Чт, 14 января 2021, 12:40
просмотров: 3115 коментариев: 11 

Махарадзе: Перехід у Дніпро-1 мене повністю влаштував

Махарадзе: Перехід у Дніпро-1 мене повністю влаштував

 

 

— Заурі, ти тільки прибув у команду і одразу ж починаються збори. Готовий до такої ситуації?

 

— Так, звичайно. І це вже не перший подібний випадок. Взагалі, я цього вже довго очікував і давно хотілося у бій, так що із цим ніяких проблем немає.

 

— Останнім часом у твоїй кар’єрі була певна невизначеність. Як вийшло, що вона у підсумку розв’язалася на користь СК «Дніпро-1»?

 

— Як, мабуть, і буває зазвичай у таких випадках. Надійшла пропозиція від клубу, і я досить швидко погодився на перехід, особливо нічого не затягуючи.

 

— Які при цьому були визначальні фактори? Можливо, з кимось радився?

 

— Ні, не з ким не радився, а приймав це рішення самостійно. Знаю, що «Дніпро-1» — це хороша команда за складом футболістів, тож переїзд до Дніпра мене повністю влаштував.

 

— З кимось з гравців «Дніпра-1» був вже раніше знайомий?

 

— Так, з Олександром Сватком ми ще разом у «Зорі» грали, та й взагалі хлопців у команді знаю.

 

— Багато хто з голкіперів, які переходять до «Дніпра-1», кажуть про те, що при прийнятті рішення важливим фактором є особистість тренера воротарів дніпрян Валерія Городова.

 

— Звичайно, я знаю, що він у Дніпрі вже давно працює, а його вихованці постійно входять до топ-кращих голкіперів країни. У цьому велика заслуга тренера. Дуже хочеться із ним попрацювати і, звичайно, це теж було одним з факторів мого сюди переходу.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

11 комментариев
  • 1908
    Чт, 14 января 2021, 13:07
    Команда всегда чувствует работу вратаря. Успехов в нашей команде!
    рейтинг: +15
  • AnderUman
    Чт, 14 января 2021, 13:17
    Удачи тебе, Заури! Желаю стать стабильным основным голкипером в нашей команде!
    рейтинг: +12
  • We want DD
    Чт, 14 января 2021, 14:04
    Ничему жизнь манегров СК не учит…
    Казалось бы, атмосфера в клубе — никакущая, хороший новостей — нет, так что ж вы не выжимаете из инфоповода максимум позитива? Неужели не хватает ума или фантазии устроить классную презентацию нового игрока?
    Можно было сделать ролик из эффектных сейвов Махарадзе плюс положительные комменты про него от авторитетов вратарского цеха… Добавить трогательную «щедрівку» в исполнении грузина с пожеланием хорошего года всем людям…
    Но нет, они ограничились дежурно-шаблонными интервью…
    Действительно, зачем тот позитив нужен — «и так сойдет»...(
    рейтинг: +8
  • UTOPIE
    Чт, 14 января 2021, 14:13
    Вы говорите о совершенно ином уровне пресс-службы клуба.
    Такой уровень ПС может быть только у высококлассного клуба, где это позволяет финансовый бюджет и много ещё сопутствующего…

    В нашем случае — хорошо, что вообще хоть что-то показывают…
    рейтинг: +7
  • 83DNЕРR88
    Чт, 14 января 2021, 18:25
    Почему такой рекордно короткий контракт?!
    рейтинг: +2
  • River Grand
    Чт, 14 января 2021, 19:01
    Наверно хотят баланс найти между голкипером и защитниками… Возможно под Сватка(оживить его после затянувшийся полосы неудач). Пока Днепр много пропускает, атака -второй план и по игре и по заборам. Главное наладить первым делом игру в обороне.
    рейтинг: +2
  • River Grand
    Чт, 14 января 2021, 19:02
    Заборам**- сборам))
    рейтинг: 0
  • Дядя Женя
    Пт, 15 января 2021, 17:15
    Скоріш за все, придивляються. Щоб не вийшло як із Сарнавським.
    рейтинг: 0
  • nemez
    Пт, 15 января 2021, 11:00
    Да кипер по мне не ахти.бойко вроде ищет себе другую команду, может быть было бы неплохо его взять
    рейтинг: +2
  • Дядя Женя
    Пт, 15 января 2021, 17:14
    Бойко бажає багато грошей.
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Пт, 15 января 2021, 18:42
    Бойко слишком хорош для СК.К сожалению качественных игроков в СК зазвать практически невозможно.Нехватка денег, слабая работа менежмента, ручное руководство перечеркивает все то хорошее что есть в СК.
    рейтинг: 0