Пн, 18 май 2020, 22:59
просмотров: 3755 коментариев: 13 

Реакція УАФ на спаринг Зорі і Дніпра-1

Реакція УАФ на спаринг Зорі і Дніпра-1

Заступник спортивно-медичного комітету УАФ Максим Бецьков прокоментував інформацію про товариський матч між Зорею та Дніпром-1 під час карантину.

 

«Будь-які масові, в тому числі і спортивні, заходи поки заборонені в Україні. Якщо хтось грає товариські матчі, то статус цього матчу, як товариського, повинен бути підтверджений. Якщо це якась тренувальна гра, то це одна справа. Але у нас немає інформації, що такі матчі проходять.

 

Грань між тренуванням і товариською грою мені невідома. Мені важко сказати, що можна назвати товариською грою, а що - тренуванням. Якщо дві команди перекидали через паркан м'яч, то це тренування. Але я не знаю деталей цього чи то матчу, чи то тренування», - сказав Бецьков.

 

 

ua-football.com

 

 

13 комментариев
  • young
    Пн, 18 май 2020, 23:48
    Если долбо*б не знает деталей, то не его дело про что-то пи*деть, разве что для саморекламы. Нет?
    рейтинг: -12
  • good
    Вт, 19 май 2020, 01:10
    Кто это?
    рейтинг: -8
  • Anger
    Вт, 19 май 2020, 08:43
    Если он такой бестолковый, что он делает в УАФ?
    рейтинг: -9
  • Днепр
    Вт, 19 май 2020, 11:36
    что тут обсуждать? если клубы получат серьезные санкции, то это будет выгодно в первую очередь для Динамо и Мариуполя (т.е.Шахтера, фактически)
    но никакой информации, похоже, нет. просто кому-то очень хочется создать такую атмосферу вокруг клубов. вот такой у нас чемпионат — не спасет его ни изменение формата, ни единый пул, пока федерация и упл «играют» в пользу «избранных».
    рейтинг: +3
  • Пастор
    Вт, 19 май 2020, 17:35
    Пан Бецьков очень не глупый человек
    рейтинг: +4
  • Leoniddnipro
    Вт, 19 май 2020, 17:54
    Навіть якщо і грали, ніхто ніяких санкцій не отримає.Бо ні за що!
    рейтинг: +4
  • Lexa
    Вт, 19 май 2020, 17:58
    Ну вот и отвалите. Дайте лучше бабла)
    рейтинг: +3
  • Perdomanoz
    Вт, 19 май 2020, 22:06
    Абсолютно адекватна реакція дуже не дурної людини. Тому що за порушення правил карантину, нагадаю, 17 тис. грн. штрафу.
    рейтинг: +5
  • Georgxiii
    Ср, 20 май 2020, 17:20
    Каждому из игравших...)))
    рейтинг: 0
  • ben_gurion
    Вт, 19 май 2020, 22:56
    ОРДНУНГ ЮБЭР АЛЛЕС!
    И пред законом все должны быть равны.
    рейтинг: -1
  • kosmossila
    Ср, 20 май 2020, 07:20
    Все знают наше правило: «не пойман не вор»
    рейтинг: -1
  • ben_gurion
    Ср, 20 май 2020, 12:00
    Пока в Украине ЗАКОНЫ И ПОРЯДОК не станут касаться буквально всех, граждане Украины будут оставаться руснёй до мозга костей!
    Только там, в тех странах, где ЗАКОН ЕСТЬ ЗАКОН ДЛЯ ВСЕХ, Люди Живут, а не выживают.
    рейтинг: +1
  • eyswin12
    Ср, 20 май 2020, 12:12
    Вообще насрать на реакцию сранного УАФ! Скажите лучше, какой счет?)
    рейтинг: 0