Вс, 26 сентября 2021, 22:37
просмотров: 2079 коментариев: 7 

Лучкевич: Такий рахунок - забагато

Лучкевич: Такий рахунок - забагато

— З чим пов’язаний такий рахунок?

 

— Чесно кажучи, добра гра була проти сильного суперника. Вважаю, такий рахунок – це забагато. Він точно не за грою. До вилучення в нас було багато моментів, мали вирішувати їх. При цьому хочу підтримати Ігоря Когута. Так, вилучення, але там ігровий момент, і до нього ніяких претензій немає. Він сьогодні віддавався, як міг. Після вилучення в нас було велике бажання відігратися, і «Зоря» цим скористалася, завдяки хорошим контратакам.

 

— Моментів, які виникали у Когута, Довбика, не замало для створення конкуренції швидкісним випадам «Зорі»?

 

— Єдине можу сказати: треба реалізовувати власні моменти. Якщо не забиваєш, не виграєш. Будемо працювати над цим. Зробимо висновки та підемо далі.

 

— Сьогодні декілька разів у справу втручався ВАР, тренери ваші скаржилися, що гравців хапали за руки, і це не каралося…

 

— Не хочу коментувати суддівство. Вважаю, щоб було б добре, якби у суддів почали брати інтерв’ю, запитувати, чому вони так чи інакше вирішили. Було багато дрібних моментів, але я не коментуватиму це.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

7 комментариев
  • Днепровец 81
    Вс, 26 сентября 2021, 23:25
    Нет слов… одни синоними… Когута надо било менять на Игнатенко но опять 25… Чуже не добавил остроти… что же с ним и нужен ли он… а Русина надо отдавать Динамо и искать кого получше… в целом команда понравилась… Кожакару сиграл норм… и как второй вратарь… пойдет… хотя может и виграет номер первий… если будут давать играть
    рейтинг: +3
  • Migelos
    Вс, 26 сентября 2021, 23:57
    Главный виновник поражения конечно же тренер, который засунул Лучкевича на эту позицию, вместо того чтобы сыграть нормальную схему с вингерами. Но если Дуба хотя бы справлялся, то Луч разочаровал полностью, очень слабо сыграл Валера — был беспомощным на своем фланге с обилием брака.
    рейтинг: +7
  • Валюшик
    Пн, 27 сентября 2021, 11:02
    Ну Кожокару, Дубинчака и Довбика нужно похвалить. Когута вообще не хрен было на поле выпускать, а Ди Франко уже давно выгнать нахрен, или в Никополь, там его уровень. Чуже с Русиным в ситуации провалившейся полузащиты бесполезны, один в поле воин в нашей команде — это Довбик, Билл и Назаренко, они могут сами лезть на четверых, остальные зависимы. И тут вопрос к Йовичевичу — почему нет командной игры. По аналогии с Динамо надо вместо Хацкевича искать своего Луческу. Я кроме Григорчука и Грозного безработных вспомнить не могу.
    рейтинг: -1
  • zesar_1
    Пн, 27 сентября 2021, 12:07
    Не сваріть тренера. Гра була абсолютно рівною. До вилучення. Ну а Когут, безголова гра у весь відведений час.
    Хіба нема кому йому пояснити, що бажання і зарядженість не замінять повністю інші компоненти. Нема думки, техніки, швидкості — спробуй себе в опорній зоні.
    рейтинг: +3
  • Dnipro83
    Пн, 27 сентября 2021, 12:31
    Футболисты «Кривбасса» после поражения в матче 10-го тура с «Металлистом» (0:5) пообщались с болельщиками на трибунах.

    «Реже по кальянным ходить нужно, б###ь. Мы в кальянной н###й увидим кого-то – е###о вам будем бить б###ь.

    Прибивать будем сразу. Вообще о####и, б###ь. Ни характера, н###я. Расслабились с##а», – сказал игрокам один
    рейтинг: +1
  • Жоня
    Пн, 27 сентября 2021, 13:52
    Гра була добра проти сильного суперника?! Ни хера се добра! А у вас кроме сильных соперников других уже наверное не бывают? Даже норвежская полуфутбольная команда обыграла Зарю!
    рейтинг: +2
  • serg2121
    Пн, 27 сентября 2021, 14:06
    "… добра гра була проти сильного суперника...". Як може бути гра доброю за такого результата? Яким же тоді буде результат при поганій грі проти сильного суперника?
    рейтинг: +2