: +1
  • Александр
    Чт, 6 май 2021, 14:28
    Так с таким бюджетом и неопределённостью, о каком уровне можно говорить! Когда команда 2й сезон думает как не вылететь, хотя нам обещали еврокубки. А теперь Береза легко намекнул, что пока можете не ждать, мол уровень Днепра 1 не дотягивает (денег нет но вы держитесь). Так чия задача что бы уровень дотягивал?
    рейтинг: +3
  • фермер
    Чт, 6 май 2021, 17:50
    Смотрел вчера Реал в полуфинале ЛЧ.Скажу вам Ск Днепр смотрелся в 100 раз лучше против Зари чем Реал против Челси… Не знаю если бы футбольный бог поменял нас вчера местами с Реалом то мы бы смогли дать бой Челси, а Реал бы проиграл и Заре.
    рейтинг: -2
  • Анатолий Викторович
    Чт, 6 май 2021, 18:26
    )))))))
    рейтинг: -2
  • Alexx1960
    Чт, 6 май 2021, 18:13
    mongу лично.
    мели емеля твоя неделя.
    рейтинг: -2
  • фермер
    Чт, 6 май 2021, 23:01
    Опять в последнем туре, как и год назад, матч Колос-Динамо.Интересно в какую сумму обойдется Засухе 3 очка в этом году? Как то нет сомнения что Суркис продаст этот матч колхозникам.
    рейтинг: -3
  • UTOPIE
    Пт, 7 май 2021, 11:58
    Они уже и так вышли в еврокубки…
    рейтинг: 0
  • фермер
    Пт, 7 май 2021, 14:01
    Как это в кубках? А Ворскла и Десна?
    рейтинг: 0