Пт, 6 июня 2014, 11:57
просмотров: 6023 коментариев: 21 

Маркевич: Судячи з розмови зі мною, Коноплянка має залишитись

Маркевич: Судячи з розмови зі мною, Коноплянка має залишитись

— Мироне Богдановичу, як вийти із ситуа­ції, коли для Прем’єр-ліги не вистачає команд?
— Якщо бракує, не потрібно нічого вигадувати. Треба розробляти регламент, якщо буде 12 команд, то проводити турнір у три кола. Слід обміркувати це питання. Але штучно роздувати Прем’єр-лігу не потрібно. Якщо клуб не хоче грати в еліті чи не має на це грошей, то не варто й починати.

 

— Набрати 16 учасників у Прем’єр-лігу було проблематично ще торік. Можливо, варто було скоротити елітний дивізіон іще перед минулим сезоном?
— Звісно, треба було швидше це робити. Тепер потрібно зрозуміти, чи хтось із першої ліги хоче підвищуватися в класі. Торік, нагадаю, ніхто не забажав. Окрім того, нині, не забувайте, необхідно враховувати ситуацію на Донбасі, де є п’ять команд, — це також проблема. Де вони гратимуть, якщо АТО затягнеться?

 

— Як за таких умов Ви можете планувати підготовку команди до сезону?
— Ми готуємося до Ліги чемпіонів. У нас 29 липня перша гра, до неї і тренуємося. Думаю, інші команди, які гратимуть в єврокубках, теж готуються до своїх матчів. А як інакше, коли є незрозуміла ситуація з українським чемпіонатом?

 

— Після підписання контракту з Дніп­ром з’явилась інформація, що Ви попросили в керівництва придбати кількох футболістів. Маєте конкретні кандидатури чи триває пошук?
— Дніпро має селекційний відділ, який аналізує інформацію, а потім мені надасть кандидатури. Попросив, щоб цей процес не затягували. Скажімо, Мазух пропустить три матчі чемпіонату, на його місце потрібно когось шукати. Загалом є проблеми, які треба вирішувати. Звернувся до селекційного відділу з проханням постаратися, щоб на другий збір ми їхали з гравцями, які будуть у нашій команді.

 

— І які позиції необхідно підсилювати?
— Підсилювати потрібно кожну позицію, за винятком, мабуть, нападу. А так, захисники й передня лінія потребують підсилення. У нас є тільки два опорні хави — Ротань і Канкава. Вони добре грають у відборі, ще треба когось на випадок травми чи перебору карток. Потрібно також шукати крайніх хавів і плеймейкера, бо Джуліано то хоче грати, то не хоче.

 

— З Коноплянкою вирішено питання, він залишається в Дніпрі?
— Спілкувався з ним, судячи з цієї розмови, Коноплянка має залишитись. Але, побачимо, що буде пізніше.

 

— Яке завдання поставлено перед Вами на сезон?
— Ніхто категорично не ставив завдання, але воно й так зрозуміле. Команда гратиме в Лізі чемпіонів, минулого сезону посіла друге місце в чемпіонаті. Безперечно, потрібно на обох фронтах виступити вдало, на внутрішній арені — бодай не гірше, ніж попереднього сезону.

 

— Перед початком підготовки до сезону матимете час на відпочинок чи вже з головою занурилися в роботу?
— Маю намір тільки на п’ять днів поїхати на Ролан Гаррос, подивлюся півфінали та фінали. А потім одразу вирушу в Дніпропетровськ.

 

 

gazeta.lviv.ua

 

 

21 комментарий
  • ramon
    Пт, 6 июня 2014, 12:13
    А судя по разговору со мной — так нет, а судя по разговору с Стеценко — да, с Русолом — нет — что за детский сад?
    рейтинг: 0
  • Ministry
    Пт, 6 июня 2014, 12:23
    Если Жене предложат контракт от которого невозможно будет отказаться, то ни какой маркевич его здесь не удержит!
    рейтинг: +10
  • Oldfanat
    Пт, 6 июня 2014, 12:24
    Это всего лишь их пожелания. От них ничего не зависит. Но по этим ответам видно, что Стеценко, а возможно и ИВК желают Женю продать.
    рейтинг: -4
  • vadimgoll
    Пт, 6 июня 2014, 14:57
    Не думаю что для Коломойского 15 млн это УЖ такие огромные деньги…
    рейтинг: +6
  • StaR
    Пт, 6 июня 2014, 12:33
    «Звернувся до селекційного відділу з проханням постаратися, щоб на другий збір ми їхали з гравцями, які будуть у нашій команді.»

    Он еще не знает всех наших тонкостей )) Рамос каждое межсезонье просил об этом
    рейтинг: +10
  • Сет Макфарлейн
    Пт, 6 июня 2014, 12:40
    Коно сам решит оставаться ему или нет, но на решение могут повлиять как ИВК так и МБМ. Но Жека должен помочь нам хотя бы в первой части сезона в ЧУкр и в ЛЧ.
    рейтинг: 0
  • Alex Prinston
    Пт, 6 июня 2014, 13:01
    ну уедет хорошо, дай бог, чтобы карьера нормально пошла и не был баночником.
    не уедет-будет у нас своя легенда сродни гиггса
    рейтинг: +6
  • Молодой фанат Днепра
    Пт, 6 июня 2014, 13:02
    Слишком много интервью у Маркевича стало
    рейтинг: -7
  • Dmitriy_Sem
    Пт, 6 июня 2014, 13:21
    такой контракт, как в ДД, ему вряд ли предложат. Единственный выбор — жить в Англии/Германии/ и тд… но он там сможет жить безбедно, когда закончит играть за Днепр)))
    рейтинг: +2
  • garikasan
    Пт, 6 июня 2014, 13:30
    Маркевич: Судячи з розмови зі мною, Стеценко має перестилити газон
    рейтинг: 0
  • UTOPIE
    Пт, 6 июня 2014, 13:33
    бо Джуліано то хоче грати, то не хоче.

    ха-ха… вот то чего мы никогда бы не услышали от Рамоса)))
    рейтинг: +10
  • лигерон
    Пт, 6 июня 2014, 14:45
    Конечно не услышали бы. Потому что Рамос такого бы в жизни не сказал. По крайней мере журналистам. Стеценко, Коломойскому, самому Джулиано- вполне. А вот так, не успев прийти в команду рассказывать про игроков (с которыми потом работать). Мягко говоря не красит это МБМ.
    рейтинг: 0
  • svidomiy
    Пт, 6 июня 2014, 15:37
    Та нормально сказав — не вигадуй. Наче щось критично фатальне чи державну таємницю? І що від цих слів Джу, може розплачеться, чи почне пісяти увісні?
    рейтинг: 0
  • лигерон
    Пт, 6 июня 2014, 18:26
    Есть такие понятия, как этика и культура. И есть вопросы, которые решаются в коллективе. Сегодня он скажет, что «Джуліано то хоче грати, то не хоче», вчреа сказал, что стадион- консервная банка, завтра- что Ротаню, пора завязывать с футболом…
    рейтинг: +2
  • Orian
    Пт, 6 июня 2014, 21:53
    Маркевич тем и отличался в «Металлисте», что время от времени «гнал» на своих игроков, особенно после проигрышей. Как после таких интервью он им в глаза смотрел — непонятно.
    рейтинг: +2
  • лигерон
    Сб, 7 июня 2014, 08:13
    Для меня это тоже загадка. Но после проигрыша то таке- нервы не железные. А здесь… Он Джулиано хорошо, если час видел.
    рейтинг: 0
  • Dem@n
    Пт, 6 июня 2014, 15:49
    Все правильно Мирон сказал! Ну, а хули? Он мужик или кто? Не хочет играть — пусть валит, не велика потеря! Для нормального бразилы такое количество брака и потерь которые он допускает на поле — не позволительно!
    рейтинг: +1
  • FrameNo1
    Пт, 6 июня 2014, 13:50
    я думаю решение Жени будет зависеть от того, как мы выступим в квалификации ЛЧ
    рейтинг: +1
  • Днепропетрович
    Пт, 6 июня 2014, 14:30
    Лото точно
    рейтинг: 0
  • Endgame
    Пт, 6 июня 2014, 19:52
    Жалко что нападающий не нужен…
    Отдача Сели и Зозули это, конечно, хорошо, но…
    А верить и ждать когда прорвёт Калинича (задатки то у него поболее, имхо) силы уже истекают.
    рейтинг: 0
  • rodnikinua
    Сб, 7 июня 2014, 01:01
    Маркевич не Рамос, он не дипломат. Может и высказаться… Так что привыкайте… Мне вот до сих пор не верится, что Рамос ушел, а на его месте Богданыч… Время покажет, кто из ху…
    Жулиано можно понять — дома жена, ребенок… А он тут в забытой богом Украине торчит… Ну хоть Лига чемпионов грядет. Это должно его мотивировать.
    рейтинг: 0