Вт, 17 марта 2015, 08:47
просмотров: 6511 коментариев: 13 

Маркевич: Коломойський хоче бачити Дніпро українським

Маркевич: Коломойський хоче бачити Дніпро українським

— Мироне Богдановичу, чому домовились із Папою Гуйє й не склалося з Клейтоном Хав’єром, якого ви хотіли бачити в своїй команді набагато більше?
— На жаль чи на щастя, в цих справах я не все вирішую. Ваш запит — не до мене.

 

— Кажуть, то Ігор Коломойський хоче бачити Дніпро ледь не стовідсотково українським, тому надав перевагу Романові Безусу…
— (Після нетривалої паузи). У ваших словах щось є…

 

— Яка ситуація з іншим бразильцем — Марсіо Азеведо?
— Поки у нашого клубу нічого не виходить. Сьогодні до ясності далеко.

 

— Повертаючись до Безуса: у матчі з Карпатами він мені сподобався!
— (Із подивом). Сподобався? А мені — навпаки! Дуже багато претензій маю до нього. Йому час зробити серйозні умовиводи.

 

— І на тренувальних зборах, як подейкують, ви були ним украй не задоволені…
— Відтоді мало чого змінилось у кращий бік. Усі повинні розуміти, що у нас хороший запас, а у випадку чого — багато можливостей купити нового виконавця.

 

— Ну, принаймні молодий і талановитий Андрій Близниченко має радувати вас! Він, нарешті, почав виходити за основу, навіть першого м’яча забив.
— Хай грає. Переді мною всі рівні. Не маю звички зважати, талановитий чи ні, бо реальний стан справ показує тільки гра. На своєму віку бачив багатьох талановитих, про яких тільки я і пам’ятаю.

 

— До суперників: мене дуже неприємно вразили гравці та тренер Карпат — отією незрозумілою нахабністю, бикуватістю, сказати б.
— То ви в них попитайте. Мені також цікаво було би прочитати відповідь… Що я можу зробити? Це проб­леми львів’ян. На мій погляд, у них іще надто молоді виконавці й наставник, аби вони когось там повчали. Треба вміти завжди поводитися гідно, а не кричати, жестикулювати, симулювати…

 

 

ukrfootball.ua

 

 

13 комментариев
  • Dnieper
    Вт, 17 марта 2015, 08:54
    Пока Рома выглядит так же как и в Динамо, как будто впервые видит своих партнеров, много сумбура, спешки, лишней возни, пора уже успокоится, проявить себя, надеюсь найдет себя в Днепре!
    рейтинг: +10
  • 83DNЕРR88
    Вт, 17 марта 2015, 09:00
    Рома не нужен!
    рейтинг: -8
  • Ураган
    Вт, 17 марта 2015, 09:34
    Тренер который строит из себя великого, а сам великого ничего не достиг ни как футболист и ни как тренер
    рейтинг: -24
  • UTOPIE
    Вт, 17 марта 2015, 09:50
    В телефонном разговоре с Суркисом папа так и сказал что он не собирается никого покупать, ни сейчас, ни летом… так и сказал «на… оно надо», будет чисто украинская команда! ))
    рейтинг: 0
  • 83DNЕРR88
    Вт, 17 марта 2015, 12:12
    И после этого купили Эжидио, Гуйе.
    Папе верить в сливных разговорах нельзя)))
    рейтинг: 0
  • Ministry
    Вт, 17 марта 2015, 13:14
    Эжидио подписали «до». Гуйе перешел к нам бесплатно, тут дело не национальности, а в цене трансфера и зарплаты игрока.
    рейтинг: +1
  • 83DNЕРR88
    Вт, 17 марта 2015, 16:01
    Разговор Коломойского с суркисом был в НОЯБРЕ! Его просто опубликовали недавно.
    А Эжидио купили много позже
    рейтинг: +3
  • dimon101
    Вт, 17 марта 2015, 18:22
    Так а Хавьер тоже бесплатно с Металиста ушёл!!!
    какая тогда разница между Гуйе и Хавьером???
    Хавьер нам нужнее был чем ПАПА
    рейтинг: +1
  • respectOs
    Вт, 17 марта 2015, 13:28
    нихера себе карьерный рост у гуйе. только перешел, а уже рассказывает суркису кого будет покупать, а кого нет.
    рейтинг: -6
  • zubr-1968
    Вт, 17 марта 2015, 11:23
    А шо там с Карпатами? Раньше Йовичевича уважал
    рейтинг: -6
  • 4 напа
    Вт, 17 марта 2015, 13:16
    Что бы Днепр стал украинским, надо возрождать детский футбол.А то только разговоры одни.
    рейтинг: +5
  • alex_dniepr
    Вт, 17 марта 2015, 14:05
    Маркевича тема ИВК с украинским плеймекером Безусом «не довподобы»)А Хавьер для Бени «то дорого»! А «каждый стоит ровно столько-сколько он стоит»!))
    рейтинг: 0
  • Монолит
    Ср, 18 марта 2015, 09:26
    Заголовок высосан из пальца! (— Кажуть, то Ігор Коломойський хоче бачити Дніпро ледь не стовідсотково українським, тому надав перевагу Романові Безусу…
    — (Після нетривалої паузи). У ваших словах щось є…)
    То есть по вашем «щось е» это да??? Может он имел ввиду щось дикувате, чи щось смердюче, да мало ли что ещё.
    рейтинг: +1