Вс, 12 марта 2023, 19:05
просмотров: 2404 коментариев: 9 

Олександр Сваток: Команда грала непогано

Олександр Сваток: Команда грала непогано

– Навіть за розминкою було помітно ваше налаштування на гру. Чому не вийшло досягти бажаного результату?

 

– Звичайно, ми налаштовувалися на цю гру, розуміли, наскільки важливо було сьогодні заробити очки. Не можу однозначно сформулювати причину, чому не вдалося їх здобути. Команда непогано грала проти «Динамо», яке є грандом українського футболу. На мій погляд, ми продемонстрували гідну гру та не заслуговували на поразку.

 

– Цей матч нагадав гру з АЕКом: коли суперник низько сідає в оборону, її дуже важко проходити. Щільна опіка не давала змогу завдавати ударів по воротах…

 

– Так, було складно, але ми мали передумови для небезпечних моментів, з яких мали витискати більше. Мали швидше приймати рішення, завдавати ударів.

 

– Як ви дізналися про виклик до збірної?

 

– Адміністратор збірної мені написав про необхідність робити візу, адже я потрапив до розширеного списку. А потім до клубу прийшов виклик, де було моє прізвище.

 

– Вже розмовляли з Русланом Ротанем?

 

– Ще ні.

 

– Були вражені його рішенням?

 

– Можу лише подякувати за довіру. Це дуже приємно. Виклик до збірної – радість та гордість.

 

– З «Авангарду» на «Вемблі» – які відчуття?

 

– (посміхається) Поки не знаю. Подивимося.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

9 комментариев
  • Igorua
    Вс, 12 марта 2023, 19:14
    Дурень думкою багатіє…
    рейтинг: +8
  • AlexDeadLine
    Вс, 12 марта 2023, 19:22
    Запитання Сватку: назвіть призвища зірок у складі, яке є грандом українського футболу.
    рейтинг: +4
  • GiV
    Вс, 12 марта 2023, 19:26
    Команда играла плохо!
    рейтинг: +7
  • Nookie
    Вс, 12 марта 2023, 19:28
    Если б не пас-обрезка Хайнера, то обсуждали бы его полупас вратарю, с которого и началась возня приведшая к голу.
    рейтинг: +6
  • Віктор1983
    Вс, 12 марта 2023, 19:28
    По перше в збірній треба зіграти на полі хоча б один офіційний матч а тоді говорити про успіх а по друге щ такою грою як у тебе бовдура що м'яч далі як від штрафної не вибиваєш а граєшся з воротарем тебе ніхто й не допустить.Забув ти у коментарі скащати коли в тебе знову почнеться бомбардирська гонка по забиттю голів у свої ворота.
    рейтинг: -1
  • Анатолий Викторович
    Вс, 12 марта 2023, 19:45
    По сегодняшнему матчу лично к тебе Саша вопросов нет.Подчищал за партнерами, воздух снимал.Удачи в СбУ, хотя хотелось бы более сыгранной игры в обороне.По этому лучше бы ты остался в клубе и тренировался.
    рейтинг: 0
  • Віктор1983
    Вс, 12 марта 2023, 21:04
    Треба ще на всяк випадок попередити нашого воротаря в збірній що як що не дай боже це створіння вийде в основному складі що воно полюбляє забивати в свої ворота і є одноосібним лідером в бомбардирській гонці.
    рейтинг: -2
  • сергій лях
    Пн, 13 марта 2023, 12:14
    Вам не соромно ображати Сватка, який в абсолютній більшості матчів грає надійно й заслужено потрапив до національної збірної України?
    рейтинг: +1
  • Віктор1983
    Пн, 13 марта 2023, 14:17
    Оцей переляк грає надійно який з переляку мабуть саме більше наклипав в свої ворота м'ячів чим другі захисники.
    рейтинг: -2