Сб, 31 июля 2021, 22:28
просмотров: 3517 коментариев: 24 

Юрій Беньо: Команді - респект!

Юрій Беньо: Команді - респект!

— Результат приємний. Це «Дніпро-1» такий сильний чи «Чорноморець» не увійшов в сезон?

 

— З боку могло здатися, що гра була легкою, хоча насправді так не було. Все, що запланував тренерський штаб, гравці втілили на поле. Єдине, бракувало реалізації, коли на перших хвилинах створювали багато моментів. Було помітно, що хлопці дуже квапилися через велике бажання забити перший гол. Можна було спокійніше зіграти в останній стадії – тоді б було легше вести гру. А коли багато створюєш та не забиваєш, завжди чекаєш, що суперник може покарати. Тим більше, що в них багато було стандартів. Можливо, великої небезпеки й не було, але хотілося тримати гру постійно під своїм контролем. Ще раз скажу, що все заплановане вдалося, тож респект команді.

 

— Ви зробили декілька змін у стартовому складі. Перебуваєте ще у пошуку оптимального складу?

 

— Ні, пошуку немає. В нас є група футболістів, на яких ми розраховуємо. Зараз є можливість у тренерського штабу в залежності від плану на гру проводити ротацію. Збори ми пройшли не всім складом, але зараз футболісти додаються, і вже є конкуренція, вибір.

 

— Наскільки важко було налаштувати команду на цього суперника?

 

— В нас були такі побоювання, але водночас розуміли, що це перша гра вдома. Футболісти скучили за домашніми трибунами, глядачами, і багато хто хотів себе проявити. Добре, що так сталося, і це хвилювання передалося в моментах, коли не могли їх реалізувати. Усі дуже хотіли себе проявити, особливо гравці атаки. Вони багато працювали, створювали, але надмірне бажання іноді заважало.

 

— Наскільки незвично було на лавці запасних без головного тренера? Він хвалив роботу тренерів, мовляв, що вони таке сказали Адамюку…

 

— Він розібрався на стандарті та забив гарний гол. Можемо його похвалити. А тренер був поруч й тримав руку на пульсі. Все було під контролем.

 

— Крім нереалізації, були моменти у грі, які вам не сподобалися?

 

— Обов’язково таке завжди є. Тим більше що зараз лише початок сезону. І дуже багато, над чим будемо ще працювати. Ми розуміємо, з яким суперником грали – багато молодих футболістів, для яких це перший досвід у Прем’єр-лізі. Роботи ще багато. Важко, що не всі футболісти пройшли з нами повні збори. Тому нам потрібен час, аби привести всіх до спільного знаменника.

 

— Коли можна очікувати повернення до ладу Лучкевича?

 

— Лікарі кажуть, що травма потребує тижня. Подивимось, чи зможе він готуватися на «Маріуполь». Бажання в нього є, він хлопець бойовитий та завжди рветься у бій. Але є лікарські вердикти.

 

— Наскільки Джурасек та Русин адаптувалися та відчувають тренерські задуми?

 

— Так, ви вірно підмітили – потрібен час. Джурасеку у дечому легше, тому що він був в ігровому тонусі. А Русин майже 8 місяців не грав в основному складі. Пам’ятаємо, як у схожій ситуації важко було Довбику. Русину зараз так само важко, хоча на тренуваннях він працює на повну. Йому просто потрібен час. Декому потрібен час, аби зрозуміти наші вимоги, а декому – щоб набути оптимальної форми.

 

— Повернення Дубінчака – це дуже крута опція? Чекали на нього?

 

— Так, чекали, хоча сподівань було небагато, і розглядали вже різні варіанти. Ви ж бачили, що ми і схему іншу використовували, відштовхуючись від наявних футболістів. Зараз можемо вже тактичні варіації робити.

 

— На ваш погляд, є сьогодні герой матчу?

 

— Є. Команда!

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

24 комментария
  • AlexDeadLine
    Сб, 31 июля 2021, 22:49
    Сьогодня, дійсно, перемогла команда.
    рейтинг: +10
  • cors
    Сб, 31 июля 2021, 23:01
    Хороший собрался коллектив, не хватает пару центральных защитников, или хотя бы одного, перепуганность Сватка ни куда не делась.Сегодня все молодцы, порадовал Саня Назаренко, именно своим настроем и физухой, у Билла хороший потенциал, парню однозначно нужно больше времени на поле, ну и конечно безмерно рад что выкупили Пиху.
    рейтинг: +8
  • AnderUman
    Вс, 1 августа 2021, 03:33
    А как по мне, то вполне нормальный матч(я к тому, что опять было много вечно недовольных).Да-играли фактически дублеры куян, но там много людей, которые уже на слуху-тот же Ванат, а отправленый в утиль Кадири, по моему, вообще отлично сыграл, особенно в первом тайме.Играли б мы в Одессе, эти тинейджеры создали нам бы гораздо больше проблем.
    По нашим персоналиям: Пиха однозначно лучший+разпочинился голом.Дуба-сыграл на своём приличном уровне, причём от флажка до флажка, и мотивация вся при нём(тоже были сомневающиеся).Назик понравился, Джурасек, несмотря на много ошибок+ЖК-тоже.Видно, что есть потенциал.Вовка на старости лет выдал шедевр.Та все молодцы.Как здесь писали коллеги: как в лучшие годы Рамоса-спокойно обыграли на классе.Согласен с предыдущим коллегой: проблемы в защите никуда не делись, хоть сегодня они и сыграли без особого напряга вместе с Пастом.Желаю ребятам и ТШ хорошего настроя на Марик, который просто обязаны выносить, чтоб сразу застолбить ТОП-3, тогда и психологически будет в разы легче, тем более, что нам раздают в этом плане шикарные авансы.
    рейтинг: +3
  • Alter Vlad-1
    Вс, 1 августа 2021, 16:22
    Уважаемый «AnderUman», Вы ведь, надеюсь, достаточно опытный человек, чтобы понимать, что недостатки в игре/ работе всегда отмечает не ворчливый/ «вечно недовольный», а заинтересованный, самолюбивый болельщик (или в работе — руководитель, желающий ещё большего успеха!).
    Извините, что я пишу об азах, но некоторые здесь так и думают — «опять эти недовольны!» Но если часть болельщиков считают «моряков» фанерными манекенами, то почему весь 1-й тайм Дн-1 мучился при попытках организовать атаку? Почему нервничала защита, от неуверенности катающая мяч между собой (по методу Логинова? — катание это его «конёк»)?
    Читая комментарий тренера, мы видим, что и ТШ видит эти же проблемы команды, как задачи на ближайшие игры. Ведь с более мастеровитыми командами будет совсем другая игра. Вот это я всегда представляю после таких «выдающихся» побед — одной левой. Игру фактически сделала полузащита. Поэтому не выношу таких бездумных восторгов.
    рейтинг: -8
  • Жоня
    Вс, 1 августа 2021, 10:37
    Зачем расширять Приемьер -лигу такими безногими командами как Черноморец? Конечно, город Одесса знатный, и команда Черноморец с исторей, но я так понял команда здесь для того чтобы растить динамовских дублеров. И как потом в еврокубках после игр с такими кллективами успешно выступать?
    рейтинг: -2
  • фермер
    Вс, 1 августа 2021, 11:10
    Черноморец вышедший с первой лиги и вчерашний две разные команды.Волевым решением старый состав поменяли на дублеров куян, против чего кстати активно протестуют ультрас команды.Одесситам нужно посочувствовать.Они попали под коток админресурса.
    рейтинг: +5
  • фермер
    Вс, 1 августа 2021, 11:13
    Луческу захотелось иметь свой Мариуполь.
    рейтинг: +5
  • фермер
    Вс, 1 августа 2021, 11:15
    Тогда надо по чесноку.8 команд в УПЛ и восемь их фармов.
    рейтинг: +5
  • We want DD
    Вс, 1 августа 2021, 11:28
    Проблема не столько «в безногости таких команд», а в отсутствии у них спортивной мотивации. Для 14 арендованных — это типа трудовой или армейской повинности. Их послали на год условно «красить траву отсюда и до обеда»…
    Про автоматически начисленные суркисне 6 очей в таблице — вообще молчу. Для остальных «участников регаты» — это тоже мальчики для битья…

    От матчей с такими командами — никакого прока, ибо мастерство растет только в схватке с соперником, который тебя сильнее. А тут же — даже никто не сопротивляется. Это все равно, что фанерные манекены расставить на поле...(
    рейтинг: +5
  • cors
    Вс, 1 августа 2021, 10:59
    До еврокубков ещё дорасти надо, а командные действия, наработки и тактические заготовки, на таких командах хорошо отрабатываются.
    рейтинг: +1
  • Leoniddnipro
    Вс, 1 августа 2021, 13:39
    Ну, хоч вже когось почали на класі обігрівати.Так тримати! Для психології переможця-те, що треба.Тільки захист ще потрібно владнати, бо є запитання.Просто суперник нас не дуже й напрягав…
    рейтинг: +1
  • Leoniddnipro
    Вс, 1 августа 2021, 13:40
    Обігрівати=обігрувати
    рейтинг: +1
  • We want DD
    Вс, 1 августа 2021, 16:20
    Тут Шевченко ушел. Шаг правильный: все имеет свое начало и конец, а уходить самому и вовремя — мудрый ход…

    Павелкин, видимо, уже заготовил кандидатуру. Жаль, если это тот, кто всю жизнь ходил вокруг да около титулов. Но так ничего и не выиграл. А теперь на старости лет хочет «посидеть» в кресле главного тренера страны…
    Ровно к нему отношусь, но не верю в «постсоветских» тренеров. И дело вовсе не в эйджизме: просто их время прошло…
    рейтинг: +1
  • фермер
    Вс, 1 августа 2021, 16:31
    Фомин-«чемпион»!
    рейтинг: -1
  • AnderUman
    Вс, 1 августа 2021, 18:28
    Та пусть Мирон потренирует.Больше, по сути и некому.Пока условный хороший иностранец разберётся, мы просрем даже плей-оф.А с Мироном будет шанс, имхо.
    рейтинг: -1
  • AlexDeadLine
    Вс, 1 августа 2021, 21:14
    Як на мене, Шева пішов, бо зрозумів, що після 3х нічіїх в отборі, шанси на прохід дуже зменшалися. І його імідж успішного молодого головного тренера суттєво похитнувся. А він разоховує на смачний контракт в Європі. Оно йому треба виправдовувати долю в Україні?
    рейтинг: +2
  • Дніпро єдине
    Вс, 1 августа 2021, 16:45
    А что там по трансферу Гуцуляка? он сегодня играет за десную он будет или уже все?
    рейтинг: 0
  • Александр
    Вс, 1 августа 2021, 17:21
    Наверно Гуцуляка не устроила перспектива делить скамейку. Там у нас на его позиции Чуже, Назик, Бил и Русин… А вообще интересно какая причина???
    рейтинг: +1
  • Koroid
    Вс, 1 августа 2021, 17:06
    Гуцуляк играет за Десну в матче против Мариуполя!

    Не срослось?
    рейтинг: 0
  • Antony Black
    Вс, 1 августа 2021, 20:42
    Ну играет, и что? Трансфер еще полноценно не оформили. Не паникуйте раньше времени
    рейтинг: +1
  • cors
    Вс, 1 августа 2021, 17:07
    Да и интересно по центральному защитнику, есть какие-то кандидатуры?
    рейтинг: -1
  • Koroid
    Вс, 1 августа 2021, 19:00
    Игра с Мариуполем лёгкой прогулкой не будет.
    Команда провела хороший матч с Десной и вполне притендовала на ничейный результат.
    А некоторыми моментами и переигрывал Десну и в меньшенстве.
    рейтинг: +3
  • Александр
    Вс, 1 августа 2021, 19:01
    И проиграли после мяча с 2 метрового офсайда! Десна была никакая против Мариуполя…
    рейтинг: -1
  • Матвеус