Вс, 16 октября 2022, 19:25
просмотров: 2628 коментариев: 20 

Олександр Кучер: Сергій Логінов – наш джокер! (відео)

Олександр Кучер: Сергій Логінов – наш джокер! (відео)

 

 

– Ми грали сьогодні проти команди, яка дуже гарно обороняється і добре діє на контратаках, тому нам було важко. Але ми здобули вольову перемогу – усі хлопці молодці! Вони віддали усі сили, забили переможний гол, і я хочу їм подякувати за їх характер – молодці!

 

– Гра вийшла дуже емоційною. Чому на ваш погляд?

 

– Команда суперника дуже агресивно грала в обороні, були вилучення, а це все дає багато емоцій. Тому такий матч і вийшов.

 

– Чому сьогодні не було багатьох легіонерів?

 

– Там різні були причини. Комусь треба було зробити паспорт, а в інших переживали родини через ситуацію в України, боялися загрози їх життю, тому деякі побоялися поїхати на гру.

 

– Що тепер буде далі з цією ситуацією?

 

– Вони повинні приєднатися до нас в Ужгороді, де ми з ними і будемо розмовляти.

 

– В кінці матчу ви випустили Логінова, який є центральним захисником. Чому був такий вибір?

 

– Звісно, що вибір був свідомий. Суперник повністю увійшов в свій штрафний майданчик, і нам там потрібні були високі хлопці. Ми випустили Сергія – нашого джокера, скажемо так, і він нам дав сьогодні результат, за що ми йому дуже дякуємо – він молодець! Загалом усі хлопці, що вийшли на заміни підсилили гру. Зараз ми набрали три очки і будемо рухатися далі. Як би нам важко не було, але в кожному матчі будемо намагатися перемагати.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

20 комментариев
  • Aqvarius25
    Вс, 16 октября 2022, 19:29
    Дякуэмо з важкою перемогою! Але відчувалась накопичина втома і відсутність провідних легіонерів! Головне результат.
    рейтинг: +10
  • AnderUman
    Вс, 16 октября 2022, 19:33
    Дуже дякую всім:і ТШ,іхлопцям, по перше-за мужність, по друге-сьогодні зіграли і за себе і за«того хлопця.»
    рейтинг: +7
  • 25 sektor
    Вс, 16 октября 2022, 20:40
    У Валефа нет семьи?
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Вс, 16 октября 2022, 20:51
    Валеф просто профессионал и мужчина.
    рейтинг: +11
  • io
    Вс, 16 октября 2022, 21:10
    А если легионеры теперь каждый выездной матч будут боятся ехать на игру? Что тогда?
    рейтинг: +3
  • Nicholas_1918
    Вс, 16 октября 2022, 21:29
    Красников сегодня после матча нормальный махач утроил на поле с Дедишиным из Руха)) вот он первый Ультрас Днепра-1
    рейтинг: +8
  • MR.BRO
    Вс, 16 октября 2022, 21:33
    Неадеквати обоє. От чому я був і є проти Краснікова. Воно вічно кричить, матюкається, тепер ще й кулаками махає…
    рейтинг: -5
  • Матвеус
    Вс, 16 октября 2022, 22:18
    Так він каже, що Дедишин його перший вдарив. То що по Вашому, якщо всякі колгоспні бики будуть розпускати руки при всіх після матчу, треба стояти та мовчати, чи що?
    рейтинг: +10
  • HiToAll
    Вс, 16 октября 2022, 21:29
    Народ, а что за драка была Красникова с Дедишиним? Знатное рубилово…
    рейтинг: 0
  • HiToAll
    Вс, 16 октября 2022, 21:31
    Вот собственно и она https://t.me/pri4al_dnipro/2562.

    Шо це було
    рейтинг: 0
  • фермер
    Вс, 16 октября 2022, 22:01
    Игрокам спасибо за победу! Красников понравился бы Йовичевичу. Настоящий бойцуган.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Пн, 17 октября 2022, 00:00
    Вот это я понимаю.Наконец-то кто-то грудью стал за честь команды.
    рейтинг: +4
  • уанф
    Пн, 17 октября 2022, 02:05
    Може, пора подумати про файери на трибунах? Або на лаві запасних, наприклад?

    Традиції відроджувати, так би мовити? Все-таки честь команди…
    рейтинг: +1
  • Grod 1980
    Вс, 16 октября 2022, 22:21
    Есть какое то понимание, чего завелись?
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пн, 17 октября 2022, 11:13
    Есть понимание. Рагули львовские просто проигрывать не умеют. Наверное убедили себя в том, что Красников купил судей в этом матче, вот и начали от бессилия после такого обиднейшего поражения распускать руки. Шутка ли, вдевятером уже почти вытянуть ничью, и пропустить гол на 95 минуте) Так что всё тут объясняется легко. Просто эмоциональная неуравновешенность.
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Пн, 17 октября 2022, 11:43
    И ещё один вариант, очень реальный. Кроты пообещали хорошо заплатить, если Рух отберёт очки у нас, а тут такой облом… Как тут в драку не полезть?)
    рейтинг: +1
  • svyat
    Пн, 17 октября 2022, 01:34
    беня вложился в команду потому что единственный шанс стать чемпионами только сейчас красников и кучер жопу рвут потому что лига чемпионов на кону а бабки беня считать умеет думаю Довбика и за 12 лямов зимой не продаст
    рейтинг: +2
  • HiToAll
    Пн, 17 октября 2022, 12:47
    От куда у вас инфа что Беня бабки влаживает?
    рейтинг: 0
  • фермер
    Пн, 17 октября 2022, 16:21
    А кто?
    рейтинг: 0
  • MR.BRO