Сб, 4 марта 2023, 16:11
просмотров: 2463 коментариев: 18 

Руслан Бабенко: Нам треба повернути осінню гру

Руслан Бабенко: Нам треба повернути осінню гру

– Руслане, які перші емоції після матчу?

 

– Дже важка гра вийшла. Поле вплинуло на те, який ми футбол показували. Ми відштовхувалися від нашої гри,  намагалися пресингувати у стартові 30 хвилин, що дуже добре у нас виходило. В цілому, ми створили у грі багато моментів, проте ми могли як перемогти, так Фортуна могла взагалі бути і не на нашому боці.

 

– У першому таймі команда створила багато моментів і здавалося, що гол – це справа часу. Можливо тоді взагалі можна було вирішити долю матчу?

 

– На мій погляд, якщо ми прагнемо щось велике здобути у цьому сезоні, то ми просто зобов’язані реалізовувати подібні моменти, які у нас були у цьому матчі.

 

– Обидва голи команда пропускала після власних помилок. Наскільки ці голи були на полі несподіваними?

 

– Важко щось сказати. У нас буде теоретичне заняття, на якому тренер вказуватиме на наші помилки… Зробимо висновки і будемо рухатися далі, адже попереду ще більш важливіша гра, а після неї наступні, не менш важливі матчі.  Треба готуватися на всі сто відсотків, прибирати ці помилки, котрих ми припускалися, і думати про те, як нам здобути три очки у кожному наступному матчі.

 

– «Олександрія» суттєво змінилася у порівнянні із першою частиною сезону?

 

– Ну, у першому колі ми зіграли з ними лише 10 хвилин (посміхається)… Це дуже добра команда, я за них буду вболівати у футбольному плані, вони намагаються грати у комбінаційний футбол не дивлячись на важке поле. Гадаю, що вони все ж таки змінилися у порівнянні з осінню, а коли поля стануть більш якісними, то «Олександрія» почне демонструвати гарний футбол.

 

– Після цієї нічиї ось ці 80 хвилин, що залишились зіграти із «Олександрією», будуть ще більш цікавими?

 

– Вважаю, що так, але вже із завтрашнього дня треба буде думати про «Динамо», а там будемо дивитися.

 

– Прямо у ці хвилини «Динамо» поступається «Інгульцю» 0:2. Що про це думаєш?

 

– Нічого. По-перше, треба дочекатися фінального свистка, а по-друге, нам у першу чергу треба думати про нашу власну гру, яку ми демонстрували у першій половині сезону. Тоді у всіх горіли очі, ми грали і в комбінаційний футбол, і в агресивний, і діяли на контратаках, і пресингували. Треба усі ці зв’язки знову налагодити і рухатися далі.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

18 комментариев
  • Dnipro83
    Сб, 4 марта 2023, 16:43
    Треба з рота витягнути х.й а з голови зняти корону.
    рейтинг: -5
  • Анатолий Викторович
    Сб, 4 марта 2023, 19:27
    Пришло время присесть на лавку.Очень слабый матч.
    рейтинг: +5
  • UTOPIE
    Сб, 4 марта 2023, 20:55
    Там полосновы смело можно присадить на лавку… Вопрос — кого поставить? Пол-обоймы, как обычно, в лазарете… Остаются Каплиенки-Федоривы-Гомесы и Леонарды ди-Каприо
    рейтинг: +4
  • Анатолий Викторович
    Сб, 4 марта 2023, 21:34
    Выбор не большой.Танковский.
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Сб, 4 марта 2023, 21:56
    Гы) Ди Каприо, это было неплохо))
    рейтинг: +3
  • Oleg R
    Сб, 4 марта 2023, 20:16
    Пиз… ть не мешки ворочать, после такой игры надо закрыть рот и молчать, а не интервью раздавать…
    рейтинг: +2
  • Flint
    Вс, 5 марта 2023, 12:24
    Ну так віддав гольову, тому мабуть і розчірікався)) Дуже просідає опорна зона. Та і взагалі захист. Амаш взагалі не взмозі м'яч винести, двічі намагався і двічі свічку запалив. Сарапій при першому голі косплеїв Магуаяра зі звісного мему. З кепом щось незрозуміле коїться.
    рейтинг: +2
  • AlexDeadLine
    Вс, 5 марта 2023, 14:44
    Погане поле не дало змоги зіграти поганому грацю!) Що тут сказати, як завжди — не пощастило, але будемо боротися.))
    рейтинг: +2
  • Dnepr999
    Вс, 5 марта 2023, 14:48
    Шахтёр конечно на голову выше на данный момент Днепр-1!
    Если Днепр-1 каждую победу или ничью на зубах выгрызает, то Шахтёр играючись уже во втором матче ведёт 4-0 после первого тайма!
    рейтинг: +3
  • Роман 53
    Вс, 5 марта 2023, 15:32
    В первом тайме они 4 закатили, во втором к 73 минуте ещё трёшку. Интересно повторят результат первого тайма, ещё голик один?
    рейтинг: +1
  • Vini
    Вс, 5 марта 2023, 17:19
    вы смотрели матч? это договорняк какой то, оборона металиста вообще никакая, ни прессинга, ни отбора, берите и забивайте называется, чем шахта и воспользовалась, зато против нас метал будет потеть и рвать землю зубами, посмотрите
    рейтинг: +1
  • Vini
    Вс, 5 марта 2023, 17:21
    а сыгран этот договорняк с одной простой целью, увеличить разницу мячей, потому что именно по этому фактору и будет определятся чемпион при равном кол-ве очков, что очень вероятно
    рейтинг: +1
  • Seryk
    Вс, 5 марта 2023, 18:16
    Я тоже смотрел и идиоту понятно что договорняк, но пока не будет доказательств ничего и не будет, а доказательств не будет!!!
    рейтинг: +4
  • Nookie
    Вс, 5 марта 2023, 18:44
    Футболисты металла играли роль тренировочных фишек.
    рейтинг: +3
  • Анатолий Викторович
    Вс, 5 марта 2023, 22:44
    При равенстве очей будет золотой матч.Сейчас СК первый по личным встречам.
    рейтинг: +1
  • DEN-Dnepr83
    Пн, 6 марта 2023, 18:00
    читайте регламент ст. 22
    рейтинг: +2
  • Dni88prO
    Вт, 7 марта 2023, 08:54
    При всем уважении с основным опорником Бабенко говорить о золотых медалях абсурдно.
    рейтинг: +1
  • saloeschkaukr
    Вт, 7 марта 2023, 18:02
    Хорошо я помню, как говорил мне покойный Борис Дановский: «Пи… еть не камни воротить». Это я к интервью Руслана Бабенко.
    ГЛАВНОЕ в их Анти футболе-это отсутствие Игрового Взаимопонимания, отсутствие Чувства Коллективизма и нет, как НЕТ ЖАЖДЫ ГОЛА!
    Вся братия живёт в игре надежной, авось Пихолёнок с далека влупит в створ или Довбик убежит и забьёт.
    Работать и Трудиться необходимо всей футбольной бригадой, а не катать мячик между обороной и вратарём, пока Рубчинский не ошибётся и не отпасует на выход сопернику. У нас уже был такой ценно перспективный кадр Ботагов, классно обрезался под гол для соперника.
    Быстрее бы уже Путин кони бросил.
    Спасибо Людям Защищающим УКРАИНУ от российского фашизма!
    рейтинг: +1