Чт, 11 май 2023, 15:50
просмотров: 3709 коментариев: 152 

Олександр Кучер: Рахунок незадовільний, але виглядала команда добре

Олександр Кучер: Рахунок незадовільний, але виглядала команда добре

– Звичайно, ми хотіли сьогодні перемогти, але це футбол. Для нас такий рахунок не задовільний, але вважаю, що гра була непогана, ми виглядали добре, у нас були моменти, щоб забити. Пропустили гол зі стандарту і це той момент, на якому ми робили акцент, що суперник буде швидко контратакувати, як він і вміє грати, плюс використовувати стандарти. З цього ми і отримали гол.

 

– Що був за конфлікт на тренерських лавах?

 

– Коли призначили пенальті тренер суперників почав щось викрикувати, кричати… Загалом я не буду це особливо коментувати, адже так не повинно бути. Це арбітр вирішує, що там відбувається на полі, а при чому тут наша тренерська лава? Я не розумію цього.

 

– В якому психологічному стані команда після матчу?

 

– Звичайно, що після матчу хлопці десь розчаровані, тому що вони прагнули перемоги, але думаю, що все буде добре. Завтра зустрінемося, поговоримо, хлопці відновляться і будемо готуватися до наступного матчу.  До завершення чемпіонату ще п’ять матчів – будемо виходити і грати.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

152 комментария
  • Alter Vlad-1
    Чт, 11 май 2023, 15:56
    «Играли хорошо»- это когда создаются реальные ГОЛЕВЫЕ моменты.
    А их было очень мало и не очень явные. Да, могли…
    Но удача приходит не каждый день, даже на последних минутах!
    Всё же признаемся: в нападении были слабоваты.
    рейтинг: +6
  • Mir2023
    Чт, 11 май 2023, 16:06
    Это, Влад, мягко выражаясь-слабоваты. Вы очень корректно это комментируете
    рейтинг: +5
  • Oldfanat
    Пт, 12 май 2023, 21:00
    Давно сюда не заглядывал, все больше в телеграм, слегка удивлен, что критика команды единодушна, но очень корректна. Значит мы с вами растем вместе с клубом. И думаю, что это признак хорошего будущего.
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Вс, 14 май 2023, 10:18
    Шановний Oldfanat! Якби ж то так було, як Ви пишете. На превеликай жаль неадекватного, злого критиканства досить багато…
    Ще достатньо примітивщини: виграли молодці, програли- всіх до стінки…
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Чт, 11 май 2023, 15:58
    Давайте, виходьте та грайте! Різниця між нами, Зорею та кротами далеко не катастрофічна! Віримо в перемогу!
    рейтинг: +5
  • сергій лях
    Вс, 14 май 2023, 10:24
    Молодець, Матвеус! Ваш оптимізм має надихати на подвиги гравців! Заряджаймося позитивною енергією!
    Так, дніпряни спіткнулися, але це не привід волати, що все пропало…
    рейтинг: 0
  • GiV
    Чт, 11 май 2023, 16:02
    Ага, нас &бут, а мы крепчаем!
    рейтинг: +6
  • Віктор1983
    Чт, 11 май 2023, 16:06
    Це він серйозно чи прикалується вже встиг до інтерв'ю з красним боярішнику накотити.
    рейтинг: +9
  • Mir2023
    Чт, 11 май 2023, 16:07
    Или по вискарю уже гуляют
    рейтинг: +2
  • Віктор1983
    Чт, 11 май 2023, 16:09
    Нє віскарь так не глуше боярішник точно.
    рейтинг: +1
  • Віктор1983
    Чт, 11 май 2023, 16:08
    Ну хоч тут признав що противник вміє контратакувати а у нас катаня м'яча від середини до своїх ворот фізрук хуєвий.
    рейтинг: +7
  • сергій лях
    Чт, 11 май 2023, 16:11
    Замість того щоб визнати, що сьогодні команда зіграла невдало, за весь матч створила лише два гострих моменти, Олександр Кучер говорить: «Ми виглядали добре.» З таким підходом до аналізу гри далеко не заїдеш.
    рейтинг: +9
  • Анатолий Викторович
    Чт, 11 май 2023, 16:19
    Ну моментов было поболее.Пиха, Гуцуляк, Танковский, Когут могли забивать все удары из пределов штрафной.
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Пт, 12 май 2023, 00:16
    Проблема нашіх ударів по воротах у тому, що гравці не виявляють жодної вигадки. Луплять що сили по центру воріт, не дивно, все у воротника, і так майже всі ігри. Слава Богу, що цього разу Довбик пробив 11 спокійно под стійку. Може це нервии, але якось треба налаштовуватись, як використовувать гольові моменти.
    рейтинг: +2
  • Анатолий Викторович
    Пт, 12 май 2023, 14:49
    Сам % попаданий в створ по сравнению с Осенью + — тот же а голов стало меньше.
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Пт, 12 май 2023, 07:47
    Як на мене, дніпряни мали лише дві гарні нагоди забити ще-у 1 таймі після хорошої комбінації, яка завершилася ударом Піхальонка і добиванням в падінні Бланка. У другому таймі передачу Піхальонка змарнував Танковський, який вийшов сам-на-сам з воротарем. Ще можна відзначити потужний удар Когута, але по центру воріт. В інших епізодах реальних загроз воротам олександрійців дніпряни на жаль не створили. Водночас олександрійці у 1 таймі провели гарну комбінацію поблизу воріт lysghzy, а 2 таймі ледь не забили головою після невиходу із воріт Рибака. Тобто, об'єктивно, нічия закономірна… Сумно і боляче…
    рейтинг: +3
  • Анатолий Викторович
    Пт, 12 май 2023, 09:40
    Вы уже описали 4 голевых момента, добавьте удар Гуцуляка в ближний угол после паса Пегдоу выручил Шевченко Алексов.Расстраиваться просто не когда.Идет заруба за титул.Надо готовиться к Минаю.
    рейтинг: 0
  • Fanatuk
    Чт, 11 май 2023, 16:48
    Ось бачити, це мурло усім задоволений, йому гра сподобалась, це ми з Вами мабуть не туди дивились. СУКА
    рейтинг: +10
  • Arty90
    Чт, 11 май 2023, 16:49
    Та все навпаки — до рахунку претензій немає: краще бути не могло.
    А виглядала команда дуже непереконливо.
    рейтинг: +9
  • Матвеус
    Чт, 11 май 2023, 16:55
    Да что вы накинулись на них, критиканы диванные! Команде всего 4 года. Даже серебро будет очень большим достижением в этом сезоне! Но только при условии, что золото возьмёт Заря, а не гнилые кроты.
    рейтинг: -13
  • Анатолий Викторович
    Чт, 11 май 2023, 17:31
    Ну особо ничего не поменялось в борьбе за золото.Было -8 стало -2 и 5 игр.
    Бороться не сдаваться и удача нам улыбнется:)
    рейтинг: +3
  • Александр
    Чт, 11 май 2023, 18:53
    Когда было -8? Это когда было 2 игры в запасе? А до того было +5!
    рейтинг: +5
  • Анатолий Викторович
    Чт, 11 май 2023, 19:21
    Когда было -8 сдесь стоял вой что все пропало.
    рейтинг: 0
  • RomanDneprUk
    Чт, 11 май 2023, 19:25
    Друже і ти вже сам не витримав коментарів цих бакланів.?)) Феєричні ідіоти)))
    рейтинг: -6
  • Матвеус
    Чт, 11 май 2023, 22:56
    Можливо, не варто їх ображати, але якщо увімкнути здоровий глузд та реалізм, то мені здається, що я нічого неправильного не написав. Команди, та їх структури будуються десятиліттями, а ми фактично «вчора» тільки з пердиву вийшли)
    рейтинг: -1
  • RomanDneprUk
    Чт, 11 май 2023, 23:47
    Нажаль я вже зрозумів, що 90% вони не виліковні….(( Ти подивись які образи вони пишуть на Гуцуляка, Кучера і інших гравців….це нездорові люди! Тут на сайті треба бути стадом, як в рашкє от тоді вони будуть тобі + ставити)))
    100% що ти написав адекватні речі! В країні війна….і тут треба Господу дякувати, що у нас є команда і яка за пʼять турів до кінця бореться за чемпіонство! У нас взагалі по логіці футболу не мало бути….а він є! А деяким ексклюзивам, як Жоня і т.д Чемпіонат вибачте слабенький.?! От сам дай відповідь… адекват він чи ні.?! Просто невдячні сволочі……
    рейтинг: -2
  • Alter Vlad-1
    Пт, 12 май 2023, 01:18
    «Roman», давайте отбросим эмоции, война, переезды… А посмотрим только на факты. Ведь все здесь за то, чтобы занять 1-ое место.
    Пофантазируем — что дальше: нужно об этом думать или НЕТ?
    А если думать, то сильно ли играет команда — для ЛЧ или даже ЛЕ?
    Изложите нам свой взгляд.
    рейтинг: 0
  • RomanDneprUk
    Пт, 12 май 2023, 07:28
    Це ви мені з за бугра кажете давайте відкинемо емоції і забудемо про війну.??? Особисто для мене, головна мета чемпіонство! Єврокубки мене зараз не особо цікавлять! Закінчиться війна тоді мабудь сподіваюсь будуть вкладатись в команду фінансово більше і тоді вже можна думати про виступи в єврокубках! Дніпро ніколи не був чемпіоном України, тому це головна мета! Все інше не цікаво!
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Пт, 12 май 2023, 09:41
    Згоден повністю+
    рейтинг: +2
  • RomanDneprUk
    Пт, 12 май 2023, 11:32
    Дякую друже+
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Пт, 12 май 2023, 14:47
    Согласен. Такая точка зрения правомерна, но хотелось бы чтобы, заняв призовое место, наша команда там выглядела достойно — вот о чём здесь основной спор.
    Ведь не откажутся они от Лиги Европы или даже ЛК.
    рейтинг: -1
  • Анатолий Викторович
    Пт, 12 май 2023, 14:52
    Я же говорю что ЛЧ это только ваша навязчивая идея:)
    рейтинг: -3
  • Alter Vlad-1
    Пт, 12 май 2023, 15:10
    Опять 25: мне по барабану — ЛЧ или ЛЕ/ЛК.
    Не хочу видеть их с такой игрой на дрожащих ногах перед соперниками.
    А вам всё равно? — главное куда-нибудь выйти, а как там…
    рейтинг: -1
  • Анатолий Викторович
    Пт, 12 май 2023, 15:16
    Сейчас меня и надеюсь команду и ТШ интересует только матч с Минаем.
    А ЛЧ или ЛЕ с ЛК меня не интересует от слова совсем.
    Вы единственный кого интересует ЛЧ: и скажем так это уже начинает утомлять.
    рейтинг: +2
  • Fanatuk
    Пт, 12 май 2023, 08:55
    Давайте не будемо повторювати цю мантру про 4 роки, тому що на цьому сайті 90% вболівали ще за ФК і всі прекрасно розуміють — хто що отримав і скільки кому по факту років.
    рейтинг: +4
  • RomanDneprUk
    Пт, 12 май 2023, 11:33
    Можете продовжувати стогнати і далі))) як і 90% тут «експертів»)))
    рейтинг: -2
  • Чечель
    Пт, 12 май 2023, 20:43
    А ти прикинь дурко якби навпаки було. Усі уболівальники були такими неадекватами, як ти. Уявляєш, усі один одного лайном поливають, образити намагаються.
    рейтинг: 0
  • RomanDneprUk
    Пт, 12 май 2023, 21:59
    Господи….))) просто сщєзни))) Немає сенсу розмовляти з Пустоголівкою (з тобою мається на увазі)
    рейтинг: -1
  • Flint
    Чт, 11 май 2023, 17:07
    О Боже, то була добра гра???
    рейтинг: +5
  • Просто 90
    Чт, 11 май 2023, 18:18
    Теперь права на осечку нет, и теперь нужно будет очень сильно надеяться что Зоря отберёт очки у кротов
    рейтинг: +3
  • Александр
    Чт, 11 май 2023, 18:56
    Так если Зоря отберет, а мы всрем, то нам от этого еще хуже, нас и Зоря так обойдет…
    рейтинг: +3
  • Fanatuk
    Пт, 12 май 2023, 09:01
    Зорька теж з того ж сепарського кубла, що і Шлюхтер, але зараз по грі вона мені подобається більше. Шлюхтер грає практично в таке ж гівно, як ми, тільки більш організовано.
    Так, якщо в СК не вийде взяти золото, то нехай краще це буде Зорька, ніж Шлюхтер з підаром Йові.
    рейтинг: +4
  • Матвеус
    Чт, 11 май 2023, 22:58
    Нам нужна ничья зори с кротами
    рейтинг: +3
  • TheOne
    Чт, 11 май 2023, 18:30
    Гадаю треба всім охолонути. Ми не будемо чемпіонами. І гра відсутня, і бажання лягти кістьми не помічено у гравців, і календар з нинішньою грою не виглядає як легка прогулянка.
    При цьому у нас ще боротьба за другу сходинку не виграна

    рейтинг: +10
  • Віктор1983
    Чт, 11 май 2023, 22:24
    Та їм пофіг і місто і вболівальники і емблема добробату Дніпро-1.
    рейтинг: +3
  • Fanatuk
    Пт, 12 май 2023, 08:34
    Доброго ранку всім. Я вже не впершу читаю про другу сходинку і хочу запитати:«а навіщо воно Вам, що ця сходинка нам дасть»? На мою думку 3-я нічим не гірша, тому не треба давати задню. Тандем КучКра обіцяв чемпіонство главбене, тому наша ціль (СК Дніпро 1) тільки чемпіонство, всі інші сходинки, то вже невдачи (в більшій чи меншій мірі).
    рейтинг: -2
  • AnderUman
    Пт, 12 май 2023, 10:15
    Я не чув, щоб вони обіцяли чемпіонство.Це вже ми самі собі надумали по ходу більш-менш вдалого першого кола.
    рейтинг: +3
  • Анатолий Викторович
    Пт, 12 май 2023, 14:53
    Чемпионство никто не обещал.Был разговор о борьбе за зону ЛЧ.Ну так мы в борьбе и находимся.
    рейтинг: -1
  • Жоня
    Пт, 12 май 2023, 21:01
    О чемпионстве речи не было оказывается? А что же вы Анатолий с мной спорили, когда я предположил, что команда займет вторую, третью позицию? Вы и ваш слегка нездоровый друг Днепрун достаточно агрессивно вели себя по отношению к тем, кто предположил иной исход чемпионата.
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Пт, 12 май 2023, 21:29
    Если не затруднит скрин моих слов.
    рейтинг: 0