Сб, 19 ноября 2022, 17:55
просмотров: 4629 коментариев: 38 

Олександр Кучер: Дуже важка і дуже потрібна для нас перемога!

Олександр Кучер: Дуже важка і дуже потрібна для нас перемога!

– Цікава гра була. Готувалися ми до цього матчу, адже усі розуміли, що, як казали, це матч першого кола. Могло бути по-різному. Протистояли команди, які люблять грати у футбол, і усі хотіли показати хорошу гру, плюс турнірне становище говорило само за себе, тому матч звичайно був принциповий. Було багато моментів, напруга була. Спочатку ми пропустили. Так, скажу, що Мудрику треба багато уваги приділяти, адже він з середини поля протягнув і забив гол. Але хлопці – молодці! Вони не розвалилися після пропущеного голу, а грали так, як ми і домовлялися. Відновили рівновагу, могли ще забивати у першому таймі, коли ми добре зіграли при стандартах, а фарт був на боці «Шахтаря». Проте зуміли забити у другому таймі і гра була під нашим контролем, оскільки «Шахтар» не завдав нам особливих проблем. При цьому гірники – хороша команда, ми добре позиційно зіграли, не стали впадати у штрафний майданчик. Хлопці – молодці і я їм дуже дякую. Дуже важка і дуже потрібна для нас перемога була, звісно, рухаючись від турнірного становища.


– Наскільки психологічно непросто було грати, розуміючи, що вам протистоїть «Шахтар»?

 

– Ми розуміємо, що це дуже добра команда – гранд українського і європейського футболу, яка вміє грати у футбол і там дуже добрі виконавці. Звичайно, готувалися до цього, що вони контролюють м’яч, але сьогодні я не скажу, що вони сильно його контролювали. Десь, плюс-мінус, рівний контроль м’яча був. Ми теж не б’ємо його куди попало, а намагаємося грати у футбол і щось трошечки у нас виходить.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

38 комментариев
  • Анатолий Викторович
    Сб, 19 ноября 2022, 18:03
    Очень качественный матч! Спасибо за работу.
    рейтинг: +23
  • AnderUman
    Сб, 19 ноября 2022, 18:17
    Подібних емоцій не відчував вже багато років! Велика дяка і шана команді і ТШ!
    рейтинг: +21
  • Жоня
    Сб, 19 ноября 2022, 18:41
    Молодцы! Сделали то, что другие не могли сделать.Настоящий подарок для нас. Однозначно заслуженное лидерство! С уважением!
    рейтинг: +13
  • Maboru
    Сб, 19 ноября 2022, 18:43
    Друзья, у меня да и всех нас большой праздник-наша победа.Эта сука, не хочу даже вспоминать его имя обосрался по полной.Он даже надел тёмные очки, чтобы не видели его паскудных глаз.Поделом предателю!

    Иисус Христос говорил:

    «Верный в малом и во многом верен, а неверный в малом неверен и во многом»

    (Лук. 16:10)
    Всех нас с победой!!!
    рейтинг: +21
  • Aqvarius25
    Сб, 19 ноября 2022, 19:07
    Всех болел с Победой! До сих пор не могу успокоиться.Настроение зашебись.Браво команде! Браво тренерскому штабу! Это победа над шахтой имеет много значений.1.Команда сыграла организовано и сильно.2.Шахтёр невпечетлил и Днепр их поставил на место.3.Дали по носу Йобику за его подлый уход (очень приятно его кислое лицо)4.Игра команды порадывала не только нас болельщиков но и наших акционеров и дядю Игоря.А это значить, что ТШ можно просить деньги на усиление команды в зимний период.Команда это заслужила своей игрой.5.Эта Победа заткнула рот нашим недоброжелателям и теперь о команде говорят с уважением даже те кто в неё не верил.6.Смотрел на игру бывшего воспитанника Днепра Назарины и вспомнил как несколько лет назад его приглашали в Днепр а он выбрал «Зарю» и сказал «Днепр? Это не солидно!7.Теперь желающих перейти в Днепр зимой или летом из внутреннего ЧУ будет больше.Это перспектива для них.8.Теперь команде главное хорошо доиграть чемпионат и уйти на заслуженный отдых а ТШ мощно провести усиление нашей любимой команды.Ещё раз всех с Победой!
    рейтинг: +17
  • фермер
    Сб, 19 ноября 2022, 21:35
    Хотелось бы интервью с Вовой Адамюком.Вова в этом сезоне просто монстр.Какой первый пас выдал на Довбика.Красавец.Уважуха!
    рейтинг: +13
  • River Grand
    Сб, 19 ноября 2022, 21:49
    Хоть многие эксперты тут его списывали, как минимум в лавочники. Просто, как мне кажется, Вове и другим возрастным игрокам Днепра не интересно играть рядовые матчи, а с грандами и ЕК на все 100 и через не могу рвут себя на поле. Повторяю — только мне так кажется.
    рейтинг: +7
  • River Grand
    Сб, 19 ноября 2022, 21:58
    Молодцы. Сыграли как и хотелось. Танчик удивил наверно не только нас, но и Шахту.
    «Спасибо» Йови, научил Днепр терпеть на поле, а Кротов не успел))) шутка ;)
    рейтинг: +11
  • Oldfanat
    Сб, 19 ноября 2022, 22:18
    Все выдали матч на максимуме. А Танчика первый раз поставили слева и так чудно вышло, может его и надо туда ставить? Я посмотрел первый тайм и пришлось отьехать на три часа. Оставил трансляцию на паузе. Приехал и продолжил просмотр не зная результата. В итоге растянул удовольствие на целых пять часов) Всех с Победой!
    рейтинг: +10
  • HiToAll
    Сб, 19 ноября 2022, 22:33
    Кто знает почему Амаш не сыграл?
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Сб, 19 ноября 2022, 22:52
    Амаша не было в заявке.
    рейтинг: +1
  • Viktor
    Вс, 20 ноября 2022, 00:07
    Була інфо, що травмувався перед грою
    рейтинг: 0
  • GiV
    Вс, 20 ноября 2022, 06:34
    Инфа неверная!
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Вс, 20 ноября 2022, 11:25
    Амаш наказан наверное. Было видно по ответу Кучера во вчерашнем вью насчёт него
    рейтинг: +3
  • Viktor
    Вс, 20 ноября 2022, 00:09
    Дякую команді! Історична перемога! Це просто якійсь космос — про таке перше коло я і мріяти не міг.
    рейтинг: +9
  • Twisted
    Вс, 20 ноября 2022, 01:57
    Дуже класна гра і приємний зважений коментар. Коли бачив Кучера на полі гравцем, не подумав би ніколи, що він такий класний, спокійний і справедливий оратор. Увесь час щось нове і цікаве говорить, а не, як бува, або нічого сказати, або одне й те саме. Щоразу уважно читаю із задоволенням його інтерв'ю.
    рейтинг: +8
  • Dnipro83
    Вс, 20 ноября 2022, 09:03
    Цікаво яку премію кроти запропонують алєксам за перемогу.
    рейтинг: +1
  • AnderUman
    Вс, 20 ноября 2022, 10:29
    Підозрюю, що просто захмарну-досить серьозний гандікап вимальовується.
    рейтинг: +1
  • Жоня
    Вс, 20 ноября 2022, 11:16
    Нам бы предлагали за поражение. Александрия не обыграет СК Днепр))
    рейтинг: +5
  • AnderUman
    Вс, 20 ноября 2022, 11:20
    Я тоже так думаю, бро! Наши сейчас должны быть на большом психологическом подъёме, обыграют, главное, чтоб не перегорели.
    рейтинг: +2
  • 02_SeregA
    Вс, 20 ноября 2022, 11:52
    всех с победой, всё таки получилось
    рейтинг: +3
  • 02_SeregA
    Пн, 21 ноября 2022, 00:33
    у нас была первая неделя в этом чемпионате что мы не играли в середине недели
    рейтинг: -1
  • 02_SeregA
    Вс, 20 ноября 2022, 11:56
    но сколько сразу лести после обсирания и тренеров и игроков, наверное тут так заведено :), всё время поражаюсь этому
    рейтинг: +1
  • Dnepr999
    Вс, 20 ноября 2022, 14:31
    Шахтёр Йовичевича действительно ничего не показал, кроме прорывов Мудрыка команда в целом посредственная и без стержня!
    Днепр же показал волю к победе, блеск в глазах и кураж от того что многое выходит на фоне именитого ранее соперника! Заслуга всего этого это конечно работа Тренерского штаба, который сумел внедрить в головы каждого футболиста, что они лучшие на сегодняшний день в УПЛ и ребята поверили!
    С Победой!
    рейтинг: +7
  • Dnipro83
    Вс, 20 ноября 2022, 15:31
    Хто дивиться матч Кривбас-Металіст1925 просто тихий ужас йде дощ поле одне болото гравці не зелені а чорні всі в багнюці вода стоїть на полі і це на такому стадіоні Дніпру грати будівництво не закінчене і це дозволили грати на такому полі.
    рейтинг: +2
  • Анатолий Викторович
    Вс, 20 ноября 2022, 17:53
    Играли на Горняке.
    рейтинг: +2
  • MR.BRO
    Вс, 20 ноября 2022, 19:58
    В мене от питання: Чому Шахта як і ми не грає 23 числа свій перенесений матч зі Львовом? Нас с#к@ заганяють, матч кожні 3 дні, а кроти собі відпочивають.
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Вс, 20 ноября 2022, 20:18
    Они играют с Полтавой.
    рейтинг: 0
  • MR.BRO
    Вс, 20 ноября 2022, 22:25
    Ви читали взагалі написане? З пю Полтавою вони грають 15-й тур 26 числа. Ми ж граємо 23 (пропущений матч 1-го туру проти Олександрії) і 26 проти Кривбасу 15-й тур. Тепер повторюю: Чому ми свій пропущений матч граємо 23 числа а Шахта свій пропущений не грає? У нас 2 матчі за 6 днів, а Шахта, при тому всьому, що теж має пропущений матч, буде відпочивати на відміну від нас…
    рейтинг: 0
  • Анатолий Викторович
    Пн, 21 ноября 2022, 07:32
    Где такая инфа? кроты-полтава 23.11.
    рейтинг: 0
  • Dnipro83
    Пн, 21 ноября 2022, 09:29
    УПЛ Терікон.
    рейтинг: 0
  • Dnipro83
    Пн, 21 ноября 2022, 09:29
    З Кривбасом на офіційному сайті ми граємо 28.кроти 23 з Ворсклою.
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Пн, 21 ноября 2022, 07:35
    https://twitter.com/FCShakhtar_ua
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Пн, 21 ноября 2022, 10:30
    Браво! Неочікувано…
    рейтинг: 0
  • Dnipro83
    Пн, 21 ноября 2022, 10:31
    Не зінранні матчі кротів проти минаю та Львова відбудуться на весні наступного року.Так що нам тринькати очки не з руки.
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Пн, 21 ноября 2022, 11:12
    Вірно. З одного боку це несправедливо, тому що подвійні стандарти. Одним можна все, іншим не можна. З другого боку — навесні кроти будуть менше відпочивати, граючи ці матчі, та й ще єврокубки в них будуть. Невідомо, кому ще буде гірше від цього
    рейтинг: +2
  • Анатолий Викторович
    Пн, 21 ноября 2022, 12:41
    ПоДДерживаю.
    рейтинг: +1
  • Dnipro83
    Пн, 21 ноября 2022, 15:57
    Може й так але вухо треба тримати в готовності.
    рейтинг: 0