Вт, 8 сентября 2020, 14:35
просмотров: 3259 коментариев: 10 

Сарнавський: Тренер в Дніпрі-1 - найкращий

Сарнавський: Тренер в Дніпрі-1 - найкращий

— У міжсезоння мав різні варіанти продовження кар’єри, при виборі враховував кілька моментів, одним із вирішальних стала розмова з Тарасом Гребенюком — колишнім наставник воротарів «Львова». Аналізуючи клуби, які зробили мені пропозиції, Тарас Олександрович сказав приблизно таке: «Там хороший тренер кіперів, і там хороший, але в «Дніпрі-1» — найкращий». Так я зробив вибір, а потім уже клуби між собою домовлялися.

 

— Що цікаво, попередній сезон, безперечно, став визначальним у вашій кар’єрі, бо ви таки виграли боротьбу за позицію основного. Не виникла думка, мовляв, треба розвинути успіх, залишившись у «Львові»?

 

— Так а в чому успіх?! Те, що довго був запасним і нарешті пробився в основу? Я розглядаю це як одну зі сходинок на шляху до того, чого хочу досягти. Я ще в дитинстві разом із батьками окресли цілі футбольної кар’єри, до яких і прямую.

 

— За підсумком сезону Favbet Ліги 2019/20 років вас визнали одним із найкращих голкіперів. При тому, що у 25-ти матчах Ви пропустили 40 м’ячів — більше (41) у пасиві тільки Євгена Гальчука з «Маріуполя»…

 

— Що я можу сказати? Футбол — не теніс, це командний вид спорту. Це в тенісі абсолютно все залежить від тебе. А у футболі часом трапляється так, що хтось недопрацьовує, а ти не завжди можеш виправити.

 

— Наскільки різні підходи наставників воротарів «Дніпра-1» і «Львова»? Чим методика Валерія Городова відрізняється від практик Тараса Гребенюка та Вадима Деонаса?

 

— Із Валерієм Васильовичем працюю два тижні. Мені все подобається. У воротарів тут дуже інтенсивні заняття. Я знаю, що Городов добре грав на виходах, і от тепер вимагає цього від підопічних.

 

— 23 серпня відбувся ваш дебют у складі «чорно-жовтих». Щодо результату, то, думається, ви очікували іншого…

 

— Безумовно, нічия розчарувала нас. Однак переконаний, що результати прийдуть у будь-якому разі. Маємо чудовий склад.

 

— Між першим і другим турами Favbet Ліги виникла пауза на три тижні. ваша команда зіграла спаринг із тим же «Інгульцем». Як виглядав тренувальний процес, чи не організували тренери щось схоже на повноцінний збір?

 

— Фактично так і було. Багато днів займалися в режимі двох тренувань. Ми працювали.

 

— Багатьом здається, що за кадровим потенціалом «Дніпро-1» вже мав дебютувати в єврокубках. Однак цього не трапилося. Чи існує така завдання на поточний сезон?

 

— Вголос такого завдання ніхто не озвучував, але це само собою розуміється. З таким складом, тренерами, інфраструктурою ми зобов’язані потрапити в п’ятірку.

 

— Днями у житті Вашого найкращого друга Микити Бурди почався черговий складний етап…

 

— Так, це мій найкращий друг. Хочу побажати йому триматися й бути впевненим: мине якийсь час, і він змусить усіх захоплюватися своєю грою. Переконаний — він усе витримає!

 

upl.ua

 

10 комментариев
  • Migelos
    Вт, 8 сентября 2020, 15:12
    По заголовку подумал что речь идет о Михайленко, аж встрепенулся слегка. Потом зашел прочитал, полегчало ) Не пугай нас так, Бодя!
    рейтинг: +7
  • Twisted
    Вт, 8 сентября 2020, 20:04
    Як то кажуть, фуфла не тримаємо! Тренери — наша гордість!
    Гребенюк шарить!
    рейтинг: +4
  • UTOPIE
    Вт, 8 сентября 2020, 21:50
    Хороший кипер! Вырастет в сборника!
    рейтинг: +4
  • WHY NOT?
    Ср, 9 сентября 2020, 02:58
    Підлизав, так підлизав. Хороший кіпер і такий же очколиз)
    рейтинг: -7
  • Стас Антонов
    Ср, 9 сентября 2020, 09:43
    Короче, что можно сказать касательно трансферов — в СК придет ну может еще один кто то и все. Это связано с тем какая у нас «вялотекущая» работа на трансферном рынке. Ну и плюс узнаваемость клуба итд сильно бьет.
    Второе, даже если с трансферами все было бы хорошо. То все равно бы ниче не изменилось. Потому что тренерский штаб наш до сих пор походу живет в первой лиге. Игра абсолютно никак не меняется. Зато пища для раздумий у нашего физрука от матча к матчу появляется. Так тут не думать надо а делать уже. Более того, я лично не понимаю неужели руководству мало той самой пищи? Особенно после бездарного поражения от Колоса, по сути в важнейшей игре + просто ни о чем игра с Ингульцом тем же. Даже две игры. Если у нас возникает запор с такими командами — о это явный сигнал того что надо срочно принимать меры иначем бороться за 10е место это в лвучшем случае. А в худшем за выживание. Потому что если нам Ингулец и Колос дышать не дают, то представьте что с нами сделают Минай и Рух. И это при том, что у нас якобы подбор игроков на две-три головы выше. Но ебут нас извините как хотят. Кто лучше в случае с Колосом кто хуже в случае с Ингульцом.
    В команде нужен полный переворот, смена тренерского штаба. А если и понадобится то придется прощаться с кем то кто выше своей головы уже не прыгнет!
    И то что нам Алекс трубит якобы без паники итд… ну ребят извините ну это бред. Как можно без паники если клуб стоит на месте второй год. Весь прошлый сезон мы буксировали тогда надеялись что пройдет и это продолжается сейчас и нам говорят — ну ниче страшного чуть чуть проблемы. Нет, не чуть чуть. Проблема есть. А самая главная проблема — время. Оно идет но ничего не меняется.
    Мне очень нравятся фразы про планы Б планы С итд… ну епт, если они есть то в такой ситуации которая сложилась надо их реще реализовывать. Потому что повторюсь время идет. Плюс сами игроки опять говорят, что задачи никакой не стоит. И задачи попадение в еврокубки тоже не ставили. Если задач не ставят то че с них спрашивать? Я вообще не понимаю как можно задачу на сезон не ставить…
    как то все очень медлительно и бестолково.
    рейтинг: +2
  • We want DD
    Ср, 9 сентября 2020, 12:26
    Зачем такие крайности? Минай и Рух — не факт, что закончат ЧУ. Такие команды — СК обыграет и без тренера. Равно как и Олимпик… Наше место в пелотоне — как земля за колхозом...(
    Монстры и те, кто с ними рядом — те да, нас вынесут. Но остальные 8 команд — то же самое УГ, что и футбол от Михайленко.

    PS
    Поэтому и выглядим так беспомощно на фоне испанцев… Пока не выгонят всех тренеров, не умеющих ставить зрелищной игры — прозябать будет футбол в Украине…

    PPS
    Лично меня вообще не интересует номер строчки в турнирной таблице. Смотрибельный футбол + способность оппонировать любому сопернику — 2 единственных требования. И тогда я всё прощу тренеру. Даже легкие наркотики...)
    рейтинг: 0
  • Любитель футбола
    Ср, 9 сентября 2020, 19:50
    Не понимаю всеобщую восхищение Сарнавскому он НЕВЫСОК и много мячей пропустил в верхний углы ворот реально не понимаю почему все от него восторгаютса Оле НАРОД проснулась как по мне ЛУДШЕ бы подписали Антона Каниболоцкого он ЛУДШЕ Сарнавского
    рейтинг: +1
  • Стас Антонов
    Ср, 9 сентября 2020, 20:35
    ЛУДШЕ…
    рейтинг: -1
  • GiV
    Ср, 9 сентября 2020, 22:35
    Только чуть-чуть стардже.
    рейтинг: -1
  • Любитель футбола
    Пт, 11 сентября 2020, 14:36
    Для ВРАТАРЯ опыт важен
    рейтинг: 0