Ср, 13 май 2015, 17:06
просмотров: 5081 коментариев: 13 

Коноплянка має проблеми зі спиною перед грою з Наполі

Коноплянка має проблеми зі спиною перед грою з Наполі

Головний тренер Мирон Маркевич поділився очікуваннями перед матчем півфіналу Ліги Європи проти Наполі.

 

Ми намагаємося якось відвернути увагу гравців, не нагнітати обстановку перед грою з Наполі. Хоча у нас футболісти досвідчені, тому сподіваюся, що вони зможуть впоратися з емоціями. Необхідно холоднокровно підійти до поєдинку. Якщо ми не додамо у грі, то буде складно потрапити у фінал. А взагалі не потрібно стрибати вище голови, потрібно просто зіграти так, як Дніпро вміє.

 

Більшого очікував від флангових виконавців в Італії. Ми хотіли завдяки цим гравцям загострити гру попереду, але не вийшло.

 

Щодо Коноплянки, то вся справа в тому, що хвилині на 15-й Євген отримав болісний удар в спину, і це не дозволило йому продемонструвати всі свої найкращі якості. Більше того, наслідки пошкодження турбують Коноплянку досі.

 

Не хочу говорити про відсотки, оскільки в таких матчах все може вирішити одна помилка, яку ми не повинні допустити. Сплю перед матчем дуже погано. Це і сном назвати не можна. Добре, коли вдається подрімати хоч кілька годин, — розповів Маркевич.

 

 

13 комментариев
  • Shust
    Ср, 13 май 2015, 17:11
    по моему это Маркевича надо морально настраивать)
    рейтинг: +10
  • 4 напа
    Ср, 13 май 2015, 17:23
    Конечно хочется что то выиграть за 33 года тренерской карьеры, но здоровье дороже.
    рейтинг: 0
  • respectOs
    Ср, 13 май 2015, 17:29
    Я считаю надо просто взять за волосы Игуанина, и сказать Слыш ты, будешь нормально играть, лицо сломаем после матча. Всё, он будет играть тише воды ниже травы.
    То же самое сделать с хамшиком. Сказать, слыш, не хами, играй тихо. Вопросы есть? Он промямлит шо-то на итальянском. И всё. А дальше Батистута поможет и как-то в финал прорвемся
    рейтинг: -28
  • Панча
    Ср, 13 май 2015, 17:34
    сразу видно продлёнка уже закончилась и дети пришли домой за мониторы
    рейтинг: +19
  • DD+
    Ср, 13 май 2015, 17:51
    Почему ты такого плохого мнения о наших детях?
    рейтинг: +4
  • sahabaha
    Ср, 13 май 2015, 19:03
    Да не, wai fai в клинике заработал.
    рейтинг: +3
  • black_scorpion
    Ср, 13 май 2015, 18:27
    Всё будет ДНЕПР — СЕВИЛЬЯ!!!
    рейтинг: +6
  • black_scorpion
    Ср, 13 май 2015, 18:32
    Женя выйдет в середине когда подсядут вермешеля-еды!
    рейтинг: 0
  • G
    Ср, 13 май 2015, 19:05
    «взагалі не потрібно стрибати вище голови»

    Как раз в таких матчах и нужно прыгать в два раза выше головы, тем более в таких матчах. По другому быть не может. Тем более, что такой шанс выпал впервые.
    рейтинг: 0
  • Ministry
    Ср, 13 май 2015, 19:20
    Надо хороших психологов в команду пригласить, давно говорил.
    рейтинг: +5
  • LIO
    Ср, 13 май 2015, 20:15
    С владением самого сильного гипноза))))
    рейтинг: 0
  • fanDDorin
    Ср, 13 май 2015, 22:43
    напустить туман и задурить бошку — тоже хороший приемчик, надо играть и на уколах… а то жопа болит, спина там, нога и прочее — чистые отмазки…
    рейтинг: -2
  • tayler