Чт, 25 августа 2022, 23:03
просмотров: 2599 коментариев: 22 

Олександр Кучер: Зобов’язані були забивати

Олександр Кучер: Зобов’язані були забивати

– Наскільки для вас сьогоднішня гра була важкою?

 

– Я не скажу, що нам дуже важко було грати. Ми теж розраховували пройти далі, прагнули перемогти, але так склалася гра, що нам тричі пробили по воротах і забили три голи. Звичайно, що були помилки, яких можна було не припускатися. Ми розмовляли про це із хлопцями, вказували на це, але якийсь нефарт сьогодні у нас був. Звичайно, я не можу дорікнути хлопцям у прагненні – вони хотіли перемогти і грали із великим бажанням. У мене тут до них немає ніяких претензій. Але сьогодні переможець – АЕК, якого я хочу привітати із цією перемогою, і котрий потрапляє у групу Ліги Європи. Ми теж хотіли туди потрапити.

 

– В чому АЕК сьогодні був сильніший? Можливо суперник вас чимось здивував?

 

– Для нас ніяких новинок з боку суперника не було. Ми грали так, як і планували. Але, повторюся, ті помилки, котрих ми припустилися у захисті, ми до них усіх готувалися. Ми знали, як Дьюрчо зміщується у центр, і треба було там страхувати, але мабуть відключилися. Другий гол я взагалі не розумію, як там м’яч у ворота влучив, хоча удар накривали. Ну а третій гол був, коли ми вже пішли відіграватися, а суперник зіграв на контратаці. По сьогоднішній грі ми повинні були забивати, але добре зіграв воротар АЕКу, який виручав свою команду і відбив багато ударів.

 

– Чи впливає ситуація в Україні на гру команди?

 

– Звичайно, що все це дуже не легко, а тяжко. Ми усі переживаємо, що така ситуація в Україні. І є дуже тривожні моменти, адже ми живемо одним днем.

 

– А наскільки важко було готуватися до матчів?

 

– У нас зараз обойма 15 гравців. Багато хто не хоче приїжджати до нас, через війну в Україні. Так, ми готувалися в Словенії, потім був переїзд у Словаччину, ми постійно на чемоданах. Сьогодні ми зіграли тут, а 28 серпня вже матч проти київського «Динамо» у Львові. Треба буде летіти у Польщу, а потім кілька годин добиратися автобусом до Львова. Ми зараз постійно будемо у дорозі. Так буде весь час.

 

– Сьогодні на стадіоні було багато вболівальників з України. Допомагало це команді?

 

– Так, звичайно, ми чули підтримку, і я особисто її відчував. Було багато українських вболівальників, які мешкають на Кіпрі. Це все дуже приємно. Дякуємо, що вони нас підтримували. Нам це було дуже важливо.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

22 комментария
  • St still
    Чт, 25 августа 2022, 23:49
    Нужно сказать что для этого Днепра и лига конференций будет не подарок! а учитывая потери уголков на тренировках и разминках, это будет «Соромно»
    рейтинг: +5
  • St still
    Чт, 25 августа 2022, 23:49
    Игроков *
    рейтинг: +4
  • UTOPIE
    Пт, 26 августа 2022, 00:18
    Не та профессия… Может лучше скаутом?
    рейтинг: +6
  • Ev2k
    Пт, 26 августа 2022, 00:21
    До зимы он проработает как минимум. Так что, настраиваемся на хит-фм.
    рейтинг: +5
  • River Grand
    Пт, 26 августа 2022, 01:22
    Под ЕК приход Красникова с Маркевичем ещё понятно, но под ЕК главным Кучер… тут для «фарта» как минимум «Блохиным» нужно быть( не дай Бог) в Днепре.
    Не прошли и шут с… но блин, голы под копирку почти что в 1, что 2 матчах и тактика соперника… и никаких контр мер. Как так? На энтузиазме аргентинцев не получиться — у соперников есть свои- аргентинцы, испанцы, бразильцы, хорваты португальцы- не суть… А вот турниры в длинную побеждают тренера с багажом знаний тактик, стратегий, психологии( особенно в это для Украины время), физиологии,… ну да, до победы в турнирах как бы и не пахнет, но получать по носу из замочной скважины на входе — досадно. Дальше что? Сколько ученик учителю подарит утешительных моментов в воскресенье? Или опять — некому играть для победы, сплош невезуха? -( Что вредно для психологии команды)
    рейтинг: +6
  • Shurik-48
    Пт, 26 августа 2022, 07:26
    Всё взаимосвязанно. Тренер не видет, что вратарь не соответствует статусу команды, то же самое не видет руководство по отношению к тренеру.Создается впечатление, что основная цель для руководства-это вытащить Металлист из дерьма. За те деньги, что тратятся на харьковчан можно было бы купить хорошего уровня украинцев, не говоря уже за вратаря, а не идти на поводу у Красникова-маниакально помешанного на южно-американцах.Если в Металлист он покупал топов, то в Днепр тех, кто больше ни кому не нужен, разве-что Бланко исключение.
    рейтинг: +3
  • Dni88prO
    Пт, 26 августа 2022, 07:27
    Руки в брюки это ж бл… ь другой турнир аля Бессонов. Один Бланко светлое пятно и Довбик чуть ожил. Остальное мрак. В следующем туре и Беседин забьет свои два гола в чемпионате.
    рейтинг: +8
  • We want DD
    Пт, 26 августа 2022, 08:17
    "… але якийсь нефарт..."
    Видимо, снова открытое письмо писать надо. По новой традиции…
    Ага, Дедушке Морозу. Или какому-нить другому доброму фею…
    рейтинг: +3
  • Dnipro83
    Пт, 26 августа 2022, 08:21
    Чим платити гроші за сектанту і дивитися на це гімно краще я їх віддам на ЗСУ.А в загалі так то команди в нас в місті більше немає є щось на подобії майже хорьковський метал може й добре що грати вони в Дніпрі не будуть.
    рейтинг: +3
  • Dnipro83
    Пт, 26 августа 2022, 08:25
    А 28 серпня гра з диркою от і покаже хто чого вартий.Зараз команди майже на одному рівні в дирки легів нуль в цих неуків є але крім Бланко останні це нуль ще б подивитися на Брагу.
    рейтинг: -5
  • Dnipro83
    Пт, 26 августа 2022, 08:47
    Мінусуй не мінусуй все одно получиш хуй.Мінусовщик б'ємся об заклад що дирка це сміття 28серпня винесе давай ну хоча би на коньяк но тільки в прєдєлах розумного на одну бутилку.
    рейтинг: -4
  • Dnipro83
    Пт, 26 августа 2022, 08:51
    Мінусовщик тільки треба якось зв'язатися.
    рейтинг: -6
  • Dnipro83
    Пт, 26 августа 2022, 08:43
    Хотів би я зараз подивитися на того експерта що дав прогнози що дирка буде чемпіоном а Дніпро подвине кротів цікаво він це писав під градусом чи 1квітня.
    рейтинг: -2
  • Aqvarius25
    Пт, 26 августа 2022, 09:07
    К сожалению основная масса хороших игроков и у нас и зарубежом не смогли стать хорошими тренерами.Объективно результат игры это постоянные ошибки в обороне и неуверенная игра голкипера.Эксперты в первой игре указали именно на этот аспект и он очевиден.Но надо признать что и Днепру не везло вкатить хотябы гол престижа.У АЕК это получалось легко.Над срочно приобретать ещё 4-5 игроков для усиления иначе так далеко не уедем.Команда старалась, бежала и била по воротам но увы.В позитиве- это опыт.Такие игры сразу показывают, что команда может а что надо менять.Могу понять Кучера он волновался и переживал но этого мало.Команде нужен опытный тренер. чтобы команда почуствовала кто дядька-Черномор а кто Витязь прекрасный.Главное ещё в впереди.Желаю команде быстрее востановиться и забыть про эту игру.
    рейтинг: +3
  • ♂master♂
    Пт, 26 августа 2022, 09:56
    ну ты же был защитником, ладно с этой атакой, в чем проблема в обороне разобраться?
    рейтинг: +5
  • Матвеус
    Пт, 26 августа 2022, 11:25
    С атакой как раз всё более, чем хорошо. Просто не повезло вчера, имхо
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Пт, 26 августа 2022, 10:28
    Кажеш, що все знав??? А чому команда була розірвана далеко не грандом, який творив, що хотів з безпомічним Дніпром?
    рейтинг: +4
  • Дядя Женя
    Пт, 26 августа 2022, 11:13
    Після такої йухні, яка відбувалась 2 матчі поспіль на полі, Кучєр повинен подати у відставку. І Красников теж. Гру ту Металіст. 1 ліга — ваш рівень.

    рейтинг: +6
  • Дядя Женя
    Пт, 26 августа 2022, 11:14
    *Гру=гоу
    рейтинг: 0
  • termist
    Пт, 26 августа 2022, 11:58
    Давайте посмотрим немного под другим углом. У Березы денег сейчас нет на полноценное содержание команды… Есть такой мутный человек как Красиков (купить подешевле, продать подороже). Вот этот человек и предлагает: а давайте я возьму на себе часть расходов… Но под еврокубки привезу много шлака, а вдруг заиграют и их зимой можно будет продать за деньги ведь у них есть опыт игр уже в Европе в ЕК… Но шлак оказывается очень конкретным и продать его уже не выйдет… Это объясняет наличие чуда в воротах… вот честно любой вратарь с ДЮСШ был бы не хуже…
    рейтинг: +1
  • Alexx1960
    Пт, 26 августа 2022, 16:07
    Жеребьевка свежачок

    Алкмаар
    Аполлон Л
    Вадуц
    Днепр-1
    рейтинг: 0
  • Viktor
    Пт, 26 августа 2022, 16:14
    Другий поспіль матч не зрозумілі тренерські рішення
    1. На другий тайм ставити Бланко на фланг, а Громова в центр.
    2. Знімати Логінова на Рубчинського, і взагалі не мати ніяких шансів при стандартах.
    3. Ставити в старт абсолютно неготового Гуцуляка.
    порке?!
    рейтинг: +2