Пт, 29 май 2015, 14:46
просмотров: 4190 коментариев: 12 

Рома розглядає можливість придбання голкіпера Дніпра

Рома розглядає можливість придбання голкіпера Дніпра

27-річний голкіпер дніпропетровського Дніпра Денис Бойко потрапив на олівець селекціонерів італійської Роми.

 

Керівництво клубу давно знаходиться в пошуку гідної заміни 38-річному Моргану Де Санктісу, який повісить бутси на цвях після закінчення сезону.

 

Пріоритетною трансферною метою для спортивного директора Роми Вальтера Сабатіні є воротар Інтера Самір Ханданович, який поки не може знайти компроміс з керівництвом клубу в питанні продовження контракту.

 

За інформацією провідного римського видання Il Messaggero, в якості альтернативного варіанту в разі зриву угоди з Хандановичем, Рома розглядає варіант з придбанням Дениса Бойка.

 

Крім Бойка, у списку претендентів на воротарську позицію значаться 22-річний голкіпер Кельна Тімо Хорн, а також 21-річний страж воріт Лоріс Каріус, який захищає кольори Майнца, пише CalcioNews.

 

Нагадаємо, що перед фіналом Ліги Європи воротар Дніпра привернув увагу скаутів Крістал Пелас і Дженоа.

 

champion.com.ua

 

 

12 комментариев
  • funkje
    Пт, 29 май 2015, 14:47
    Началось.
    рейтинг: +10
  • Матрос.dp
    Пт, 29 май 2015, 14:55
    О, вот ещё новость: https://sport.mail.ru/news/football-foreign/22181086/?frommail=1
    рейтинг: 0
  • Shust
    Пт, 29 май 2015, 15:10
    Он нам самим нужен
    рейтинг: +10
  • ZICO
    Пт, 29 май 2015, 15:23
    Идите на три весёлых буквы
    рейтинг: +6
  • 4 напа
    Пт, 29 май 2015, 15:23
    Команда в финале ЛЕ.Так что внимание со стороны других клубов будет настойчивым.
    рейтинг: +4
  • Краснопольский
    Пт, 29 май 2015, 15:27
    Они розсматривают Бойко как альтернативу… Та ПНХ эта Рома, пускай свой альтернативный итальянский шлак покупают!
    рейтинг: +5
  • BATMAN
    Пт, 29 май 2015, 17:33
    ИДИТЕ ПАСИТЕ ГУСЕЙ, Рома!!!
    рейтинг: 0
  • respectOs
    Пт, 29 май 2015, 18:09
    Рома Зозуля розглядає можливість придбання голкіпера Дніпра
    рейтинг: -1
  • Dnieper
    Пт, 29 май 2015, 18:16
    Не вижу ничего страшного отпустить наших лидеров за достойную сумму, они как минимум заслужили своей игрой возможности проявить себя в Европе… к сожалению в нашем нынешнем чемпионате можно только понизить к себе требования. Для Днепра это тоже плюс, реклама, пиар, престиж итд… возможно я не прав, но у нас есть кому играть, продавать тоже можно и нужно!
    рейтинг: +9
  • doc.nebolit
    Пт, 29 май 2015, 19:52
    Днепр рассматривает играков Ромы в дубль
    рейтинг: -1
  • G
    Пт, 29 май 2015, 20:54
    Мало ли кто кому нужен, сначала деньги на бочку и Денису нормальный контракт, а потом договариваться…
    рейтинг: +1
  • Richard
    Пт, 29 май 2015, 21:15
    Возраст. Играть в топ чемпионате хочет любой игрок, даже вратарь!!! Может играть до сорока лет! Дадут реально денег, то надо отдавать! Парень он хороший, но и себя в Европе показать НАДО!!!
    рейтинг: 0