Чт, 24 июня 2021, 23:30
просмотров: 2996 коментариев: 21 

Офіційно: Невен Джурасек – гравець СК Дніпро-1 (+відео)

Офіційно: Невен Джурасек – гравець СК Дніпро-1 (+відео)

 

 

Сьогодні СК Дніпро-1 підписав другого новачка.

 

Ним став півзахисник Динамо Загреб, та молодіжної збірної Хорватії Невен Джурасек. Орендна умова розрахована на один сезон, з правом першочергового викупу.

 

— Усіх вітаю! Перші враження дуже позитивні: клуб є добре організованим, тренувальні поля гарної якості, а нові партнери виявилися дуже дружелюбними.

 

— Яку роль у твоєму переході сюди зіграв Ігор Йовічевіч?

 

— Звичайно, йому належить велика роль в цьому. Ми знали один одного за часом у «Динамо» Загреб – він тренував мене протягом приблизно півтора року. Я дуже добре знаю його, а він – мене, і це, звичайно, було суттєвим фактором, що вплинув на мій перехід сюди. З іншого боку, я бачив і приклад Маріо Чуже, тож, вважаю, що виступ у «Дніпрі-1» може бути кроком вперед у кар’єрі. Це намагатимусь довести тут.

 

— Що Маріо розповідав тобі про клуб, місто, країну?

 

— Він казав те, що я зазначав вище – клуб є добре організованим. Говорив, що Прем’єр-ліга в Україні дуже сильна. У вас є «Шахтар», «Динамо», «Зоря» — сильні команди, які є важкими суперниками. Також Маріо казав, що місто Дніпро є гарним. І цього було достатньо для мене. Знаю, що прийняв добре рішення.

 

— У чому секрет Ігоря Йовічевіча, що гравці йдуть за ним?

 

— Перш за все, цей тренер є добрим другом для гравців. Коли відчуваєш, що за твоєю спиною є тренер, який підтримує, це надає крила. Ось чому я довіряю тренеру.

 

— Будь ласка, розкажи про свою попередню кар’єру.

 

— Офіційно я належу загребському «Динамо», але три роки тому був відданий в оренду «Локомотиві», а останні два роки провів так само в оренді у «Вараждіні». Я не отримав місця в першій команді «Динамо», і, гадаю, оренда – гарна можливість для молодого футболіста.

 

— Що можеш сказати про себе як про гравця? Які в тебе чесноти?

 

— Я півзахисник, можу зіграти на будь-якій позиції в середині поля. Можливо, дещо схожий на Тьяго Алькантару – звичайно, я не настільки вправний, як він (посміхається). Люблю контролювати гру, гадаю, маю непогану техніку. Але краще, ніж розповідати про себе, я доведу все це у грі.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

21 комментарий
  • Анатолий Викторович
    Пт, 25 июня 2021, 00:15
    Добро пржаловать.Школа есть, техника присутствует.Вот с физухой не очень.Наврятли он сможет делать то что делал Игнат.
    рейтинг: -5
  • Николаич
    Пт, 25 июня 2021, 00:30
    Надо было Чуже не про.бывать
    рейтинг: -6
  • Alter Vlad-1
    Пт, 25 июня 2021, 01:36
    «Николаич», а Вы пробовали купить то, что не продаётся??
    рейтинг: -2
  • Анатолий Викторович
    Сб, 26 июня 2021, 10:27
    На Чуже действовала опция выкупа до 31 Мая.СК Днепр-1 ее не активировал.
    рейтинг: +1
  • Дядя Женя
    Пт, 25 июня 2021, 09:33
    Звідки у вас інфо, шо Чуже про.баний?
    рейтинг: +2
  • Matheus
    Пт, 25 июня 2021, 01:13
    Рубрика: «Что там у Чуже»?
    Зацените, какой гол положил Марио в товарняке. Смотреть с 20:00. С такими голами в Днепр он вряд ли вернется, почему его не выкупили — загадка

    https://www.youtube.com/watch?v=nHYmtiEQH_E
    рейтинг: +2
  • Alter Vlad-1
    Пт, 25 июня 2021, 01:34
    Если владельцы «Динамо» Зб решили его оставить, то какие претензии к нашим рулевым. Что здесь непонятного: наши не сказали «А мы очень хотим!»??
    рейтинг: +2
  • AnderUman
    Пт, 25 июня 2021, 03:52
    Пока Йови у руля, быть здесь добротным хорватам, даже если и молодым: на том и спасибо.
    рейтинг: +9
  • Matheus
    Пт, 25 июня 2021, 08:38
    Вам походу надо провести лекцию на тему, что значит «право выкупа».
    рейтинг: +2
  • Дядя Женя
    Пт, 25 июня 2021, 10:39
    Цікаво. Поясніть в двох словах, будь ласка.
    рейтинг: -1
  • Matheus
    Пт, 25 июня 2021, 12:08
    Дядя Женя, в договору об оренде прописывается пункт об обязательной праве выкупа или необязательном (у нас второе). Активировать это право клуб может вне зависимости от желания Динамо Загреба, так как уже указано в договоре. Так что хотят они его оставить или нет — уже вторично. Игрок заиграл и его надо забирать.
    рейтинг: +4
  • Дядя Женя
    Пт, 25 июня 2021, 12:29
    Дякую за роз'яснення
    рейтинг: 0
  • Shell
    Пт, 25 июня 2021, 16:12
    забирать или покупать? Разница большая.
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Пт, 25 июня 2021, 10:19
    Гарні хорвати це добре, але потрібно підписувати на контракт, бо починаємо ставати стабільним орендовцем…
    рейтинг: -1
  • Дядя Женя
    Пт, 25 июня 2021, 10:44
    З однієї сторони так, але з другої сторони, він може у нас не заграти. А тримати умовні 500 тис на лавці — зовсім не гарно. Тому і замислили оренду з викупом. Я вважаю, дуже непогане рішення для клубу з невеликим бюджетом.
    рейтинг: 0
  • Harry_River
    Пт, 25 июня 2021, 10:26
    А интересно что по Русину?
    рейтинг: 0
  • Палич
    Пт, 25 июня 2021, 11:04
    Вам так интересен этот персонаж?, лучше бы и не было его.
    рейтинг: -1
  • Дядя Женя
    Пт, 25 июня 2021, 11:39
    Чому ви так вважаєте? Непоганий варіант на фоні відсутності Хобленко і відповідно, відсутності конкуренції в нападі.
    рейтинг: 0
  • Палич
    Пт, 25 июня 2021, 11:05
    Зачем брать в аренду людей, которых потом хрен сможешь выкупить? Пример с Чуже.
    рейтинг: -3
  • Дядя Женя
    Пт, 25 июня 2021, 11:45
    Ви маєте офіційну або інсайдерську інформацію по невдалому трансферу Чуже? Поділіться, будь ласка.
    рейтинг: -1
  • We want DD
    Пт, 25 июня 2021, 11:35
    Причепурився наче в Арктику...)
    рейтинг: 0