Ср, 2 май 2018, 22:44
просмотров: 5043 коментариев: 21 

Михайленко: Зараз усі думки вже пов’язані з Першою лігою

Михайленко: Зараз усі думки вже пов’язані з Першою лігою

Прес-конференція головного тренера СК Дніпро-1 Дмитра Михайленка:

 

— Сьогодні вийшла досить цікава гра. Хороша команда нам протистояла і по грі вона заслуговує на третє місце в нашій лізі. Вони добре виглядають, 12 турів не програвали і сьогодні показали якісну гру. Щодо нашої команди, то ми мало створювали моментів у грі, більше було стандартів, і знову таки, це, скоріше за все, пов’язано з діями суперника. Так що, у цьому компоненті гри нам потрібно додавати і навчатися долати такий щільний захист.

 

— Сьогодні команда офіційно оформила путівку в Першу лігу. Які зараз відчуття?
— Я не можу сказати, що у нас якась ейфорія, важко припустити, який саме зараз настрій, адже для нас це не неочікувана подія — ми до цього йшли, і у нас великий відрив. Тому зараз усі думки вже пов’язані з Першою лігою і наскільки ми там будемо конкуренто спроможні. Зараз нам потрібно розуміти, хто з цих хлопців нам допоможе там, і наскільки у такому вигляді команда готова до боротьби за перше місце в Першій лізі. Тож, особливої радості немає, а є звичайний робочий процес.

 

— В перерві ви замінили флангових гравців. Чому саме їх?
— У Редвана Мємєшева є невелике пошкодження, тому вирішили його замінити, а що стосується Єгора Чегурка, то він не був таким активним, як ми очікували, і атака потребувала свіжості, тому ми поставили Олега Кожушка, якому після травми також треба себе проявляти, а нам — розуміти, в якому він стані.

 

— І все ж таки ви вже можете сказати зараз наскільки команда готова до Першої ліги, і які саме позиції потребують підсилення?
— Поки що я не готовий відповісти на це запитання, хто готовий, хто ні, адже ще є ігри, в яких їм потрібно проявити себе максимально, і зараз у хлопців шанси однакові. Нам потрібно від них бажання залишитись в команді і їй допомагати. Потрібні самовіддача, майстерність, боротьба, щоб ми зрозуміли, на кого можемо покластися. А щодо позицій, то скажу. що підсилення нам потрібні на всі місця на полі.

 

— А завдання виграти Кубок Другої ліги не завадить вам у підготовці до Першого дивізіону, адже тут є питання ротації складу?
— Ми дуже на це розраховуємо, що не завадить. Є гравці, які зробили великий внесок у результат, що підтверджує і статистика — є лідери по голам, передачам і хвилинам. І під час ротації складу ми подивимося, як команда буде виглядати без лідерів. Розраховую, що ми залишимося на першому місці, очковий запас у нас є.

 

— Якщо говорити про золотий матч, ви вже дивитесь на потенційного суперника з іншої групи?
— Поки що про це не зовсім коректно казати. Ще грати п’ять матчів, а відрив 6 очок, тобто нам потрібно набрати ще як мінімум 10 пунктів. Отже,це неправильно казати, що ми вже переможці в групі, потрібно поважати той же Металіст-1925 — відмінну команду. А якщо казати про команди, які ми переглядаємо, то ми дивимося багато колективів, і у тому числі клуби Першої ліги, і те ж стосується лідерів групи А — Прикарпаття і Агробізнесу, тому інформація про них є. Але, знадобиться вона нам чи ні, ми дізнаємося найближчим часом.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

21 комментарий
  • Днепр навсегда(Днепропетровск)
    Ср, 2 май 2018, 22:56
    Поздравляю Дмитрий Станиславович с выходом в Первую лигу! Я был сегодня на матче.В конце подошел к Логинову и Поплавке тоже поздравил их с выходом в Пер див.Восприняли спокойно без эйфории.Может быть устали после игры.
    рейтинг: +12
  • Krizys
    Ср, 2 май 2018, 22:56
    Надо было спросить, что он сказал дома после прошлой игры фк, Ивану Дмитриевичу?
    рейтинг: +2
  • Днепр навсегда(Днепропетровск)
    Ср, 2 май 2018, 22:58
    В смысле?
    рейтинг: 0
  • Krizys
    Ср, 2 май 2018, 23:01
    Ванька очень знаете ли знатно хряпнул с ноги соперника… Вот мне и интересно, дал ли Дмитрий Станиславович ремня Ивану Дмитриевичу)))
    рейтинг: +6
  • Днепр навсегда(Днепропетровск)
    Ср, 2 май 2018, 23:04
    ага
    рейтинг: 0
  • Днепр навсегда(Днепропетровск)
    Ср, 2 май 2018, 22:57
    *хотел сказать устали после игры.
    рейтинг: 0
  • amballeo@googlemail.com
    Ср, 2 май 2018, 23:52
    Я тоже сердечно Поздравляю Дмитрия Станиславовича с проделанной гигантской Работой и Его Многотерпением.
    Считаю то, что для Первой Лиги необходимо отпустить порядка шестерых Ребят и столько же Исполнителей пригласить в этот Коллектив. Иначе, с нынешним составам, экспромтом Первую Лигу не протаранить, застрянут там на годы…
    Это не плачь мой в тряпочку, это реальное виденье ситуации. Я неоднократно наблюдал игры: «КОЛОСА», «ДЕСНЫ», «ОБОЛОНИ», «РУХА», «ИНГУЛЬЦА»-ПОДАРКОВ ТАМ НЕТ, ТАМ ИГРАЮТ ОПЫТНЫЕ БОЙЦОВСКИЕ ДЯДЬКИ.
    рейтинг: +4
  • Днепр навсегда(Днепропетровск)
    Чт, 3 май 2018, 00:46
    да согласен.Но с другой стороны Полевой, Кравченко, Когут, Лопыренок, Кожушко, Мемешев, Логинов имеют опыт выступлений даже в Высшей лиге.Вратарь нужен да.Супряге не хватает мощи.Скорость есть, а силы маловато.Нужно расти.Карноза пригодится.
    рейтинг: +2
  • Shurik-48
    Чт, 3 май 2018, 09:21
    Я бы не сказал, что у Супряги не хватает мощи, если он набирает ход, то его остановить сложно. Чего ему не хватает, так это поставленного дальнего удара, но для нападающего этот компонент не самый важный, главное точность и расторопность у ворот соперника. Дальнего удара в команде ни у кого нет, даже Крава и Полевой уже не те. На этот счёт нужно обратить внимание на Вергуна из ФК. В Днепре есть несколько хороших ребят, которые могут помочь СК в первой лиге, но это только в том случае если они захотят покинуть команду, если их в ФК всё устраивает, то не нужно их переманывать. Однозначно, усиливаться нужно и я уверен, что в этом направлении уже идёт работа.)
    рейтинг: 0
  • amballeo@googlemail.com
    Чт, 3 май 2018, 12:53
    Я согласен с Уважаемыми экспертами «ДНЕПР НАВСЕГДА» и «ШУРИК-48», очень грамотно Они охарактеризовали сложившеюся ситуацию.
    По юному игроку Супряга роздано массу авансов, но Он пока, как Человек-Гол, ни какой. Да, скорость у этого Мальчика отменная и желание и огонёк в глазах присутствуют, но Он ещё слаб в смысле Бойцовской и атлетической закалки, у Него нет мышечной массы, как скажем у Джека или Манэ, нет сил протаранить и нанести сокрушительный удар в створ. Всё это дело наживное и я уверен в том, что этот Хлопчик станет достойным Нападающим.
    Что касаемо наших Уважаемых Ветеранов Полевого и Кравченко. В Первой Лиге Они будут полезны, но уже сейчас Необходимо думать о том, кто будет мозгом центра поля в случае выхода в Премьеру. Нужно искать и растить аля: ШНЕЙДЕМАНА, ЛИТОВЧЕНКО, РЫКУНА, НАЗАРЕНКО, РОТАНЯ, КРАВЧЕНКО, ибо эта позиция является спинным мозгом всей структуры Командной Игры.
    Обновление Коллектива Неизбежно, таковы реалии.
    Даже для Первой Лиги данный состав-слаб. Лично я не уверен в том, что пригодятся Команде Сула и Передисты, так же меня напрягает затянувшееся восстановление Карнозы да и с Защитными редутами необходимо что-то решать. Позиция Вратаря также хлипкая и просит стабильности, ведь Вратарь-это треть всей Команды, Он, как бас гитара в ВИА, ведёт игру всей защиты.
    Если выразиться одной фразой то СК. «ДНЕПР-1» ждут Большие Перемены и Большие Дела.
    Так пусть всем тем, кто Стремится к совершенству, Повезёт.
    рейтинг: +3
  • Alter Vlad-1
    Чт, 3 май 2018, 02:02
    Ещё осенью я писал, что не хватает мощи атакующей линии — Мемешев всё время падает при борьбе и нет дерзости -боится обыграв, сразу пробить, а молодые ребята ещё не имеют опыта мужской борьбы — не всё забивается после 10 мелких пасов, нужно и самим прорываться и сходу бить… Как-будто они не смотрят игры Бундес-Лиги — вот где и борьба и мощные удары издали… А без этого затопчут их в 1-й лиге и тем более дальше. Пересмотрите хотя бы фрагменты игр с Черноморцем и, тем более, с ДК — все эти недостатки явно видны были. Так что работы у тренеров в летний перерыв будет многовато!
    рейтинг: +3
  • уанф
    Чт, 3 май 2018, 11:18
    Я б додав — не тільки потужні удари, а і своєчасні, без обробки м'яча і довгих роздумів з перепасовками в штрафній, вибором ідеальної позиції. Так, як це траплялось і вчора.

    Але це, я так думаю, залежить від загальної установки, яку видає тренер. Таке враження, що Михайленко, як і Маркевич свого часу, робить наголос на контролі м'яча. При такому підході кожен неточний удар для гравця означає мікроклізму від тренера на розборі гри. Відповідно, зацікавленості ризикувати, а отже порушувати установку на гру у гравців немає.
    рейтинг: +2
  • amballeo@googlemail.com
    Чт, 3 май 2018, 14:12
    Целиком и Полностью я согласен с Уважаемым «ВЛАД1-ГЕРМАНИЯ», всё высказано по Делу. Я тоже считаю то, что Мемешев стал совсем другим, а не тем Мемешевым, который забивал «ШАХТЁРУ».
    рейтинг: -3
  • Титаник из Ливерпуля
    Чт, 3 май 2018, 19:38
    До 1 лиги время еще есть, а тем более до высшей! Все верно пишут и Влад 1 и Леонид, думаю, что уже с лета 2918, состав СК Днепр 1 начнет серьезно укрепляться, тем более, что мы истинные болелы футбола г Днепра, ждать долго и не можем и на будем! Как говорится, взялся за гуж… Вперед, СК! Мы с тобой!
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Чт, 3 май 2018, 20:20
    На мій погляд, слід подякувати Сергію Кравченко за все, що він зробив для Дніпра, і скористатися тим, що завдання виходу у 1 лігу вже виконане, починати награвати в офіційних іграх когось з молодих на позиції розігруючого. Вчора навмисно спостерегав за його грою — це пересування повільними перебіжками, він здаеться присиплял не Таврію, а своїх товаришів. І якщо для 2 ліги це вистачае (та й то не завжди), впевнений у 1й лізі, де конкуренція, а тому і темп гри будуть значно вищими, він вже не зможе виконувати свою роль. Може він і спробує підвищити свою швидкість, та впевнений, він чи травмуеться, чи почне гальмувати гру команди. Тай к зовсім другому суддівству треба готуватися і руководству команди и готувати до цього тиску гравців.
    рейтинг: 0
  • Титаник из Ливерпуля
    Чт, 3 май 2018, 20:39
    Не соглашусь! Держать Кравченко всеми возможными средствами(невозможными можно тоже!!!)
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Чт, 3 май 2018, 21:24
    Може у тренувальному процесі він принесе користь, та перебуваючи на подміні він і принесе користь, но грати за онову — не потягне… нажаль.
    рейтинг: -2
  • Титаник из Ливерпуля
    Пт, 4 май 2018, 11:04
    В 1 лиге потягне, потом на тренерскую работу
    рейтинг: 0
  • alessandro1393
    Пт, 4 май 2018, 14:26
    Що ти верзеш, друже?!
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Пт, 4 май 2018, 22:31
    Побалакаємо восени…
    Але якщо у тебе є неспростовний аргумент із задоволенням послухаю.
    рейтинг: -1
  • Титаник из Ливерпуля
    Сб, 5 май 2018, 00:34
    Не хрен те тут слухать, слухай старших, умудренных опытом, товарищей! Крава с нами! СК Днепр 1 Гордость города
    рейтинг: -1