Вс, 7 августа 2022, 13:45
просмотров: 3103 коментариев: 28 

Офіційно: Макс Валеф став голкіпером СК Дніпро-1

Офіційно: Макс Валеф став голкіпером СК Дніпро-1

Черговим новачком спортклубівців у поточне літнє міжсезоння став 28-річний бразильський голкіпер Макс Валеф.

 

Контракт з воротарем укладено терміном на 2 роки.

 

Макс Валеф народився 23 жовтня 1993 року у бразильському місті Терезіна, є вихованцем футбольного клубу «Форталеза», в якому він і провів свою минулу кар’єру. У Серії А провів 5 матчів (пропустив 6 м’ячів), у Кубку Бразилії – 1 матч (-0), у чемпіонаті Сеаренсе (регіональна першість) – 4 матчі (-1), у Кубку Північно-Східу – 7 матчів (-4), у Кубку Лібертадорес -4 матчі (-6).

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

28 комментариев
  • Серж
    Вс, 7 августа 2022, 13:51
    Добрро пожаловать в днепровскую семью!
    Подсказывает что то мне, что хороший вратарь, а-ля Кожукару.
    Будем надеяться он нам поможет в ЕК и ЧУ!
    рейтинг: +12
  • Aqvarius25
    Вс, 7 августа 2022, 13:58
    Хороший трансфер! Игра Алефа понравилась не смотря на пропущенный не
    по своей вине гол.У него есть потенциал играть лучше! Вітаємо в Україні!
    рейтинг: +6
  • Tрьохногий
    Вс, 7 августа 2022, 14:01
    Учитывая статистику выступлений, мне кажется его берут на авось. Как Паста. Основным видят кого-то другого.
    рейтинг: -11
  • Nikita_Sergeyevich
    Вс, 7 августа 2022, 14:07
    Не уверен. Я думаю, что он будет основным. Игра ногами на хорошем уровне, а это то что нужно, чтобы выходить из под прессинга. Да и в рамке стоит нормально. Итог очевиден.
    рейтинг: +8
  • Tрьохногий
    Вс, 7 августа 2022, 14:17
    Он нигде и никогда не был основным. А ему уже 29.

    21 матч за 10 лет карьеры? Два матча в год?

    Я ж буду только рад если он заиграет, но исходные данные выглядят не многообещающе
    рейтинг: +5
  • ♂master♂
    Вс, 7 августа 2022, 15:08
    у кожукару такая же ситуация была, но макс на 2 года старше и все, это вся разница
    рейтинг: +9
  • We want DD
    Вс, 7 августа 2022, 15:50
    Бразильский… голкипер?! Это оригинально…
    И устрашающе. Люди так и подумают: ну, если у них даже вратарь из Бразилия — о чем тут дальше говорить? Сушим весла, нечего и на игру выходить…
    рейтинг: -5
  • AlexDeadLine
    Вс, 7 августа 2022, 15:57
    Дивився нещодавно вже і не помятаю, який матч ЛК — армяни з румунами, чи щось. Там у обох командах більше половини темношкірих, так що бразильцем зараз нікого не здивуєшь.)
    рейтинг: +4
  • We want DD
    Вс, 7 августа 2022, 16:50
    Діло в іншому. У чому родзинка бразильців? Їх стихія — це напад. Креатив та техніка поводження з м'ячем. Тобто створення видовища. Голи.
    А до чого тут воротар? ХЗ, як пишуть в інтернетах…

    До речі, не впізнаю «брата колю». Навіть за кращих часів у Краснікова на воротах стояв українець. Й думки ніхто не припискав щодо латиносів на цій позиції…
    рейтинг: -2
  • Flint
    Вс, 7 августа 2022, 21:55
    Дійсно ГАНЬБА!!! І як Мілан з Дідою у воротах стільки років не соромився виходити на поле (і не лише на поле, а й у фінали ЛЧ)? Мабуть так само Ліверпуль зараз червоніє за Аліссона.
    рейтинг: +3
  • We want DD
    Вс, 7 августа 2022, 22:53
    Марго Робби, Скарлет Йохансон и Нелля Марковна — актрисы. Только первые две — голливудские, а третья — выступает в самодеятельности при районном доме культуры…
    А так, да, вы правы: все трое — женщины...)
    рейтинг: 0
  • Dieter
    Вс, 7 августа 2022, 21:19
    В Украине хватает хороших украинских вратарей, надо давать шанс молодёжи нашей, таким как Зновенко и Кинарейкин, и делать это на примере Зари, где открепили возрастного Шевченко и оставили в заявке на 22/23 трёх украинских молодых вратарей 2000, 2003 и 2003 года… а брать вратаря иностранца с такой статистикой за 10 лет странно… и по двум играм тяжело судить его игру…
    рейтинг: -2
  • Flint
    Вс, 7 августа 2022, 23:01
    Поки будуть надавати шанс молоді, то і єврокубки закінчаться, і хто зна на якому місці опиниться команда. Згадайте як почалися скрутні часи у ФК. Скільки очок втратили через чехарду з кіперами? Спочатку Шеліхов видав якийсь дивний матч, що почались розмови про гру на контору. Потім не скористався шансом Варцаба, на якого всі сподівалися. Ще був Баштаненко, а вже тільки потім як мессія на арені з'явився Лунін. Звісно все одно вилетіли, але Андрій тоді був знахідкою.
    рейтинг: -1
  • Flint
    Вс, 7 августа 2022, 23:53
    Звісно я не про те, що не треба надавати шанс молоді, я виключно тільки за своїх вихованців- кіперів (тим паче, що Україна є батьківщиною воротарів, та і взагалі у Дніпрі майже завжди були класні кіпери), але награвати їх потрібно не перед самим стартом. А результат потрібен буде саме зараз.
    рейтинг: +2
  • уанф
    Пн, 8 августа 2022, 15:19
    А коли награвати, як не зараз, коли і чемпіонат має дивний вигляд ( і ще невідомо як відбудеться), і команда від головного тренера і до гравців фактично заново зібрана. А, і в керівництві теж якісь невизначені маневри.

    Та і суперники з подібними проблемами.

    А кивати на єврокубки — ну серйозно, із-за кількох ігор будувати якісь грандіозні плани? Вони теж будуть скоріше для знайомства з турніром, не більше.
    рейтинг: +1
  • Flint
    Пн, 8 августа 2022, 19:11
    Можливо й так. Але якщо цей кіпер виявиться дуже гідним, навіщо відмовлятися від його послуг? Чи багато б награвати молодь, якби залишився Кожукару? Побачимо.
    рейтинг: 0
  • Курт
    Вс, 7 августа 2022, 22:45
    Дино Дзоф стал чемпионом мира в сорок лет, так что у Макса всë в переди. Удачи в Днепре
    рейтинг: +3
  • Курт
    Вс, 7 августа 2022, 22:46
    Кстати там не до тренер дует Роме 3-0
    рейтинг: +3
  • ♂master♂
    Вс, 7 августа 2022, 23:10
    шахтер рома 4-0 :D
    рейтинг: +3
  • ♂master♂
    Вс, 7 августа 2022, 23:11
    ой, простите, 0-4, не дай бог))
    рейтинг: +3
  • Курт
    Вс, 7 августа 2022, 23:35
    0-5 вся краса тренерской мысли!
    рейтинг: +3
  • Nookie
    Вс, 7 августа 2022, 23:45
    Если коротко, то Рома пешком отнесла в ворота кротам 5 мячей. И ещё пару штанг и перекладин. Кроты просто приехали на стадион и игроков из фифы посмотреть.
    .
    Чтоб заметили Мудрика он решил почти голевую отдать, напомнило пас Денисова на последних минутах против Металлиста.
    рейтинг: +1
  • Flint
    Пн, 8 августа 2022, 00:05
    Це ж ігор йобі-йобі (або йобі- найобі, кому як подобається)! Він навмисно найобує майбутніх суперників що він програє у спарингах з рахунком 0:5, а потім як наїбе їх ще раз, та програватиме їм у зустрічах з рахунками 0:10!!! От хотілося б тоді побачити пики наЙобаних дашки та палкіна!!!))))
    рейтинг: 0
  • ♂master♂
    Пн, 8 августа 2022, 01:03
    йовичевич больше наебал шахтер чем нас :D
    рейтинг: +2
  • Flint
    Пн, 8 августа 2022, 11:40
    Час розставе усе на свої місця, але вже зараз здається, що замість долі він обдурив сам себе.
    рейтинг: +1
  • Twisted
    Пн, 8 августа 2022, 10:58
    Ласкаво просимо. Бон вояж!
    рейтинг: +2
  • Vilec
    Пн, 8 августа 2022, 13:22
    Шахтар не конкурентоздатний, ще і склад не основний виставив, то було жаль дивитися на команду Ліги Европи яка просто грала наче з командою з нищої ліги. На рахунок результату я б не радів, все ж таки я за український футбол і за розвиток його, а Шахтар як раз довгі роки підіймав, та витягував український футбол в Европі. Так от вболіваю за всі клуби: Динамо, Зоря, Шахтар, Дніпро-1 в Европі незалежно в якому конкурентному стані ми находимось з цими клубами. Конкуренти ми в чемпіонаті і там повинні доводити, а вцілому, це все Україна та український футбол, який відволікає та дає позитив нашій країні.
    рейтинг: +2
  • Nookie
    Пн, 8 августа 2022, 15:07
    У каждого человека индивидуально складывается мнение о том или ином клубе, иходя из личного восприятия.
    .
    Конечно же очки в таблицу коэффициентов нужны, но врядли шахтер в этом году чем-то поможет, хоть бы пару голов в группе забили.
    .
    Как бы ни было Днепр я всегда поддержвал и буду поддерживать, не зависимо от аббреватуры перед названием.
    .
    А вот шахтер я мог в ЕК поддержать последний раз при Фонсеке, далее мне эта комнада становилась не семпатичной, отвратительной при Де Дзерби, а сейчас вообще не понятно что это. С Ромой полтайма выдержали сыграть в автобус, а потом от бессилия одни нарушения, хватания за руку, корпус, ворот футболки… игроков Ромы.
    .
    Я как многие имеют свой взгляд, на данный момент мне шахтер противен и как клуб и как команда и как представитель Украины в ЕК.
    рейтинг: +1